Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за секса с жени и мъже под 15 годишна възраст
Въпроса е доста важен и искам да знам какво меслят хората, обществото ако не е наясно със собствените си разбирания, то тогава и законите, които го регулират и създават рамките на живеене в него са неясни и безсмислени. Одобрявате ли го или не, кажете зашто, искам аргументи. От доста истории, които съм чел, имам чувството че е нешто нормално или почти нормално за хората. Кажете как разбирате проблема. Аз не го приемам това, но аз съм морално и сексуално изостанал, така че не съм важен, кажете ми вие, нормалните, умни хора. Ако смятате че е нормални, не трябва да има осъдени за такова нещо.

Това е последната ми тема, няма да идвам и да ви досаждам вече, от този сайт разбрах много неща благодаря ви и имам една последна молба. Бъдете смели и пуснете темичката ми, искам да знам, какво мислят хората и до къде са техните сексуални граници.

Коментари

1.   Мисля, че става въпрос не за мъже и жени, а за момичета и момчета. Все пак са под 15. Половият контакт с човек до 14 години е забранен със закон, а всичко, което забранено със закон, не трябва да се прави. Иначе, нали знаеш - всичко е позволено, важното е да не те хванат, така че според мен си е въпрос на личен избор. Мисля, че децата трябва да бъдат информирани за болестите, предавани по полов път и как да се пазят от бременност. Половият живот е техен личен избор и въпреки това мисля, че им е рано. Но всеки си прави личният избор и друг не може и не трябва да му се меси в живота.
~*Отхвърлената*~

2.   До, но това не включва 14 годишните. По закон с тях може, моралният въпрос е друг.

3.   Аз смятам, че на тази възраст не могат да се нарекат мъже и жени (както е казала номер 1... по-скоро момчета и момичета. В обществото се смята за нормално, малко хора биха го казали на глас - но повечето са го правили или го смятат за нещо съвсем естествено.... просто сме свикнали явно с това. Аз лично не бих правила секс с 15 или 14 годишно момче, даже и със 17 годишен не бих... но това си е мое виждане, за мен на тази възраст са деца и не бива да се занимават със секс, но всеки сам избира какъв живот да живее нали? Може би съм склонна да го считам за нормално ако момчето и момичето са на една възраст, но като че ли самата граница 13 - 14 не ми се вижда редна за започване на полови контакти.... може би съм с остарели разбирания, не знам, самата аз по това време си играех навън с приятели и не съм си и помисляла за секс. Едва на 17 за първи път бях с момче... така че за мен си е фрапиращо като чуя неща от сорта на 15 годишна с 29 годишен, странно ми е какво намира този 29 годишен мъж в това 15 годишно момиче (и без неща от сорта ама тя не прилича на 15 годишна ами поне на 18... супер банално и изтъркано).... не прилича на 18 годишна а на кифла с много грим.... но хората се "обичат" като искат ние какво можем да направим (за жалост)! Не вярвам някоя майка още повече баща да е доволен малкото им момиченце да се въргаля с някой на 30, пък че и на 15 да е пак! За момчетата същото - изобщо тази възраст не е подходяща за започване на полов живот, те още не знаят какво искат, камо ли да поемат рискове... после бременна съм на 12/13/14/15 как да кажа на нашите или имам гонорея пък съм на 11... не знам, те ли са виновни, родителите ли, самото общество ли....

4.   Циганките си раждат на по 12-13 години и никой не им прави нищо. Това значи ли, че не са "хванати" след като им дават и семейни надбавки?

5.   Педофилия

6.   от гледна точка на млада жена, но с доста опит в секса ще ти кажа моето мнение. Аз съм на 19 години.. правя секс от 13 годишна... тогава си мислих че ми харесва, но по дяволите аз дори не съм можела да свърша като жена.... което е много показателно.. след като свърших първият път на 16-17 години.. чак тогава разбрах че дотогава явно никакъв секс не съм правила. Така че.... мисля, че не е нещо като табу но е глупост за мен.. даже не може да се нарече секс

7.   Номер 6, браво, като станеш на 25, ще разбереш, че и сега никакъв секс не правиш :-) А като станеш на 35, ще видиш, че и това на 25 не е било нищо... И така нататък...

Хубавия секс идва с опита и с (умственото) узряване. Ако беше почнала на 17 със секса, на 23 щеше да си на това ниво, на което си сега...

Кубрат

8.   Аз съм мъж на 23, и съм виждал такива наточени и пищни 13 - 14 годишни момичета който се носят като к...ви, знам че е незаконно но направо бих им скъсал кантармите :D незнам кой нормален хетеро мъж не би искал да го направи! :)

9.   лол.. бих казла само че секса не зависи само от опита а зависи и от пратньора ;д но наистина е странно, че от 13 годишни и вече не са детствени

10.   Кастрация!!!

11.   На мен сефтето ми беше на 13 - изчукаха ме двама на по около 29-30 години някъде. Не са ме насилвали, аз си гоисках. правеше ми се секс. Това е някъде 7 клас. Какво тогава? Нередно ли е? Не трябва ли? Кой казва от какво имам нужда, ако не лично аз?

12.   Аз съм момиче на 14 години и смятам че да правиш секс на 14 годишна възрасте много гадно добре признавам си че се самозадоволявам но неправя секс и мисла че трябва да правиш секс някаде на 16 годишна възраст

13.   Много момичета го искат на тази възраст. Но не всички го правят. Повечето си говорят само. Но има и такива, които хормона ги удря много и открито флиртуват с момчета и с по големи мъже най вече. Това е защото искат да бъдат с по опитен и можещ партньор. Бил съм охрана в училища и съм бил атакуван от разгонени и любопитни шестокласнички и седмокласнички. Те сами си го търсят в повечето случаи. И някой мъж с по слаба психика или такъв, който дълго не е бил с жена, може и да се подаде на изкусителните усмивки и разголени форми, на свежата млада плът предлагаща му се в изобилие.
А жените сигурно повече от нас знаят, какъв е ефекта от първия сексуален партньор.

14.   Те са още деца - не е нормално, да го правят!

15.   Мисля следното : ПЕДОФИЛИЯ!!

16.   Мисля най-лошото... особено за такива неграмотни, които мислят, че 15 годишно е "жена" или "мъж".
НИКОГА не бих подкрепила педофилията и за мен няма по-жалка картина от 20-30 тип, които се заглежда и се занимава с малки "нимфетки" понеже едно на страна... за мен е унизително да изпаднеш на такова положение, че да се чувстваш на емоционално и духовно ( а пък за сексуално съвсем, да избиваш комплекс върху момиче, което не знае дали му се пишка или секс му се прави) равнище с момиче/момче, което тепърва има да се учи и да си пати и НЕ подкрепям това, че подобно поведение се поощрява.

17.   Аз съм момиче на 18г. За първи път го правих, когато бях на 13 сега вече 5 год. по късно не съжалявам, че съм го направила толкова малка. Партньорите ми винаги са били между 20-28г. но това не ги прави педофили ни то пък мен курва. Разберете днешните времена са други децата много по бързо се развиват няма как да ги сравнявате с децата от социализма информация има навсякъде, те знаят за неща, за които вие сте научили когато сте били на по 20г. Това е моето мнение и спрете да съдите живота на другите!!!

18.   Искам да кажа че едно време момчетата са правили секс с 13годишни и е било нормално, особенно в мюсюлманската култура. За себе си мога да кажа че правя секс с 15-16 годишни и съм на 46г. Не виждам нищо лошо когато и двете страни си го търсят!!!

20.   18 - ОМГ, това е чиста педофилия, нямам думи!!!! 46 поне с над 18, макри да е голяма разлика, но това е П-е-д-о-ф-и-л-и-я!!!

23.   до 18 ако не си някой загорял чичко и тва дето го казваш е вярно да ти кажа мисля си че си прав ама само не мога да разбера какво удоволствие ще изпита момиче на 15 с мъж на 46 ако си мъж мн ясно че ща влече те курветата са най добри от 15 до 25 без значение възрастта на мъжа ама тях кво ги привлича в някъв чичко тва не разбирам иначе брао щом се уреждаш така ама ако родителите им разберат може и да те съдят особено ако са на тати момиченцата особено ама тез дет го праят са някви курветини пълни дет заслужават един як бой те скоро може и да се ЕБ*Т с някой на 60 само да има пари при твоя случай зарад кое го праят пари или привличане

25.   До № 4:
Прав си много - значи за циганите да започват да спят с момичета на 11-12 г. и да им правят деца не е "педофилия", а за нас, "бледоликите", е престъпление? ! ...
И така погледнато, има ли педофилия изобщо, над 10 годишна възраст на момичето?
Разбира се, трудно мога да разбера жени, които блудстват с 10-12 годишни момчета. Освен ако момчето е някакъв преждевременно развит феномен.
И още един въпрос: ако мъж на 25 г., да речем (или повече) прави секс с 13 годишно момиче - той е в хипотезата на закона. Какво става обаче, ако едно момче на 13 години прави секс с 12-годишна нимфетка?
Хайде да поразсъждаваме!

26.   Моята граница е там 14 години. Не бих си позволил да спа със по-малки!

27.   Ади стига я повтаряхте тази дума "педофилия", без да знаете какво значи :) Значи, че харесваш деца. Харесваш ги, БЕЗ да правиш нещо с тях.
А в закона е забранено "блудство с малолетни", тоест, Възрастен (над 18г. ) да прави секс с дете (под 14г)
А да харесваш ДЕЦА над 14 и да правиш секс с тях - НЕ Е збранено.
На 12 аз бях ПЕДОФИЛ, харесвах момиченца на 12. И правех секс с тях. Нещо против? :)
Престанах да бъда педофил на 14 и правех секс с 14 годишни :)
Сега вече съвсем се оправих, правя секс само с жени :)