Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията. Помогнете!
Здравейте. Преди време писах тук по един проблем, но сега ми трябва сериозна подкрепа и съвет.
От няколко месеца имам хубава връзка с човек, с който се разбирам и съм сигурна, че той много ме обича. Казвал ми го е и ми го доказва всеки ден. Той е на 35, но има проблем с ерекцията когато сме заедно. Много трудно му става, а ако стане не е 100% ерекция и лесно пада.

Той по принцип е много притеснителен и му трябва време за да свикне с жената и да се отпусне. Преди време обаче е опитал да прави секс с жена, с която не са имали нищо и там е засякъл. Тя е реагирала остро и той го е преживял зле. И сега се страхуваше, че с мен може да стане така и то наистина така се получи. Някой би казал,че е импотентен, но аз съм сигурна че не е. Предпоследния път по време на любовната игра не му стана и после си легнахме. Той заспа и цяла нощ имаше ерекция насън. Даже го събудих за да види и той като се осъзна му спадна:(. Казвал ми е, че като е оставал сам след среща с мен, се е случвало да му стърчи непрекъснато. Също и като си мислел за мен получавал ерекция, много ме желаел, в главата му била страшна възбуда, но когато съм там не става.

Чувала съм, че ако някои мъже ако обичат много една жена, се притесняват как ще се представи и затова не могат да се отпуснат. Той непрекъснато се притеснява, че не може да ми достави удоволствие, а не е точно така. Били сме 4-5 пъти досега заедно, но всеки път той много се притеснява, че не се получава и даже виждам, че се ядосва. Все повтаря, че не е пълноценен, че не ме заслужава, а го е страх да ме загуби и т.н.
Аз правя всичко възможно да се отпусне. Казвала съм му, че неговата ерекция не е 100% необходима за да ни е добре, че много добре се чувствам от целувките му и не е нужно да прониква и т.н. Че с времето като се отпусне, ще се оправи.

Правя му френска, от което той получава ерекция и дори е свършвал, но не пълна ерекция, а 80-90% и обикновено това трае кратко. Вместо да се оправи проблема, имам чувството, че се задълбочава. Сега и аз почнах да се притеснявам и изнервям. Наистина вече съм безсилна. Изчетох всички форуми и сайтове, свързани с този проблем, но не знам какво да направя. Старая се да се чувства добре с мен, но имам чувството, че това ще съсипе връзката и не знам още колко ще издържа. Знам, че проблема е психологически, но това като че ли го прави още по-сложно.

Препатили хора съветват да не се ходи на сексолог, защото проблема дори се задълбочава, вместо да се оправи. Затова се обръщам с молба за помощ към хора, които са имали подобен проблем, с надеждата да ми кажат как да се справим с него. Знам, че ще получа отговори от типа "абе я го разкарай тоя и си намери мъж", но аз искам да запази връзката, защото смятам, че с този човек мога да бъда щастлива и въпреки проблема, се обичаме.
Благодаря ви предварително.

Коментари

101-117 от 117

119.   От авторката: Браво, че сте писали. Нашият проблем се оправи отдавна, имаме и бебе вече, но съветите ви могат да бъдат полезни и на други.
Иначе при нас времето беше ключов фактор, не виагри и тем подобни. Засега си става бързо, ама трябваше половин година да има някакъв резултат и после още време. Иначе не го мислете, кат' си направите бебе и секса остава на заден план :))))

120.   Честито бебче. :) Да ви е живо и здраво.

А по темата: И аз имам този проблем и мисля, че е на психическа основа, защото има моменти, в които ми става без проблем. А като настане момент да го вкарвам ми пада. Просто се притеснявам, а като падне съвсем се отчайвам и не мога да го вдигна. След това малко се гушкаме и ми става отново. Дано да се оправи с времето.

122.   И аз имам същия проблем с партньора си. Отскоро сме заедно и виждам, че иначе ме харесва, но вече сме пробвали няколко пъти, със сигурност повече от 3-4 и така и не може да стигне до проникване. Досега не съм го виждала и да еякулира, а честно казано доста дълго време го стимулирам и с фелацио и всякак. Виждам, че е възбуден, понякога му е доста твърд, но вместо да свърши, му спада. Особено като се опитва да проникне, веднага омеква. Не знам вече какво може да се направи. Той твърди, че му е за пръв път сега с мен да не може да си задържи ерекцията толкова системно. Казва, че понякога когато е сам и си мисли за мен, се възбужда, но не знам свършва ли. Той и не обича много директно да говори за нещата. Все едно такова завоалирано и не знам разбирам ли го правилно.

123.   Това са глупости. На мъжът или му става, или не. Естествено, че има нещо на психическа основа и то е притеснението от факта, че знае какъв му е проблемът. И така още по-малко му става. Такива мъже вечно имат куп извинения. Те все са много притеснителни, все някоя ги е наранила преди, все са под стрес и все жената им е виновна. Ако приятелят ти се държи така сега, след 5 години каквото и да правиш, няма да му стане. Естественият спад в нивата на тестостерона при мъжете настъпва по различна възраст.

125.   123, е айде стига глупости сега! И аз бях така, ако искаш да знаеш, ама се оправих, при това напълно, благодарение на приятелката ми, която прояви истинско търпение, любов нежност..
В началото ме предразполагаше с гушкане и галене часове наред. Сега всичко вече си става автоматично - не го мисля изобщо, нито се притеснява, или да стоя в тревожно очакване дали ще стане нещо или ще се издъня.
Пепел ти на езика! Дано в живота има по-малко "жени" като тебе!

126.   Здравеите и от мен.
Аз съм на 26 години женен съм и имам проблема който описва авторката. Но при мен проблема е че със собствената ми съпруга не съм имал никога проблеми, а проблемите ми се явяват когато ми се отвори възможност за нещо чуждо и там започват мъките
Опитах 1, 2, 3 и все не става. Дори когато си помисля че ще отида да правя секс с някоя чужда мадама и ми се свива стомаха и започва едно притеснение и за секс спирам да мисля. Даите съвет какво да направя

127.   Здравей,

щом проблема е на ментално ниво, можеш да си помогнеш като приемеш някое от разпространените по аптеките хапчета. Аз съм пробвал Китайски билкови хапчета за полова мощ и работят безпроблемно. Става въпрос, че дори с притеснение или с по-малко желание, под влиянието хапчето ще можеш да задържаш ерекцията достатъчно дълго, че да сте доволни и двамата. Намерих едни добри билкови хапчета в един български сайт. Доста са евтини и вършат страхотна работа. Ако те интересува намерих ги тук http://yourhealth.bg/hranitelni-dobavki/72hp-kapsuli-za-polova-mosht.html . Успех в секса.

128.   само искам да попитам ако си на 24-26 години и приемеш няколко пути това хапче примерно 3 пъти в месеца може ли да ти стане нещо

129.   Ще ти помогна с моя избор, от известно време ползвам makagra -желенце за ерекция, бързо се възбуждам и държа повече време от обикновено. Доволен съм, може да пробваш и ти. Успех!

132.   Еми аз пробвах доста хапчета за ерекция и мога да ви кажа, че най-ми помогнаха натуралните хапчета на Вита Гра - наистина впечатляващ резултат си беше...
поръчах ги от тука: http://www. vitagra. bg/, не мога да кажа с ръка на сърцето, че са най-евтиния вариант, ама поматат, така, че си струва да се имат в предвид ако страдате от дисфункция както мен :(.
така де, дано помогна на някой нуждаещ се с информацията :)

133.   Здравейте, аз също мога да споделя опит с натурален продукт Вигрикс турбо. Изключителен ефект, просто ти дава сила и издържливост.

134.   Спорт! Само спортуване и фитнес зала ще поможе. Аз съм (30г) имах проблеми с ерекцията предишни две години. Започвах да спортува 5 пъти на седмица и в момента ерекцията много твърда и дълга.

136.   Имах проблем с ерекцията дълго време и като цяло всичко свързано с мъжкото ми достойнство.
Приятелката ми си мислеше, че има друга, че вече не ме възбужда и такива женски мисли които породиха какви ли не нерви и неприятности...
Обикалях по доктори та чак до психолози ходихме заедно с нея и един познат ми сподели след няколко месечни мъки за някаква хранителна добавка.
Няма да казвам подробности като цена, действие и т. н. да не правя реклама. Добавката се казва VIP - билкова хранителна добавка.
Надявам се да ви помогне както на мен. Успех!

151.   Здравей, на мен ми помагат само хапчета за ерекция Купидон Cupidon
Хубаво е, че са натурални и без странични ефекти, а ерекцията ми е силна и много продължителна

152.   Има един мускул между тестистите и анала при мъже това се казва PC мускул и когато сте застояли и наддавата излишни килограми може да ви удари там и ерекцията ви няма да е силна. Научете се да си го тренирате, аз имам отлична ерекция, а бях много зле!

153.   На 35 год. не е нормално да има проблем с ерекцията. Потърсете сексолог. Ако е на 63 год. да естествено е да не му става всеки път и да не толкова твърд, но 35 год. мъжът трябва да е като шевна машина оверлог.

154.   Спрете порното и аз имах такъв проблем, след няколко месеца се оправи!

101-117 от 117