Споделена история от Секс и интимност

Неосъществими представи
От дълго време ме преследва едно неосъществимо желание - да бъда наказан от група момичета, тоест публично. Всички те са облечени, а аз гол и завързан. Удрят ме с пръчка, и се подиграват шумно на подмятащите ми се гениталии. Бих искал да знам има ли някой друг влечение към подобен вид фетиш?

Коментари

1.   Ти си луд :)

2.   Много хентай...

3.   Да.... Ти си луд :)

4.   Този който е писал това се шегува.. просто е бил в добро настроение и е решил да се погаври.

5.   Пък според мен е някой извратен, който мисли с главата на пубертетския си пенис.
SFA

6.   Абе знам, че съм луд, ама с нищо не ми помагате.

7.   Абе пич, майка ти толкова ли е била строга с теб през целия ти живот досега? Опитай се да видиш и другата хубава страна на този скапан свят - любов, секс, сладки приказки и питиета... Ако държиш някоя да те бие, докато приятелката и ти дъвче гениталиите - винаги можеш да си намериш циркаджйки, но ще ти струва много скъпо..., ще си загубиш просто името в обществото докато същесвуваш...

8.   Това е просто фантазия. Не е нещо, което би се харесало на човек в реалността. Все пак- ако стане- не само той ще бъде гол. Но това няма да се случи. Човек може да има всякакви фантазии. Може, ако имаш пари, да отидеш в някой клуб. Там такова представление ще ти устроят, че ум да ти зайде.

9.   Не съм вярвала че може това да се случи на мъж да бъде завързан и гол.., и то от момичета. Това направо е лудост.

10.   Що бе има фантазии човека. Вий кат си представяте секса като в 60-те години си е ваш проблем! Аз имам такива фантазии че чак не са за писане, ако публикувам мойте ще има случаи на сърдечни удари пред мониторите, или никой няма да повярва или ше изтрият сайта ....
Ж25

11.   До №10:
Като прочетох Вашият коментар ми стана много, много интересно какви ли са Вашите фантазий. Нали сайта се казва "сподели.нет", а защо Вие не ги споделите с нас? Вярвам, че никой няма да получи удар от тях :)
Проста съм любопитна.

12.   Аз не съм № 25, но ще Ви разкажа една от моите фантазии: - искам да си вървя гол в голям град който е населен само с хубави мацета и вибраторите да не са създадени още - ясно е, че като единствения мъж в града, ще ме познават всичките ... - и вместо здрависване с ръцете, да ме здрависват за надървения к*ур .. - вместо целувка по бузите - да ме цунят по напръщелите, като кравишко виме рошави топки... - и разбира се , вместо кафе всички да пият само сперма .. - ясно е, че градския автомат за напитката им ще бъде само един.... - и сега ВИЕ си представете и пофантазирайте малко, каква опашка и безредици ще има за него..

13.   Автор: Това е само една малка част от моите фантазии. Не искам да продължавам, за да не ви скандализирам повече. Също като №10. И без това още първите ме обявиха за луд. Само малко прочетете за bdsm, cbt и т.н. и ще разберете за какво иде реч...

15.   Ще те изтощят и няма да можеш да си кажеш името даже.

16.   Ще бъда малко по-нагледен. Представете си ученически клас, съставен 80% от момичета, а преподавателят ни също е млада и красива госпожица. За някакво си провинение тя решава да ме накаже, както са го правели преди повече от век. Извиква ме пред целия клас и ме кара да се съблека от кръста надолу под любопитните погледи на хихикащите момичета. След това трябва да се наведа над нейното бюро с широко разтворени крака и така почва да ме шиба по задните части с показалката, докато дупето ми стане червено от ударите. Дамите с насмешка наблюдават поклащането на гениталиите ми. Ако насочи пръчката малко по-надолу, тя ще попадне върху ташаците ми, които са изпъкнали навън между бедрата заедно с члена ми, подпрени от ръба на бюрото...
Ами това е...

17.   Определено ти си луд!

18.   Ти си мазохист!

19.   В нета има едно съкращение - CFNM, ама то това е само за лудите, не е за вас

20.   Най-сетне си дойдохме на думата. А ако знаете само какви CFNM клипчета има в нета... Ама... къде ги жените с тия разбирания у нас? Захлупена работа. Нали сме тъй близо да Анадола...