Споделена история от Секс и интимност

Секс Играчки
Искам да питам всички отворени и освободени мъже и жени- какви секс играчки използвате?

Интересува ме, защото ние с приятеля ми използваме вибратор и мини вибратор. Примерно с мини вибратора му масажирам тестисите, а после си го поставям във вагината. Или докато съм отгоре, си слагам мини вибратора на клитора и получавам върховно удоволствие. Вие какви прибори използвате?

Коментари

1.   Отврат! Не можете ли без играчки...

2.   Не може, опитай и ще видиш, че е по-хубаво. Най-добрият приятел на жената-винаги натопорчен.

3.   Номер 1 да се скрие някъде. Какво му е отвратителното? Няма нищо лошо хората да разнообразяват сексуалния си живот по някакъв начин. Лично аз не съм ползвала до сега, но имам силното желание да пробвам някой път. "ЗА" такива неща съм.

4.   Привет!
номер 1 Може и без играчки, но който веднъж е опитал не може:))
До авторката- ние използваме два вибратора, един малък и един голям. Малкия за клитора и ануса а големия за вагината.
Също използваме дилдо и топчета!
И се забавляваме!

5.   Номер 1 като ти е "отврат" защо четеш??? Не съм авторката, но на мен също ще ми е полезно да прочета коментарите ви.

6.   Аз съм мъж и обичам да си стимулирам простатата със вибратор, получавам оргазми дори без да си докосвам члена и без да съм в ерекция.

7.   Ех, номер 1... кое точно те отврати? Тцъ-тцъ... все повече си мисля, че хората само си мислят, че харесват да правят секс, ама всичко е после "отврат" или "ти луд ли си" или "ха-ха-ха как може да ти харесва" "Анален??? Що за простотия.." "Да му го лапам, унизително е" "Да гълтам? Никога ...що за гадост"
А сега и играчките са отврат...

Нямам си играчки, но определено прибавяме туй онуй - шалчета за завързване, последно приятелят ми се загледа в дръжката на четката ми за коса и му хрумна да ми я "бодне" отзад, за да усетя двойно проникване. Но аз не му дадох, че е много твърда и има едно гадно ръбче - пробвала съм (срам и позор) и не беше хубаво.
В най-скоро време мисля да си придобия едно дилдо за дупето, един вибратор за солови изпълнения...пък и си фантазирам от скоро как мастурбирам, а той ме гледа - ще се нажежим супер. Има и едни накрайници за пръсти и за членове, с разни грапави издатинки по тях...за по-качествено стимулиране на Жи-точката. И от тях искам. А преди си харесах и едни вагинални топчета на ластик. Приятелят ми се поитересова дали няма да се намерят такива с дистанционно да се включват...много ще се забавляваме да ме включва като му се прииска и примерно като има много хора около нас..
Иначе като помощни атрибути искам камшик, верига с нашийник, маска, високи ботуши...ама тези са си а когато ни скимне да влизаме в разни ролички.

Отврат, а, номер 1!

Виж червената точка в началото на темата и не се изказвай неподготвена.
Сигурно могат и без тези неща, така отвратителни за изнежнената ти същност, но сигурно им е кеф. И най-вероятно сексът си им е страхотен, но просто се забавляват...ужас, не ги е срам! ;)

8.   Подкрепям номер 1!
Ние с мъжа ми не използваме такива неща. По - скоро биха ни пречили. Най - добре си е натурално

9.   Не ти ли бръмчи прекалено много това нещо...

10.   Гледането на много порно до това води. Децата често губят ориентация какво им прави удоволствие и какво не. Ако твоя беше прочел няколко романтични литературни творби, вероятно щеше вместо вибратор да ти предлага малко повече емоции.
После защо връзките се разпадали бързо, завирате си какво ли не в дупките, а ви е толкова бедна гантазията, че чак е жалко.

11.   "Вие какви прибори използвате?"

Пенис и влагалище.

12.   1, не може! Всички, които не сме изпитвали простатен оргазъм сме изостанали и глупави!

13.   Аз съм са секс ИГРИЧКИ ;-)

14.   Тук се заоформи ЗА и ПРОТИВ. Аз пък съм ЗА, а тези който са против са сексуално неграмотни. Трябва да има и странични сексуални вещи, не само за разнообразие, но и за удоволствие на макс. И като не сте използвали поне си мълчете, а не да давате мнения, защото сте НЕкомпетентни. Нали в сайта след запетаята пише: "учи се от опита на другите"

15.   Дилдо, вибратор, пръстена на Дурекс, топчета, а често и импровизираме. Мъжът ми не е много надарен и донякъде компенсираме с играчки.

16.   А какво мислите за вагиналната помпа?

17.   Напълно съм съгласна с No 1 и са разсейващи може и без тях. Хубавия секс си е хубав и зависи от темперамента и стила на двамата!