Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията. Помогнете!
Здравейте. Преди време писах тук по един проблем, но сега ми трябва сериозна подкрепа и съвет.
От няколко месеца имам хубава връзка с човек, с който се разбирам и съм сигурна, че той много ме обича. Казвал ми го е и ми го доказва всеки ден. Той е на 35, но има проблем с ерекцията когато сме заедно. Много трудно му става, а ако стане не е 100% ерекция и лесно пада.

Той по принцип е много притеснителен и му трябва време за да свикне с жената и да се отпусне. Преди време обаче е опитал да прави секс с жена, с която не са имали нищо и там е засякъл. Тя е реагирала остро и той го е преживял зле. И сега се страхуваше, че с мен може да стане така и то наистина така се получи. Някой би казал,че е импотентен, но аз съм сигурна че не е. Предпоследния път по време на любовната игра не му стана и после си легнахме. Той заспа и цяла нощ имаше ерекция насън. Даже го събудих за да види и той като се осъзна му спадна:(. Казвал ми е, че като е оставал сам след среща с мен, се е случвало да му стърчи непрекъснато. Също и като си мислел за мен получавал ерекция, много ме желаел, в главата му била страшна възбуда, но когато съм там не става.

Чувала съм, че ако някои мъже ако обичат много една жена, се притесняват как ще се представи и затова не могат да се отпуснат. Той непрекъснато се притеснява, че не може да ми достави удоволствие, а не е точно така. Били сме 4-5 пъти досега заедно, но всеки път той много се притеснява, че не се получава и даже виждам, че се ядосва. Все повтаря, че не е пълноценен, че не ме заслужава, а го е страх да ме загуби и т.н.
Аз правя всичко възможно да се отпусне. Казвала съм му, че неговата ерекция не е 100% необходима за да ни е добре, че много добре се чувствам от целувките му и не е нужно да прониква и т.н. Че с времето като се отпусне, ще се оправи.

Правя му френска, от което той получава ерекция и дори е свършвал, но не пълна ерекция, а 80-90% и обикновено това трае кратко. Вместо да се оправи проблема, имам чувството, че се задълбочава. Сега и аз почнах да се притеснявам и изнервям. Наистина вече съм безсилна. Изчетох всички форуми и сайтове, свързани с този проблем, но не знам какво да направя. Старая се да се чувства добре с мен, но имам чувството, че това ще съсипе връзката и не знам още колко ще издържа. Знам, че проблема е психологически, но това като че ли го прави още по-сложно.

Препатили хора съветват да не се ходи на сексолог, защото проблема дори се задълбочава, вместо да се оправи. Затова се обръщам с молба за помощ към хора, които са имали подобен проблем, с надеждата да ми кажат как да се справим с него. Знам, че ще получа отговори от типа "абе я го разкарай тоя и си намери мъж", но аз искам да запази връзката, защото смятам, че с този човек мога да бъда щастлива и въпреки проблема, се обичаме.
Благодаря ви предварително.

Коментари

1-50 от 117

1.   Здравей.
Нямал съм такъв проблем, но ми стана интересно и искам да помогна.

Ако наистина искаш да го задържиш както казваш започни да експериментираш. Много е важно да разбереш дали въобще може да стигне до максимална ерекция, Чрез Еротичен филм например, или както спомена на сън, но пак казвам трябва да се увериш дали е пълна ерекция. Ако е пълна ерекция значи проблемът му е психичиски и от притеснение се получава така, започваш да говориш често и открито на тази тема, и да ходиш по разголена когато можеш за да се отпусне. Но ако изобщо не може да стигне до максимална ерекция, ще се наложи някаква медицинска намеса (което е трудно защото никой не би се усмилил да се излага пред хора така било то и доктор). Случвало ми се е няколко пъти да работи телевизор когато започваме секс и когато дават някаф страшен филм с депресиращи кадри тои пада докато ми правят свирка, това по принцип не е нормално за мен, но явно е много важно какво един мъж гледа по време на секс и най важното да не се депресира.... Не знам дали ще помогна с нещо но се надявам проблема ти да се изчисти възможно най скоро!
Чао.

2.   Нека пие една таблета виагра или по добре левитра преди секса 30-40 минути. Ще го направите и мисля, че ще се успокои. Проблемът му е повече на псих. основа.

3.   2 ракии, да се отпусне и малко порно, ако не му стане, значи нек'ви комплекси го блъскат, на 35 казваш, би трябвало да се е отракал.

4.   Имал съм такъв проблем на времето и мога да те уверя а и него, че "проблема" е в главата му. С две думи няма проблем. Просто трябва да се успокои, а и ти да му помогнеш да излезе от тази дупка. Аз съм убеден, че с времето ще прескочите този трап. Успех.

5.   Авторката до 1: Ами той е депресиран от самия факт, че не става, още преди първия път беше много уплашен дали пак няма да се повтори тази случка с мен и то така и стана. А до пълна ерекция може да стига, но насън :). Проверила съм го. И казва, че когато е сам също.

6.   Послушай номер 2, нека пие виагра така ще се убеди в способностите си и ще добие самочувствие и после няма да има нужда!

7.   Онази другата "лошата" е виновна дето му се е присмяла, та то и при нея не му е ставало, утре като се разделите и ти ще си "лоша" и при теб не му става, .... и така до следващата и по следващата "лоша"
- Жена, една от "лошите" съм

8.   Номер 7, ти май си наистина "лоша". Така ако реагираш остро, не знам на кой ще му стане....

9.   Има една приказка:
-- На калпав хуй вълната му пречи.
-- Хубава ябълка, като я разрежиш, ЧЕРВИВА.
-- Хубав петел, наперен, как хубаво пее и как само
зачервил гребена, и каква хубава опашка, само където
не може да ибе кукошките.
-- Не можеш да си купиш кола на 2 години за 2000
хиляди лева. Тя е дефектна. За ремонта ще трябват
толкова пари, колкото да си купиш нова.
-- Хората не се вземат само по хубост. Единствения
шанс, един грозен мъж да бъде с хубава жена е да бъде
много, ама много добър ибач. После идват парите.

Слушай сега какво ще ти кажа. Ако той е идеалния
смяташ ли че няма жени които да са го хванали досега.

Тоз твоят е някой первезник. Ако му разбереш первезията
съм сигорен че ще се отвратиш.

Аз съм мъж на 50 години. Ибъ жена си всеки ден, ама тя
неще. Когато имам възможност ибъ една млада циганка.
Красавица. Има тяло на манекенка. На мене друго не ми
трябва. И накрая не мога да взема една проститутка от
улицата и да я направя човек. Рано или късно тя ще ме
издъни. Че и твоята работа от един мухлю, не можеш да
направиш ибач.
ГС1

10.   От авторката: ГС1, ти си мухльо. От такива ибачии като теб на жените им се повдига. По-добре някой импотентен.
Моля, нека ми отговарят хора, които са компетентни по темата. Глупости и простотии не ми пишете! Благодаря предварително.

11.   До 8, аз съм 7: Казвам го това от опит, наскоро пректатих една такава връзка /две год. съжителство/, това разбира се не беше единствената причина, това даже не беше и причината да се разделим, но понеже имах абсолютно същия проблем като авторката, затова отреагирах по този начин. И аз съм чула такива думи като нея, даже когато го прочетох имах чувството, че аз съм го писала за себе си. Нали разбираш че за тези проблеми си има причина, а това не означава че човека до теб е такъв или онакъв или че негова е вината.

12.   Подкрепям теорията на номер 9, независимо от мръснишкия изказ. Според мен конкретна фантазия дърви този човек.

13.   Авторката,
не пиша по такива душеприказни сайтове, но в твоя случай правя изключение. Защото си:
А) Грамотна
Б) Откровена
Ще опитам да ти дам съвет, с ясната идея, че може би ще ти се стори отвратителен.
Ти сигурна ли си, че мъжката част на твоята връзка е съвсем хетеро ориентиран?
Разбирам, че искаш да се бориш за него, но има борби, които са безсмислени сами по себе си. Има Ланд Роувъри, след които колкото и бързо да тичаш и колкото и силно желание да имаш да ги надбягаш, няма да се получи. Ще се умориш зверски, а след като изчезнат и стоповете му от очите ти, по теб ще има само прах и мръсотия.
Хубаво е да си прецениш дали наистина не е малко жалко да хвърлиш много усилия за недообследван казус.
Успех от мен!

14.   Aз съм на мнение като номер 3 ! Да тренсе некво алкохолче да се отпусне и сичко ще е окаййй!

15.   13, сигурна съм, че е хетеро. И да, грамотна съм, образована съм доста, чела съм доста дори и по този въпрос, но имам неизяснени неща, затова помолих да ми пишат само хора, които са компетентни по темата. Такива, които са го преживяли, защото само те знаят за какво става въпрос. Глупости от типа хомо е или перверзник е не ми се четат! Става въпрос за психологически проблем.

16.   Един съвет и от мен. Аз съм мъж на 40 години и никога не съм имал проблем с ерекцията, Но! Срещнах жена преди 12 години която обичах много. С нея секса бе повече от чудо. Нещо невероятно за нас. Опитвахме от всичко което ни харесва и после си го коментирахме на другия ден колко и какво ни е харесвало и как. Това така, докато не забелязах че един ден след проблем в ежедневието не ми стана с друга жена. После с нея след като се сдобрихме пак беше нещо повече от великолепно. Ето и същинският съвет от мен: Ако много държиш на него то се опитай да разбереш неговата сексуална същност, какво най много му харесва, сменете позата, леглото, обстановката. Идете и се изчукайте в гората на предния капак на колата му и тем подобни щуротийки. Опитайте и с играчки, т.е. забавлявайте се а не е да е като самоцел някъкси! Сподели му че искаш да опитате и отзад. Не да го правиш ако не ти харесва, а само за ефекта в него. Ще видиш че подобни изненади ще се се харесат не само на теб.

17.   Да пробвам и аз да дам съвет на авторката, която явно е интелигентна жена, заслужаваща уважение и помощ.
Мъж съм на 42, женен съм от 11 години. Куриозното е, че имах проблема на твоя човек на младини, а не сега на средна възраст. Още помня как адски се притеснявах и гипсирах, когато работата стигаше до секс. И от това ерекцията страдаше. Здравата страдаше. Две връзки бяха приключени само заради този проблем. Бях много плах и неуверен младеж, все исках на момичето да й е хубаво и все се издънвах. Обаче около 25-тата си година се оправих. От тогава проблеми с ерекцията не съм имал. И не ползвам никакви стимуланти.

Та изводът е, според мен, че проблема на човека е в главата му. Горната. Трябва да преодолее емоционалните бариери, които сам си слага. Това няма да стане отведнъж, но ти трябва да му помагаш. Окуражи го да постигне някакви социални успехи или някакви лични победи-например на работното място. КОгато мъжът има успехи и победи, той е в силата си, самочувствието му се качва и тогава прави чудеса на любовното поле. Това от собствен опит. Две-три победи на работа или в бизнеса, но задължително в обществото /т.е. навън/ и твоят човек ще е прероден. За да ги постигне, вдъхни му кураж изобщо да си поведе битките, щото май засега страда от ниско самочувствие. И ако успее-ще видиш промяната, гаранция. Пак ти казвам - колкото повече ми потръгваше в живота, толкова по-добър ставах в кревата и отпадаха предразсъдъците. Така че смело го пришпорвай да успява в обществото! Тъкмо е в златната възраст за един мъж.
Успех!

18.   До Авторката: Съгласен съм с N17. Успехите на един мъж се отразяват и на сексуалното му желание. Мъж съм, на 36 и при мен е така.

Относно ситуацията в която се намираш, ти можеш да направиш мн малко. Почти нищо - каквото и да направиш ако не даде резултат ще си виновна. Само ще се дистанцира.

Ако е интелигентен човек, разбирай да говори открито за проблема, помоли го да иде на сексолог. Обърни внимание на хранителния му режим. Накарай го да се раздвижи - малко спорт ще повиши кръвообращението му. Съветите за виагра и левитра - не бих последвал. Не се изнервяй излишно, това се усеща и ще повлияе негативно.
Извини ме, настина сигурна ли си в ориентацията и сексуалните му предпочитания?

19.   17, благодаря ти много. Ще последвам съветите ти. До 18: 100% съм сигурна в ориентацията му и ако го видиш, няма да се съмнянваш и ти. Не се дистанцира от мен, напротив, по-близки сме и проблема малко по малко се оправя. Рядко имаме възможност да сме насаме, но всеки път ерекцията е по-добре от предишния. Той трудно говори за това, но се съгласи ако не се оправят скоро нещата да иде на сексолог. На мен нищо не ми липсва, аз трудно получавам вагинален оргазъм, но той все страда, че не ми било хубаво с него, а на мен ми е хубаво, въпреки проблема. Само че той не ми вярва. За спорт, май спортува доста, не е това проблема. В главата му е. По принцип не е от мъжете, които се изтъкват, а и оная мацка доста го е обидила, каза че след това му се сринало и достойнство и всичко. Какво да ви правим вас мъжете, такива сте. :) И на мен какво ли не са ми говорили преди, но не ми пука, нито ми е повлияло.
Благодаря на всички за съветите.

20.   Мъж съм на 45 г. - имах случай с една мацка, когато се готвихме да направим севтето, първо тя, след като се изкъпа излезе от банята и отиде в спалнята ... аз излязох след нея .. когато се приближих към леглото полу мокър, тя ме хвана за пениса и ми каза с някаква много интересна интонация: - хмм.. ми той не ти е много корав ... - абе, само да знаете как се ядосах, ама си преглътнах и като легнах и казах, че щом не ми е в момента много корав, мисля да заспя, а тя да го гледа цяла вечер и ако се надърви според нейните изисквания, направо да си го слага без да ме буди за такива дреболии.. - мамичката им на такива жени .. - няколко нощи бях с нея и я карах да цвили като магарица, а после я изхвърлих от живота си .. - до ден днешен ме преследва, но и казвам, че не съм достоен за нея, с тоя моя хуй, понеже след излизане от баня не е надръвчен както би трябвало да се надръвчи на такава прелесна жена, като нея...

21.   Авторката до 20: Хм, интересно, но няма връзка с моят случай. Може би трябва да се постне като отделен отделно :)

22.   Абе тя авторката се прави на много важна. Язък им за
образованието. На твоя му трябва една отракана засукана проститутка за да го направи мъж. То бива да защитаваш импотентен мъж, ама евала на тебе.

Води го на доктор да му изпише хапчета и това е. Познавам много хора които умряха от виагра. Стимуланти не могат да се гълтат със пълни шепи. Обаче аз си мисля, че ако почне да му става от хапчета, ще получи самочувствие и ще ги почне всичките си любови подред.

23.   Авторката: Почнах да съжалявам, че пуснах темата. Ако има начин да се изтрие..??

24.   Здравей сладур. Искам да ти кажа, когато решите да правите секс, отиди до аптеката и вземи на твоя приятел виагра. После ще видиш как ще му действа пенисът.

25.   Здрасти.
имам същия проблем и мислех че няма да чуя от никъде подобно нещо.

Имам връзка три години и обичам приятеля си но.....
аз бих те посъветвала да се правиш че този проблем не съществува защото колкото повече говорите за това нещата се задълбочават.

Ние говорехме, бяхме и на сексолог но повярвай никакъв смисъл от това.

На мнение съм че при по чувствителните мъже често се среща това но с течение на времето нещата се оправят, а аз бих те посъветвала да не предприемате нищо дръж се така все едно проблемът не съществува
Много ще се радвам ако имате успех:)

26.   Здравей, 25. Не вярвах, че някой може да отговори тук след толкова време и скоро не съм влизала. Бих искала да те попитам кога се оправи вашия проблем? При нас има напредък, последните 2 пъти достигна максимална ерекция, а освен това веднъж си мислеше, че аз спя, тогава явно е бил спокоен и усетих, че е максимално готов. Тогава се размърдах и му казах да опитаме, но пак се притесни и поомекна :(. 2 пъти вече сме осъществили полов акт, но тои получава еякулация за секунди. Аз обаче смятам това за напредък, преди и дума не можеше да става за проникване. Ло[ото е, че ситуацията е такава, че не можем да оставаме насаме често.

И аз си мислех за сексолог, даже исках да запиша час при Румен Бостанджиев, понеже хем е известен, хем кабинета му е наблизо. След дълго мислене обаче се отказах. Той пред мен не иска да говори за това, та какво остава пред някакъв си доктор, който не познава. Вътрешният глас ми подсказа, че така ще се влошат нещата.

Иначе пробвахме левитра - дръжки ефект..... Никаква разлика. Иска тестостерон да се изследва... Няма смисъл според мен.

Да знаеш, страшно съм ти благодарна за този пост. Така се измъчих, не знам кой да питам и какво да правя. Виждаш тук какви отговори има, повечето или се подиграват, или не им е ясно изобщо за какво става дума. Ще съм ти много благодарна ако ми оставиш някакви координати за контакт, много ми се иска да те попитам разни работи. Обещавам, че ще бъда дискретна. Много ми трябва помощ. Благодаря ти предварително.

27.   Вкарай си пръста в дупето му, да не си помисли че ще стане обратен просто го направи той ще се надърви и му приказвай нежно и галено женствено като на еротичен филм, глези го той иска по дълъг период на възбуждане и ако трябва пускайте порно филм като го правите за да стане двойно по силно възбудата към негова страна и най важно много свирки правете то е много важно, и ако трябва с език му ближете дупето на отвора много е възбуждащо, даже както казахте преди че като спи се дърви, вие него събуждайте ами се качете отгоре му и си го пъхнете и ще стане така, той ще се отпусне завинаги, много е супер това последното за него, чао беше ми приятно ако има нещо пишете ми на e-meila.

28.   27, не се прави на 25 защото не си.

29.   И ас имам този проблем но с определени жени с мойто сериозно гадже нямам такаф проблем дати кажа маи и ас ще ходя скоро на лекар щот и ас се притеснявам че понякога излизам с други ище мие супер гадно ако пак се изложа

30.   Здравейте, да споделя и аз - за същия проблем. И виаграта и всички възможни хапчета не помагат. Желание има огромно - ерекция не. А, когато сме навън, на кафе или просто си говорим, го виждам, че му става. Нищо не разбирам.. и орална любов му правя и какво ли не.. с часове се прегръщаме галиме и би трябвало да се е възбудил, но не... Кофти, защото той се тревожи много, въпреки че все му казвам че не е проблем и че с времето ще се оправи. Не знам какво е правилно и какво не, но да Ви кажа на всички, които коментирате ориентацията - не се заяждайте, защото някой ден може и Вас да ВИ сполети. И тогава ще се радвам да съм там и да ВИ питам дали не ста станали случайно обратни!

31.   От собствен опит ви казвам. Когато съм притеснен, едно хапче виагра 25милиграма, ме прави уверен в себе си! Наскоро пробвах тройка с едно семейство. Много се притеснявах предварително, но след хапчето правихме всичко, като по филмите, дори и поза сандвич! мъж на 55г.

32.   И какво стана в крайна сметка?

34.   Здравеите! Аз съм тиинеиджър и също имам този проблем. Искам да се раздам максимално , но неще да " стане" . До колкото знам един шоколад или 100милилитра вино вършат работа за възбудата. При мен няма ефект и явно си е до психиката ми .. може би трябва да приема виагра 1-2-3 пъти за да добия увереност и после може би ще върви по вода :)

35.   Авторката съм. Ами оправи се, ама много бавно и трябваше много търпение от моя страна. Сега всичко е ок, даже като е притеснен за нещо друго и има проблеми, пак си става. Не винаги веднага, понякога тябва френска да му правя, но за 2-3 мин максимум е готов. Не се отчайвайте, сега вс е ок! ! !

36.   Аз в момента имам същия праоблем. Преди 2 седици се разделих с 2 годишна връзка и сега съм с едно моиче, което харесвам много може би от около година. Супер много ме кефи, докато си говориме или се гушкаме ми" става" и когато си легнеме и започнеме да се обарваме и да се натискаме все едно нищо. Няколко пъти" стана" за малко и след 3-4 минути отново" заспива" . Много съм притеснен, защото съм имал доста жени преди това и никога не съм го имал тоя проблем. Сега обаче ми е много странно при положение че мадамата е уникална и се чуствам адски възбуден когато съм до нея. Ако някой е имал същия проблем и го е решил моля нека сподели как го е направил. Предварително благодаря! ! !

37.   Имах преди такъв проблем. От притеснение или незнам какво, но не ми ставаше. Тогава опитах Виагра. Получи се перфектен секс. Ама много скъпо ми идваше и за това минах на Vigour 300. Доволен съм от него, като виагра ми действа ама е значително по евтин. Едно хапче ми идва 5 лева, а виаграта 17 лева. Аз ги поръчвам от www. erekciata. com. Така че... спокойно, нормално е да стават засечки. Всеки има трудни периоди!

38.   Здравейте, аз съм на 21 години и имам подобен проблем. Ерекцията ми е супер по време на любовната игра и когато се гушкаме, но когато дойде време да сложа презерватива се получава гаф. Доста бързо омеквам и това ме притеснява. Приятелката ми е девствена и доста срамежлива, може би там се корени проблемът, вие как мислите? Вече няколко пъти се получава тази ситуация и започвам да сериозно да се притеснявам...

40.   Първо искам да ти кажа: "Евала, че си толкова търпелива и толкова държиш на човека!"
Забравете за всякакви презервативи! Опитайте да се виждате без да се пробвате да правите секс...Когато при всяка среща задължително пробвате, вече се превръща в самоцел и фикс идея...за него това е огромен стрес и очакване за поредното излагане... Имал съм подобен проблем...Имах гадже, която беше страхотна мацка, но не ми ставаше...Привличаше ме безумно, но само целувах и лижех без да мога да я чукам...Тя държеше много на връзката, но аз се отдръпнах...После се влюбих в едно момиче, което беше девствено и 4 месеца не ми пусна...Реших да скъсаме, тя се уплаши че ще ме загуби и накрая ми пусна... и после се ожених за нея... вече 15 години сме женени, но от 5 години не правим секс... Имам си любовница от 8 години, която също е семейна..три години чуках и двете, но после жена ми изобщо спря да ме привлича...до ден днешен се скъсвам от секс почти всеки ден с любовницата...но с жена ми не става...много отдавна съм спрял да опитвам и си спим в краищата на огромното легло...Тя не е много сексуална и въобще не повдига въпроса. Сигурно подозира, но нищо не казва. Живеем си нормално и аз я уважавам като човек и като майка на детето ми, но не я възприемам като сексуален обект. Любовницата ме привлича неудържимо, въпреки непрекъснатото чукане вече 8 години...С нея не съм имал никога засечка. Явно имат значение вълните между хората...не всеки си пасва с всеки...Веднъж си поръчах проститутка и в началото имах проблеми с ерекцията от притеснение, но после ми стана и всичко беше ОК. През последните 5 години имах няколко забежки, като в два от случаите имах проблем с ерекцията...много е важно поведението на жената...в единия ми случай жената крещеше: помпай ме, еби ме, разкъсай ми путката, и т.н... и на мен естествено ми спадна ерекцията, защото не си падам по подобни кънтри-изпълнения в секса...в другия случай предложих на една семейна жена да отидем в един хотел "да си говорим"...очаквах да ми се развика, а тя веднага се нави...отидохме и щом влезнахме, тя се съблече чисто гола и легна в леглото...в този момент се обади мъжа и по телефона и тя започна да му казва "мило това, мило онова, обичам те, и т.н.."... после затвори и каза: "този моя глупак"...Мъжката солидарност заговори в мен и половин час изобщо не ми стана пишката...после се надървих и я изчуках, но беше доста аматьорско изпълнение...тя се кефеше, а аз се бях съсредоточил и само мислех как да задържа ерекцията...не беше нищо особено...

41.   има много прост тест, дали проблемът е физически или психически - ако сутрин се събужда мъжът с нощната си ерекция, значи е физически здрав и проблемът е психически.
Давате чудесни съвети, но не винаги помагат. Моят първи приятел имаше проблеми, трудно му ставаше, а трябваше да ползваме и презерватив... Процедурата беше - първо яко фелацио, докато му стане изобщо, после навлича презерватива (винаги леко голям) и действа няколко минути - толкова се концентрираше върху себе си, че аз не бях никоя, обиждаше ме също, че съм била дебела и т. н.... (при 176 см. и 55 кила)
Разделихме се, но и заради други неща.
После научих, че имал паралелна връзка с най-добрата ми приятелка, чудя се как ли нея е задоволявал и как може да е лъгал и двете ни...
както и да е, да са живи и здрави всичките ни мъже с проблеми, аз лично реших, че не мога да бъда с такъв вече никога. (търпение имах, цели 3 г., но се почувствах измамена и добре, че срещнах сегашния си приятел, които да ми покаже какво е секс)

42.   и при мен е супер тежко положението. Преди години бях як курварин, пиене ядене и много жени, докато изведнъж спря да ми става. имам желание за секс но онзи не помръдва. само на 30г. съм. вече съм решил да отида на доктор. просто откачам

44.   Моят приятел има проблем като този на мъжа на авторката. Радвам се че проблемът вече не съществува.. дадохте ми надежда.. Моля авторката да ми даде кординатите си, разбира се ако искате.. да си попишем и да ми дадете съвет. Благодаря

45.   От разговори с лекари и приятели знам, че невъзможността да се стигне до ерекция може да е освен от всичко друго примерно психика, то и от проблеми със здравето и по-точно сърдечно-съдовата система просто човека трябва да се прегледа защото иначе една виагра примерно не се знае какво ще докара.

46.   Към авторката:спокойно, положението не е толкова опасно. Щом свършва докато му правиш френска означава, че все пак до някаква степен му става. Не е задължително ерекцията да е на 100%, за да си прекарвате добре. Моят съвет е следният:щом усетиш, че му спада, започваш да правиш френска докато го вдигне отново. Важното е че двамата държите един на друг. Моето мнение е че щом нещата стигнат до секс, твоят приятел попада под огромно напрежение. Тогава той си спомня за ситуацията, в която е засякъл с онази жена. Тази случка се е загнездила в главата му като тумор. Твърденията, че мъж, който няма пълна ерекция е мухльо, са абсолютни глупости. Всичко е в главата на човек. Има хиляди начини ти и твоят приятел да се забавлявате дори той да няма идеална ерекция.

47.   Аз имах такав проблем и то? беше единствено с момичето към което имах чуства, но за жалост се разделихме и плюсът в ситоацията беше, че проблемат изчезна.. така че..

48.   И аз имам проблем с ерекцията на гаджето ми, но " наобратно ". Получава бързо ерекция, задържа я 2-3 часа, през което време изпробваме няколко пози, включително и фелацио и анален секс, но.... не стига до " изпразване".

Били сме заедно 4-5 пъти и винаги е едно и също. При все че ме успокоява, започвам да се чудя да не би на мен да ми липсва нещо, че да свърши. Ще се радвам, да прочета мненията и идеите ви. Благодаря ви!

49.   Проблемът си е чисто здравословен... Не си правете експериментчета на своя глава!
Проблеми с кръста....

50.   Към авторката.. аз съм младо момче на 18 почти на 19-се но съм достатъчно мъж за да ти кажа него зарязвай. Аз лично от притеснение съм патил много за пръв път имах връзка когато бях 11-ти клас престависи колко ме беше срам и се страхувах ами ако тя започне дасе подиграва и се засме е на чуствата ми. Преодолях тоя проблем сега имам стабилна връзка просто му дай време сигурен съм че пишката му става обаче сръма е коварен след време ще му мине мила. Прави му свирки така ще разбере че теб нете е срам и той ще има смелоста даго вдига на 100. Препоръчвам ти да си играеш със него приготвиго за секс прегръщайго, мачкай му оная работа с раце направи някоя секси поза. Смятам че след време щесе отпусне но него зарязвай от ибачи няма полза. Успех... Камикази....

51.   Аз мога да помогна като ти кажа да пробвате една разтворима напитка. Напълно натурални съставки съдържа и затова е безвредна. Дава резултат. Казва се Cupidra. Може да пийнете и двамата защото е и за двата пола.

52.   Не мога да намеря тази разтворима напитка в нета за да прочета повече за нея. cupidra ??

54.   Попаднах случайно на този форум, и бих желал да изкажа мнението си върху Вашия проблем. В България, за огромно съжаление много хора гледат на тези проблеми подигравателно, присмехулно, арогатно, както личи и от някои публикувани мнения. Няма нищо страшно, нищо фатално, което да Ви притеснява. Вашият партньор не е импотентен, запомнете това. Той страда от т. н. психогенно еректилно разстройство, което впрочем засяга около 10% от мъжете до 40 годишна възраст според световни проучвания. То е напълно лечимо, но са нужни усилия и от двамата партньори. Приемете, че не всяка среща и контакт трябва да завършат с полово сношение; любовта не е единствено сексуален контакт, нежната целувка, галенето, петинга, дори шепнещия разговор също са израз на любов и именно от тук трябва да започнете; не правете бележки по никакъв начин на партньора си, стимулирайте го с думи и действия, не избягвайте обстановката, напротив, общувайте точно в нея, така той постепенно ще свикне и няма да се стеснява ( това е метода на поведенческата психотерапя ) ; ако се придържате към това поведение ще постигнете успех, нещата ще се получат незабележимо и постепенно и ще стигате до сексуален контакт; виагра, левитра, циалис, трибестан, и подобни може би ще дадат ефект за момент, но няма да решат проблема изцяло и завинаги. Впрочем, у нас от няколко месеца влезе едно доста добро нещо - хранителната добавка Ezerex прахчета, да започне по едно сутрин в ч. ч. топла вода на гладно, за 2 месеца, но трудно се намират... В заключение- не бъдете максималисти в секса за да стигнете до максималното. Успех!

1-50 от 117