Споделена история от Секс и интимност

Той иска да ме лиже
Приятелят ми иска да ми прави орална любов и си мисля че и аз нямам нищо против. Въпросът ми е има ли някаква специална подготовка, трябва ли да направя нещо преди това? Разбирам че трябва да се изкъпя добре но нещо друго има ли дайте ми съвет, някакъв трик, нещо? впоследствие ми се иска и аз да му направя, но не съм лапала преди на никого и ако може дадете съвет и относно това. Благодаря предварително! :)

Меги, момиче на 17

Коментари

1.   изкъпи се с интимен шампоан за вагината и анала :Д, останалото с хубав душ гел-препоръчвам някой български-има хубави на арома с алое вера за 3 лв в кауфланд. И друго няма. Ама и приятеля ти да се изкъпе хубаво. И аз съм на 17 години от София- и искам да правя орална-ама няма с кой ;Д :Д :Д

2.   Пръсни си малко дезодорант отдолу, след като се изкъпеш, така, ще миришеш на свежо и приятно по - дълго време, относно лапането на неговия член, бъди нежна, гледай да не хапеш и наблегни на лизането, а не на смученето :)

3.   Просто измий котето, непосредствено преди това. Само с водичка или с бебешко сапунче.

4.   Изкъпи се и се обръсни добре. Тоест, по добре си махни космите там с депилаторен крем. При лизането не е приятно за мъжа жената да има косми. Друго- отпусни се и се наслаждавай.

5.   Да, има нещо което и двамата трябва да направите - да си вземете душ, като наблегнете на интимните места.

6.   Къпане, бръснене, хигиена :)
И го оставяш той да си върши работата а ти се наслаждаваш.
Казвайм къде и как точно ти е най хубаво и каквото си искаш без да се срамуваш. ако е на твоите години или малко по голям няма да е голям специалист в това и може и да не ти хареса затова му казвай как и къде.

А относно правенето на френска. Ти на него. Няма как някой да те научи. Сигурно и ти нямаш опит в това. Пусни си някой порно филм с това и погледай. Освен това което видиш и правиш, съвет от мен. Повечето момичета си мислят че когато го правят трябва да са по нежни там долу с главичката, НЕ (той не е като клитора). Стимулирай го по силно с уста, смучене по силно помагай си с ръка и така...
Другото което повечето момичета не знаят е че по време на това е много приятно за мъжа стимулиране и на тестесите му. Мачкай ги с ръка и не се притеснявай да ги стискаш по силно в този момент не боли не се притеснявай за това.

Това е от мен ако има нещо питай

7.   Относно махането на космите.... доколкото знам става само с кола маска ако някои може да ми каже начин без коламаска или някакъв трик?
авторката

10.   Номер 2 какъв е този съвет да си пръска вагината с дезодорант??? !!! До авторката, не си праскай вагината с дезодоранти в никакъв случай, а относно обезкосмяването не е само с кола маска, други начини са-бръснене, с депилатоарен крем(не ти препоръчвам, особенно за частта от долу), фотоепилация, лазерна епилация! Ако се спираш на кола маска по-добре отиди на козметик!

11.   До авторката!
Ти сигурно и секс не си правила още, щом си толкова зле информирана какви са методите за обезкосмяване там доло. В магазините се продават толкова продукти-кремове, пяни... за обезкосмяване, може да се ползва и бръснач, но не е препоръчително защото космите растат много бързо после, коламаската е най-ефективния начин, но много болезен. Един хубав душ, премахване на космите и нагласа му е майката.

13.   Измий бубата и са небой.

14.   Можеш да го помолиш той да те обръсне - убеден съм, че ще му е приятно.
То като ще се занимавате с такива работи не е зле да си носиш презерватив - като нищо може да не устоите само с "френски" ...

15.   Стига с това бръснене - абсолютна отврат! Изпръхнаха ми устните от бръснати сливи! Едно лекичко подстригване и оформяне - да не са огромни къдрици и космалаци, които да ти влизат нявсякъе из устата, е напълно достатъчно! Бръснатите косъмчета боцкат и жулят като шкурка - все едно си гей и целуваш и милваш мъжка брада! Трябва да са с дължина поне половин, а по-твърдите и над един сантиметър, за да е приятно!

16.   СТ1: За подготовка освен баня друго не се сещам. За момента в който се случва ако знае какво прави приятелят ти ти само си стои и се наслаждавай. А за лапането ти не си особенно длъжна да го правиш ако не го искаш. Все пак той иска да те лиже ти не си му закопчала главата там.

17.   ако досега не си ги махала и са ти порастнали в повечко по-добре първия път ги обръсни и после ходи на кола маска, ако са ти по -мънички веднага на кола маска.. зарежи ги тия бръсначи не стига че за 1 ден пак порастват а и правят и рани, после растат и много повече косми, занимавка си е, а като идеш на кола маска забравяш за боцкането, и си седиш спокойно 1 месец без косми. боли само първите 1-2 пъти и не е болка за умиране, търпи се.. след това следващите пъти просто е малко неприятно с малко болка но с всяка следваща космите намаляват по малко стават по-светли и не боцкат :Д

18.   Ако след бръснене растяха повече косми, то Слави Трифонов щеше да има представете си каква коса. Вярно е че растат по бързо и за това кола маска е за предпочитане.

19.   А от долу – срамните устни и прочие?
авторка

22.   19, какво искаш да им правиш на срамните устни, надявам се нямаш косми по тях? !? (Всъщност няма кво да се надявам, няма как да имаш - поне на вътрешните. ) А за големите срамни устни, което ти казаха за обезкосмяването отнася и за тях - всъщност предимно за тях. Нагоре и да имаш, стига да не са храсталаци, не е толкова фатално.

Няма кво толкова да го мислиш - лягаш и се кефиш!

Кубрат

23.   Подстрижи ги с машинка за подстригване или с тример, също върши работа, а отстрани с епилатор оформяш и си готова.

24.   На лизач са оди тъй :

Косата навита - путката измита.

парадоксалчу

25.   Авторке, за да избегнеш каквото и да е неудобство отиваш на кола маска, къпеш се непосредствено преди това и се наслаждаваш. Само още нешо да ти кажа. Израза "лапала" звучи малко каруцарски. В оралната любов няма лапане, там има взаимно желание за удоволствие. Фелациото не е лапане, а израз на любов, както и кунилингуса междувпрочем. Това е.
Маги

26.   Можеш да се измиеш с хлябна сода. Тя убива всички бактерии и прави кожата уникално мека.

27.   "На лизач са оди тъй :

Косата навита - путката измита.

парадоксалчу" Е сега разбрах смисъла на песента- "6 кокошки съм заклала...гащите съм си изпрала, снощи на реката, изпрала и съдрала, нося ги разкопчани. "

28.   Гащите съм си опрала
снощи вечер на канала
Хем са прани, хем са драни
хем ги нося разкопчани.

Краката съм си изтрила
със Чирпанска керемида
хем са бели, хем дебели
хем са слънце невидели.
Яла любе довечера
ще те чакам на пенджера.

29.   Еми за да му е по - добре не него купете си сладка сметана от някой магазин и действайте. От началото на мъжа му е никакво като лиже, ама после жената като се подмокри и на този дето лиже няма да му е много хубаво. От опит знам. Става ти едно доста гадно и солено. Един път съм го правил и не мисля, да повтарям. Виж със сметана или с медец мога да го правя цял ден.

30.   Не се притеснявай, Аз обожавам да лижа и колкото е по възбудена толкова повече се възбуждам, а като свърши докато я лижа искам да започна да я чукам!!! Усещането е страхотно. Не мисли а се отдай на прекрасния момент ;)

31.   О, Боже! Какви са тия глупости?!? Вие винаги преди секс отивате и се къпете заедно? Или ставаш от леглото и отиваш до банята да се изкъпеш? Пълни глупости. Убива цялата романтика. Ако не съм виждала отдавна приятеля си и му се нахвърля и искам да го изчукам здравата (с извинение), няма да ми стане много приятно, ако ме остави и прекара 30 минути в банята. Същото е и за момчетата.

За авторката: Ако имаш добра лична хигиена, това е достатъчно. Използвай душ гел и интимен. Малко преди това, можеш да използваш интимна кърпичка. Достатъчно е.

R.A.H

32.   Номер 30-възбудих се и се подмокрих, нужен ми е мъж...

36.   и аз обичам да лижа ама легнал по гръб и путката да ми е на устата икато я лижа така се възбуждам че ми се иска някои да ми го навре в газа и да ми се изпразни в устата

37.   Освен да се закъпеш, не е лошо и космарлаците да махнеш :-)

39.   Напълно със съгласна с номер 31..Личната хигиена е важна, а преди това може да се измиеш с някакъв интимен гел например. А колкото до лапането - пусни си порно и погледай, няма да стане идеално, поне не първия път. Успех

42.   Авторке: вземи си душ малко преди това и наблегни на интимните части. Гледаи и да се обръснеш добре може и с кола маска.

Marina