Споделена история от Секс и интимност

Възможна ли е бременност?
Здравейте, може този въпрос да се е обсъждал от същата гледна точка или от друга но много съм притеснена и ако може да ми помогнете. Правих секс един ден след като ми свърши цикъла. Но партньора ми свърши по-бързо от мен (но не в мен, беше отвън).

След това се изкъпахме и някъде след около половин час, а и може да беше около 50 мин. отново го направихме (но не е свършвал в мен и този път). Въпроса ми е дали има вероятност да е станало нещо след, което той свърши първия път, изкъпа се и после пак го направихме?

Коментари

1.   Предполагам че не щом не е свършил в теб, а пък и се изкъпал. Спермата умира бързо. В случая мисля че няма проблем. :)

2.   Бъди сигурна, че няма риск от забременяване, понеже е след приключване на цикъла, а и не е свършил в теб. Няма за какво да се притесняваш!!!!

3.   Не естествено.

4.   Веднага след края на цикъл нямаш никакъв шанс да забременееш така че спи спокойно!

5.   Здравейте!
1. Твоята менструация е била, както споменаваш няколко дни преди да правиш секс без предпазни мерки.
2. При мажете и при жените се отделя течност, в която течност при мъжете има сперма.
При първия случай вероятноста е 0-ва, при втория е малко по-голяма.

Но все пак внимавай, ако момчето е постоянно няма проблеми, но според мен е добре да се консултираш с генеколог за контрацептиви.
Поздрави от мен и спокойно!

6.   МОМИЧЕ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?? МАЛОЛЕТНА ЛИ СИ?? ЗАЩО СТЕ ТОЛКОВА ОТВОРЕНИ, ПРАВИТЕ СЕКС КАТО ЛУДИ ОТ 12 ГОДИШНИ, А НЕ ЗНАЕТЕ КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗИТЕ ОТ БОЛЕСТИ, ОТ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ.. НЯМАТЕ НИКАКВА СЕКСУАЛНА КУЛТУРА, КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ? НАУЧЕТЕ ПЪРВО, А ПОСЛЕ ПРИЛАГАЙТЕ ;-) НЕ ИСКАМ ДА ВИ ОБИДЯ! МОЖЕ ДА НЕ СЪМ МНОГО ПО-ГОЛЯМА ОТ ВАС!
НО ПРЕДИ ДА НАПРАВЯ НЕЩО, ИСКАМ ДА ЗНАМ ПОСЛЕДСТВИЯ МОЖЕ ЛИ ДА ИМА И КАКВИ...!

7.   Ако беше научила по биология уроците сега нямаше да питаш. А щеше да знаеш че твоя случай няма начин да забременееш. И както разбрах аз ти си малка и не знаеш при какви обстоятелства. Има вероятност да станеш бремена.

8.   След като момичето пита е редно да й отговаряте, а не да се заяждате, като не ви изнася поне не пишете нищо.

9.   Благодаря на всички които ми дадоха отговор, независимо това на колко съм и дали съм си научила уроците по биология. За тези които се заяждат както пише №8 - и ВИЕ знаете много неща но пак питате, не Ви е всичко ясно и пак питате (защо въобще го правите да дразните хора доколкото разбрах този сайт е да се помага при проблеми на хората до някаква степен разбира се). Искам специално да благодаря на №8 относно за защита на въпроса ми! Е такива хора като него трябва на този свят. Още един път БЛАГОДАРЯ на всички които ми помогнаха за въпроса.

10.   Абе ти продължавай така и на 18 ще си вече с 3 аборта.
НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ И ДА СВЪРШИ ОТВЪН ПАК МОЖЕШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ.

11.   Сега и аз да се изкажа....
Първо: не е вярно, че сперматозоидите умират бързо! Ако имате в предвид за бързо 48 часа живот ...?

Второ: дори и да се е къпал и измил партньора ти, пак има голяма вероятност от забременяване, защото по каналчетата на пениса остава малко. Затова в такива случаи се предпазваме най - сигурно чрез презарватив или чрез промивки с дамски душ (изпитан от мен вариант). Но, ако не си семейна и не искаш все още дете, по - добре ползвай първия вариант. Разбира се можеш в рамките на 12 часа след секс да пиеш противозачатъчно хапче, но лично аз не ти го препоръчвам!

Има и малка вероятност да не забременееш! Пожелавам ти в този случай да е точно така, но не можеш винаги да си сигурна! Успех и наистина прочети малко повече за предпазване от болести и нежелани бремености!

12.   Спермата е активна хора до 24 часа след свършване. дали се е къпал или не все тая... , но след цикъл веднага няма как да стане, защото каналчетата са ти запушени