Споделена история от Секс и интимност

Секс със съседа - много ме е срам
Здравейте.
Имам съсед няколко години по-голям от мен. Живеем в един и същи вход вече повече от 20 години. Когато бях малка много си го харесвах и бях влюбена по детски в него. После като станах вече по-голяма усещах, че и той не е безразличен обаче така и нищо не стана.
След това аз няколко години не живях на същото място.

Напоследък често се засичахме и се заговорихме. Той си ми е бил тръпка винаги. Едната вечер се засякохме във входа и се заприказвахме, аз се връщах от едно женско събиране, пийнала малко вино. Та от приказка на приказка, се качихме в нас и правихме страхотен секс. Вчера повторихме.

Не искам нищо от него, обаче много ме е срам някак. Вярно, че винаги съм искала да направя точно това, обаче той и живее с някаква жена. Сега не знам дали са заедно, защото постоянно се разделят и събират. Но май са заедно, защото преди няколко дни я видях. И ужас! Не знам какво да правя?

Коментари

1.   Ами, какво да правиш? Харесва ли ти той и като човек? Ти си май сама, защо не?
Явно човекът няма здрава връзка, кой щастлив човек се събира и разделя непрекъснато?
Мисля, че имаш шанс. Първо виж, дали ще те потърси, дали ще иска повече от секс. После го попитай за връзката му и, какво смята да прави. Мисля, че ако има алтернатива, веднага ще скъса с въпросната жена. Защо не? Веднъж се живее!
За всички ще е по-добре, така и тя ще може да си намери подходящ за нея мъж.

2.   Защо ти трябва да мислиш за това момиче. Прави си кефа, ако ти харесва, ако не го смени с друг. Няма от какво да те е срам - лично мнение...

3.   И от какво точно се ужасяваш? ! Нали пишеш, че не искаш нищо от него, било е само секс и толкова. Виж неговото е малко кофти постъпка спрямо приятелката му, но си е типично по мъжки (особено след като явно връзката им е на приливи и отливи). Няма от какво да те е срам, свободна жена си, правило ти се е секс, направила си го, никой няма право да те съди за собствените ти действия. Ако обаче имаш нещо повече от сексуално влечение към този мъж, ще трябва да премислиш внимателно ситуацията и вариантите, как и дали изобщо да предприемеш нещо. До тогава, като се виждате си разменяйте по едно ''здравей-здрасти'' и толкова. В никакъв случай не забивай глава или пък не бъди прекалееееееено разговорлива и любезна. Успех!

4.   Идилия - ракийката и комшийката!

5.   И от какво по-точно те е срам? Нали точно това ти се е искало от токова време. Не знаеш дали има сериозна връзка с онази жена, не си направила нищо лошо. Разбирам да е женен и ти занейки този факт да спиш с него. Секса е нещо нормално, харесали сте се, направили сте го, пак ще го направите. Е, и? Секса не е нещо срамно, а необходимост и естествена човешка нужда. Отпусни се и живей, наслаждавай се на мига!

6.   Ако не е женен и няма деца, няма проблеми.

Кумчо Вълчо

7.   ЕЕЕ какво си направила толкова, ако е било за удоволствие, и важното е да си изпитала удовлетворение от това! Няма нищо по хубаво от страхотния секс. Ако се влюбиш обаче и затънеш, тогава ще ти е много кофти, повтори ли се историята ще има и трети път- от мен да го знаеш, тогава трябва да се разберете как ще я карате?

8.   Уф, срещу нас се нанесе един супер сладур преди два дни, ако ми се случи същото и ако секса е толкова страхотен колкото го описваш ти едвали бих питала за съвет в този сайт. Говори с него иначе ще те мъчи мисълта само секс ли беше.

9.   Ами прави секс! А в последствие и още нещо може да се добави.... знае ли човек от къде ще изскочи зайчето както се казва.

10.   Да не ти пука продължавай

11.   Според мен той трябва да си зададе въпроса дали да продължава тъй като той е този дето има друга жена. Ти какво си виновна, че той иска да ти оре нивичката?