Споделена история от Секс и интимност

Трудно се възбуждам
Здравейте на всички в този готин сайт! най-накрая реших да споделя и аз за един проблем. От малък обичам да гледам порно и да се самозадоволявам и това не ми е пречило никога. проблемът, обаче дойде преди 2 години когато тръгнах с едно момиче връзката ни вървеше добре, но секса не беше, както трябва трудно се възбуждах и трудно ми ставаше с нея. предпочитах да си пусна някое филмче с готина кака, отколкото да правя секс с гаджето. помислих си, че проблемът е в нея, че не ме привлича и скъсахме (не заради секса).

От тогава смених още няколко момичета, но и с тях е същото:( не ме възбуждат и не ми се прави секс. предпочитам да си пусна някое клипче и да си ударя една.
Сигурен съм, че проблема ми е психологически, защото физически нямам проблем с ерекцията, но незнам как да го преодолея, за да изпитвам желание към жените.
Само аз ли съм така:(
Благодаря на всички отзовали се! :)
M20 Sf

Коментари

1.   Ха-ха, това 100% е създадено от писателките на темите от рода „мъжът ми не ме желае“ „той гледа порно и т.н.

Мили жени, моля другия път напишете нещо достоверно

2.   Пренаситил си се, приятелю. До това води прекомерното гледане на порно. Дай си малко почивка от него и може би ще погледнеш жените по друг начин.
Ж 24

3.   Просто от порното ти се е промил мозъка и имаш нереалистични очаквания. Мислиш, че жената до теб трябва да е като порно актриса, но тези момичета са вложили изключитено много пари във визията си и в тези филми всичко е театър, няма нищо общо с действителността. Малък си и няма как да го знаеш. По-добре намали порното и се върни в реалността. Разбира се, че е много по-хубаво да бъдеш с реална жена, от колкото с дясната ти такава.

4.   "От малък обичам да гледам порно и да се самозадоволявам и това не ми е пречило никога." - е точно в това се състои проблема. Ако не го беше правил, сега щеше да имаш нормална сексуалност. Ето това е цената на забранения плод, който години наред си консумирал неправомерно.
Няма да е само с това момиче - с всички жени ще е така.
От същия синдром страдат всички като тебе, които от малки гледат порно и се самозадоволяват.

5.   Еми спирай порното и ограничавай чекиите.

6.   Просто спри с порното завинаги и всичко ще се оправи

7.   Спри порното и се постарай да изкараш една две седмици на пълно въздържание (никакви чекии). Тогава ще видиш как като минеш покрай приятно ухаеща жена ще опъваш платната без да се замисляш много много ;)

8.   Ми решението е просто!
Когато си с гаджето си, си представи, че гледаш порно филм а главната участничка в него е тя.
Номерът работи.

представчу

9.   *автора* първо искам да кажа че историята ми е напълно реална и проблемът съществува. много е гадно не го пожелавам на никого!
Благодаря на всички приятели за съветите! спрял съм порното и чекиите от няколко дни, въпреки че е трудно, но проявявам воля и желание и се справям за сега. ще пиша пак след около месец докъде са стигнали нещата, дано всичко да се оправи.

11.   Рзбира се че ще се всичко ще се оправи. Не си първия, не си и последния подобен случай... горе главата (ти знаеш коя) ;)

12.   Преди да се чукате, седнете и изпийте по 100 -200 мл. ракия с хубава салатка, и няма да имаш никакъв психологически проблем или бариера, които да ти пречат да го вдигнеш! Но внимавай да не прекалиш с алкохола, че пак може да не го вдигнеш! В рамките на нормалното, докато се поотпуснеш!