Споделена история от Секс и интимност

На 55 и още сексуално активна
Аз съм жена на 55 имам внуци и мъж. С него отдавна не живеем заедно, но и не сме разведени. Той живее в наследствената ни къща на село а аз в апартамента ни в града. За оточнение не правя секс с него той е от тази порода, че на 60 живота свършва и трябва да си гледам внуците!

Имам внуци гледам ги и то почти постоянно но не съм им майка.
В един от сайтовете за запознанства намерих един мъж които ми хареса на 35 със семейство, фантазии и най-важното искаше секс и връзка без обвързване. Секса ни беше невероятен.... За това на 50 и няколко годишните правете свободно секс!!! Прекрасно е!!!!

Коментари

51-100 от 112

82.   И аз се срещах с жена от сайт. Тя на 53 разведена, аз на 27 несемеен. Сексът беше невероятен. Научи ме как да правя страхотна френска. Много се постара и за аналния, защото нямах никакъв опит там. Сега жена ми се възползва от наученото.

83.   81, сухота във влагалището е един от симптомите на менопаузата. Искаш да кажеш, че на 52 не е влязла в менопауза ли? По - малко лъжете.

85.   Здравейте, стана ми смешно като четох коментарите.. искам и аз да споделя нещо. На 45 г съм почити разведен, жена ми работи в чужбина. Започнах работа в макък град. имаше една колежка. на 34г с две деца, и ревнив мъж.. Сприятелихме се и след работно време, оставахме за по час-два... Малък град хората почнаха да говорят. Но се преместих за 3 месеца в друга фирма... а там работеше майка и. На 56 г. И след първият месец на един банкет останахме в бара на хотела, и после.... Трябва да ви кажа че майката е просто фурия. Чука се като за последно. Просто знае как... И отзад си иска за разлика от дъщеря и... Е все още подържам връзка с двете... И за любопитните те не знаят една за друга... Тайна е. Но майката е номер едно...

86.   Аз съм на другия полюс. Момче съм на 24 години. Висок, добре изглеждащ, трениращ, поддържащ се! Обаче немога да си намеря момиче с което да правим секс. Писна ми просто и съм постоянно изнервен. Мисълта че другите правят, а аз не ме побърква!! Незнам какво да правя, много съм изнервен и само някой да ми каже нещо скачам на бой. Вечер излизам по улиците и скитам и като се изнервя чупя някой пътен знак или кош за боклук! Годините си минават, а аз нищо не виждам от този скапан живот! Моля помогнете!!! Писна ми, обмислям самоубийство!

87.   Аз съм дори по- голяма от авторката, не съм разведена, но това не ми пречи да се виждам с едно- две млади жребчета. Не знаят един за друг. Знам, че ме търсят защото им давам дупе, но това не ми пречи. Така де, веднаж боли, после цял живот сърби.

88.   От 81 до 83 - Абе хубавец, казах ти, че не лъжа. От десетина години е в критическата. Като толкова знаеш, знаеш ли, че тя може да започне и преди 50-те? И че има етапи в нейното развитие? И че симптомите се променят с времето и са различни по сила при различните жени? Опит ти липсва. Ако си лекар пък си недоучил и недопрактикувал.

89.   От 62 до 77. Пари за вяра не давам. Не съм доктор или сексолог. но това, че жена ми се подмокря само при допир е факт и пожелавам на всички жени и мъже да могат да правят и изпитват удоволствие от секса, независимо от годините.

90.   На 46 съм. Семеен. Чрез близки случайно се запознах с жена, която е между 62 и 65. Все още не знам с точност. Много е чаровна и е приятна компания. Харесвам я. Мисля че и тя не е безразлична към мен. Днес се прибира в града и имам уговорка с нея да я посрещна с колата на гарата. Не знам как да подходя но днес мисля да и намекна че търся по-близък контакт с нея.... имам нужда от късмет :)

97.   Действай, няма да сгрешиш! Успех! И разкажи после какво се е случило :)

101.   88, етапи в менопаузата няма, а симптомите при всички са еднакви, те и затова много мъже, като станат на 50, си намират, или се женят за по - млади жени. Май на тебе ти липсва и опит, и възможности.

103.   Нa 35 съм. Семеен с дете, имaл съм неaнгaжирaщи връзки с жени които сa достa по големи от мен. Винaги е било достa възбуждaщо и зa двете стрaни, винaги съм го имaл в мен товa желaние дa бъдa с по-големи жени. Те знaят кaкво искaт и кaк дa си го получaт. Товa е обичaм ги.

108.   Веднаж преспах с една колаежка, почти на възраста на майка ми, и беше много яко. На края поисках и отзад, но тя отказа. Каза ми: никога не давам в дупето от първия път, а и не съм се подготвила. Да се видим другата седмица и няма да съжаляваш. Но така и не се видяхме повече.

110.   Браво на авторката, дава сила и надежда на по-младите жени, че живота продължава, може да е хубав и да се чувстваме пълноценни жени и след 50. Всеки се плаши от старостта, още повече-годините минават екстремно бързо. Сякаш вчера бях на 20, а сега вече на 30. Виждам огромна разлика. Плаши ме мисълта че още 10-15 години имам за секс... и после дали ще ми се прави, дали ще съм привлекателна... Та затова вместо да се гнусят някои, трябва повече хора да споделят такъв опит, да дават кураж;)

113.   Аз и сега се виждам с една жена на близо 50 години. Разликата ни е 19 години. Първия път като преспах с нея, по-точно след това, тя ме пита защо го направих, като има толкова млади момичета. Казах и, че имам едно натрапчиво желание, фетиш, не просто да бъда с по-голяма жена, а дя чукам в дупето. Ако това я обижда ще я разбера, но тя каза, че няма проблем. Трябвало и време обече да свикне, защото отдавна не го е правила там и аз бях супер внимателен. И започнахме да го правим всеки път. В последствие на нея и хареса, много и сама бърза да се прехвърлим на дупето. Все още се виждаме и го правим. Предполагам, че жените ще ме сметнат за прасе, но все пак и на двамата ни харесва.

116.   Здравейте на всички! Жена съм на 56 години и имам сексуална връзка с мъж на 45 години. Сексът е невероятен и много много освободен. Мога да правя секс много пъти, всеки път преживяването е невероятно!!! Не ползвам никакви лубриканти и нямам проблеми с овлажняване макар да съм в менопауза от 10 години. Възбужда ме дори самата мисъл за срещата! Пожелавам на всички дами на моята възраст да преоткрият телата си и да си доставят удоволствието, което заслужават!

117.   Както го описаха преди мен. Да секса е невероятен. На 46 съм. Последните 10 години връзките ми се ограничиха само с дами над 50 годишна възраст. Самите контакти, отношението им към мен и усещането са много по различни. Благодаря им на всички!

118.   Ужасно е да чукаш дърта жена ,кожата е друга .Независимо колко се раздава . 40 е тъжният край на спортната кариера на една жена . Гравитацията не прощава на никой ,но млад мъж да обслужва дъртачка това не го разбирам. Явно сте киризили ,майките си голи и това са непреодоляни едипови комплекси .

119.   За секса възраст няма, само да ти работи инструмента ако си мъж и да имаш желание ако си жена. Щом си жива и здрава и ти е кеф, от това по-хубаво няма, а е доказано че е полезно и за здравето. Аз съм мъж на 61 години и с жена ми го правиме 3 - 4 пъти в седмицата. Моят съвет е; дълги разходки и Тай Чи или Йога и патлака ще е в пълна изправност, иначе нищо не става. И нещо друго; отбягвйте негативни хора и идиоти(без значение дали са най-близките ви роднини или познати) защото това влияе много отрицателно на здравето.

121.   Браво, 119, браво на теб... Особено ми харесва, че го правиш със собствената си жена, не си хукнал да се доказваш пред други. Ще подкрепя и авторката-живота не свършва на 55, а и сегашните 55 годишни обикновено са поддържани и доста добре изглеждащи хора. За жалост нещата при мен не стоят така. Моят мъж е на 59, но особено откак станахме дядо и баба-имаме внук на 4 месеца, той не си и помисля за секс. А една жена, искаш ли да и разкажеш играта, не е нужно да правиш друго-просто я лиши от секс. Винаги съм обичала да се поддържам, да се глася, да се обличам хубаво, да се гримирам. Откак престана да ме желае, нямам желание да правя нищо. Просто ходя на работа и си карам домакинските задължения. Ходя с 2-3 панталона и няколко пуловера, а красивите ми тоалети висят в гардероба. Отдавна не съм си купувала нищо ново, а преди това ми беше най-голямата страст да се глася. Не мога като авторката да изневерявам-о, не, не че я упреквам, но аз не съм го правила като млада, та сега ли. Не спирайте хора, не спирайте да се желаете и обичате, човек във всяка възраст има нужда да е желан и обичан-ами нали това те стимулира за живот. А на младите пожелавам да не са толкова жестоки-ще усетят на гърба си колко бързо отлита животът и колко бързо и те ще се окажат в положението, на което са се подигравали. Само че тогава друга песен ще пеят...

126.   Физиологично, мъжът като мине 50 години, по-рядко му се прави секс, има засечки не винаги е достатъчно твърд, може да му спадне преди да е свършил и т. н. Докато жените след 40-45 години се разгонват здраво и и им се ебе яко докато станат на 70. Природата кофти го е измислила, но основната цел на секса е раждането на деца, а не кефа на хората. Тъпото западно общество превръща секса в самоцел, което изобщо не е правилно.

128.   Като чета различните коментари по тази и по други теми все повече се убеждавам, че на този свят има много нещастни двойки, при които или мъжът, или жената престават да се интересуват (или симулират! ) от удоволствията на секса. Ужас! Причини много, табута още повече, религиозни и други манипулации, предразсъдъци...
За онези млади хора, които си мислят, че след 45-50 години жената едва ли не престава да бъде жена, ще кажа само следното: съпругата ми е с една година по-малка от мен (на 70 г. е), но на тялото ѝ могат да завидят доста по-млади жени. Ген ли е, какво е - не знам. Е, малко по-пълничка е, отколкото преди 20 години, но с все още стегната плът и съвсем не провиснали гърди, както смятат някои "ерудирани" люде. И до сега правим секс с нея, макар и по-рядко, защото сърдечните проблеми не са ни подминали и двамата. Но намираме начин периодично да се наслаждаваме на телата и душите си. Ако искате вярвайте, ако искате - не! Ваша воля, дами и господа.

129.   До 126

Така е, кофти разминаване се получава!
Над 40 съм и много ми се иска.. както никога досега, само дето мъжът ми (мой набор) вечно ме отблъсква и редовно ми отказва..
Искам пълноценен, страстен, чувствен секс, истински, мокър, мръснишки дори.. Искам да свършвам в екстаз от горещи и жадни, копнеещи за мен, мъжки устни и ръце.. Къде ги? !
Размечтала съм се за кадърен и нежен любовник, който да разбуди такава страст в мен, че да не мога да се откъсна, да не мога да стана от него и да му шепна, потна, мокра и бясна от желание, как не мога да му се наситя и го искам пак.. и пак!
Не съм правила такъв секс досега.. Мечтая го само!
Не мъжът ми ще ме види стенеща от удоволствие, .. друг ще е..
Моят просто е некадърен любовник и не се вълнува от секс!
Дано ме огрее да си намеря страстно и всеотдайно, горещо другарче и да ни е готино заедно! Че без хубав секс си е мъка, на колкото и да си години!
Успех на авторката и дано изживява множествени и страстни, дълбоки и нежно споделени, истински оргазми с желан мъж!

130.   Желая ти късмет 129, дано намериш така желаният любовник

131.   ДО 129 защо съдбата е такава аз съм на 52 и търся такава на 40 ииии с мъж мека хурка, без обвързване да я чукам, да вика, да стене и да е мокра до колене. Съжалявам но ако модераторите ни свържат ще ти покажа какво отърваш.

132.   До 130 от 129

Не търся, той ще ме намери... ако е писано да съм щастлива и доволна някой ден! :)

134.   Двамата със жена ми сме на по 59г. и го правиме редовно. Само миналата година имаше един период от 3-4 месеца, в който нещата не се получаваха при мен, но това беше защото бях вдигнал кръвно и от лекарствата не можех да получа добра ерекция. Патката ми беше омекнала като печен праз и за нищо не ставаше. Всичко това стана заради проблемите от страна на брат ми по наследството от родителите ни. Той е един лаком използвач, който си беше втълпил че трябва да заграби всичко. На края разделихме всичко по равно, така както тряба да е. След това с него приключих всякакви контакти и само след две-три седмици се успокоих и кръвното ми слезе до нормалното ниво. След като спрях да вземам лекарствата, странчните ефекти отшумяха и секса със жена ми пак започна както преди и сега съм като лъв в леглото.
Моят съвет е, правете секс до като можете.

135.   до 129...... аз съм М на 37, но много харесвам по големи жени. Жени които обичат нежната интимна страна в една връзка. Ако има дами над 40 г желаещи отношения ще се радвам да пишат...

137.   Човек 1 живот живее. Съпругът ми е на 55 г., а аз съм с 20 г. по-млада от него и нямам оплаквания. Чакаме дори дете, което направихме буквално за 1 месец, след като решихме, че искаме. С първата си жена не са правили секс 5-6 години преди да се разведе. На практика днес има повече секс от на младини.
Той има двама много по-големи братя от него, които също са се развели в средата на 50-те, защото жените им не са искали вече секс. И двамата са женени повторно за жени 58 и имат секс. Дори като бяхме всички на почивка заедно и бяхме наели една къща, ползвайки обща баня без да искам видях опаковка Виагра в несесера на единия брат.
Който вярва в задгробнния живот да си проваля живота тук, на Земята. На 55 г. Авторката е разполовила живота си и с две думи трябва едва ли не да се погребе за останалите 30-40 години или какво?
Живейте докато можете. Имате един живот.

138.   Спал съм с голяма жена. Не на 55, май беше на 49, аз на 31. Като се съблече вече се чудех как да си тръгна, виснали и сбръчкани гърди, целулити,... Направихме го. Аз постъпих гадно. Малко след началото започнах да я чъкам отзад. Жената се беше подготвила. В началото я болеше, иначе ануса и беше много стегнат. Сякаш я наказвах, че тялото изглежда зле. Тя обаче се възбуди, аз засилих темпото, тя си пипа малко клитора и свърши със силна въздишка. И аз се изпразних на виля в задника и. Тя поиска да не си тръгваме още. След малко ми го вдигна и пак го направихме. И пак в гъза. Този път влезе лесно. Тя отново се възбуди, но каза, че няма да може да свърши, да не я чакам. После ми стана тъпо защо се държах така. Жената не беше виновна за възраста си.

139.   жена съм на 44 год.
Ами да, тъпо си постъпил. Жената няма вина, че си недорасляк. А за другото, бъди сигурен, че не си я наказал. Щом се е подготвила за анал, значи го е очаквала.

142.   Номер едно правило в моя нравствен кодекс е никога да не обиждам човек на тема пол, сексуални предпочитания, възраст, външен вид. Не всеки ще има привилегията да остарее! Ако мъж му се прави секс със мъж, нека прави, стига да е ЧОВЕК! Сега относно дамите на тази възраст, когато бях на 35 имах сексуална връзка с дама на 54, трябва да ви кажа просто се притеснявах дали ще се получи от гледна точка на разликата между нас, ако бях на 50 примерно нямаше да ми пука, изпитвах някакъв респект към нея. Но когато останахме без дрехи нещата потръгнаха, тя ме усети, че съм притеснен и пое инициативата, благодарение на нея изпитах нови неща, за които не бях мислил, тя откри една моя ерогенна зона, ануса, масажира ме там, лиза ме, вкарва ми пръсти, изпитах невероятен оргазъм. Просто дамите на тази възраст знаят как да се държат с един мъж, не ги подценявайте. А, и друго, на мацките които преди това съм искал анален все ме отблъскваха, мрънкаха все едно искам апартамент да ми припишат, а тази дама сама си го пое там, върховно удоволствие е, мисля, че и тя се наслади много, защото аз също се постарах доста в последствие.
Ако кажете защо сега не съм с такава дама, просто няма как, сега съм верен на жената до себе си, но тези които имат възможност и усещат, че съответната дама ги желае, не се чудете. Друг въпрос е, че напрежението и задачите смачкват всички и много рано се отказваме от секса, дамите понасят тежестта на семейството най-много и от грижи го забравят секса, затова не всички дами на тази възраст го практикуват.

145.   до 138. Ако си беше тръгнал като си я видял гола, наистина щеше да я обидиш. Иначе за другото, както каза 139, не си я наказал. Щом се е подготвила за анален и се е възбудила, и втория път пак е дала отзад, бъди сигурен, че се е изкефила.
Ж37

147.   № 1, ти си една тъпа патка. Има жени които на 55 години са страхотни и секси, и такива които и на 25 години са пълни плашихуйници и за нищо не стават! Ти май си от вторите и затова злобееш!
Лекар съм и събличам жени, имам много наблюдения. Има пациентки които и на 55 години като ги съблечеш да ги прислушаш и само от допира до страхотните и гърди, получавам ерекция, има и такива, много по-млади като се съблекат, са ти абсолютно безразлични.

148.   Темата е стара, дали сега на 57 авторката продължава секса с доста по-младия си любовник? Дали е успяла да му предложи такива неповторими изживявания, че да зареже семейството си заради нея? Съмнявам се. Имам познати, които споделят (особено на чашка) как са били с по-възрастни жени, на въпроса защо, отговорите са, че пускат лесно, защото гонели последния влак, любопитство, дават и анално, изпразваш се в тях, не си длъжен да ги водиш никъде, да ги ухажваш като младите, искат само секс, не се ангажираш. Никой не каза, че е останал с възрастната. Въпреки големите хвалби тук. На всичките жените и постоянните приятелки са по-млади от тях или на техните години. Възможни са и изключения, разбира се, съществува и едиповия комплекс. Един мъж, който е бил с 15-20 години по-възрастни, но само по веднъж, като го попитах защо не е останал с тях ми каза " Ти луда ли си, как ще тръгна с нея по улицата? Срам ме е, ще ми се смеят. Това беше само секс, ей така за момента. " Даже го правил и на тъмно, защото се притеснявал, че ще му спадне. Аз лично не бих искала да имам нещо общо с мъже, които биха се срамували да се покажат с мен или биха се страхували за ерекцията си, ако ме гледат. Каквито и да са преживяванията. Че и да се похваля с тях.

149.   Зависи много от жената с която би искал да тръгнеш по улицата без да се притесняваш. Въпреки че е по-зряла от теб. Има такива които са неповторима комбинация от външност и интелект. Има такива които, да, все още са красиви, но нищо повече. Разбира се има и такива които са страшно интелигентни но винаги са проявявали мързел към външността си. Така че - зависи от жената. Не е само красота, или поне не само външна.

151.   Здравейте! Нека споделя малко и за моя случай.

Дама на 50 г. съм и имам приятел на 29 години. Не виждам какво лошо има в това. Той се справя чудесно в любовта, правим го всяка вечер. А събота и неделя по 3 пъти на ден. Почувствах се отново млада с това чудесно момче до мен.

И двамата сме много доволни от връзката ни. Той ми повтаря често, че ме обича. Глези ме, миналата седмица ходихме на СПА във Велинград. В басейна и джакузито се прегръщахме и гушкахме. Презаредихме батериите, а после в стаята направихме маратон до ранните часове на нощта.

Дори на младини не съм се забавлявала толкова много. С млад любовник е просто страхотно! Дори и да се разделя с това момче, веднага ще се ориентирам пак към някой млад мъж. Не искам да се хваля, но на тялото ми могат да завиждат много момичета между 20 и 30 години!

154.   Аз съм на 49 г. и вече от 10-ина месеца съм без цикъл. От година някъде си имам лъвче на 26 години и сексът ни е страхотен (без лубриканти! ). И малкият е влюбен до уши :) Предполагам, че това младите мъже да искат секс с каки наистина е мода напоследък. И чудесно е, че се случва!
Харесвам млади мъже и изобщо не ме е срам да си го призная. И въобще нямам намерение в близко бъдеще да спирам със секса. Какви бастуни, какви бабички!? !

155.   Мъж съм и като минах 50-те, либидото ми рязко спадна и просто не ми се прави секс. Това са нормални физиологични неща, които жените трябва да ги приемат. Иначе си търсете млади жребчета които не подбират, пък оставете нас, да си пием ракийката! И както е казал мъдреца, "ебането е до време, пиенето - до гроб! "

156.   Лошо няма, аз съм мъж на 36 и съм много привлечен от жени на твоята възраст около 45-55. Може би за някои е странно но аз ги предпочитам. Харесвам натурални жени с естествени тела и окосмяване.

157.   КЪМ МЪЖЕТЕ коментиращи тази история. Мъже, възрастни и по-млади, чудя ви се на увлечението по стари жени. Хайде, може би възрастните мъже нямат по-добър избор, но вие младите мъже да залитате по старите жени и да сте много доволни от връзката ви с тях не ви разбирам. Сигурно не можете да си намерите млади жени и затова се хвалите какъв страхотен секс сте имали с възрастни жени. Удоволствието от секса не е само да й го вкараш отпред или отзад в дупето, а да й се възхищаваш на цялото голо тяло; на лицето й, на гърдите й, на плоското й коремче, на закръгленото й дупе, на красивите й крака, на нежната й кожа, дори и на самата й вагина. Вие любителите на възрастни жени ще направите ли кунилингус на стара вагина? Аз съм го правил на доста млади момичета, които са поддържали добра интимна хигиена. Самия полов акт е крайната цел и върха на удоволствието от възхищението ти от младото й тяло. Ако една възрастна жена има бръчки по лицето си, задника й увиснал, кожата й на доста места и тя увиснала, а да не говорим и ако е напълняла, това ли е което ви стимулира сексуално. Наистина не ви разбирам. Аз съм имал връзки само с много по-млади жени от мен. Имах едно момиче което беше 27 години по-младо от мен, тогава аз бях на 45, а тя само на 18 и при това беше девствена. Имал съм още две други девствени. Младото женско тяло е много възбуждащо и въобще не може да се сравнява с тялото на жена над 50 години. Ходил съм на много нудистки плажове, бил съм и член на нудистки колонии и съм се нагледал на много голи женски тела. Сравнение между младото женско тяло и тялото на жената в менопауза не може да се сравнява. Ако ви кажа с колко млади жени съм бил досега никой от вас няма да ми повярва. Тръгнали сте да ми говорите колко страхотен бил секса със стари жени. Ами дръжте си ги тогава за вас, оставете младите за такива мъже като мен, които се възхищават на младото и красиво женско тяло.

158.   Моля за извинение,но по-отвратителен и по-дискриминационен коментар от тоя на №157 май никога не съм чела.След като прочетох коментара няколко пъти, навързах фактите,а именно-че автора е около 50 годишен мъж.Но иначе правел секс само с много по-млади от него жени.Не ще с наборките си.Значи било противно млад мъж да спи с по възрастна жена,а недай Бог и френска да прави с нея.А по малко ли е противно, господине 50 годишен дядо да прави секс със 27 години по млада от него жена?За мен и двете са абсолютно еднакво противни.Всяка жаба да си знае гьола.Младите-с млади,възрастните-с такива като тях.Седни си на трибуквието и не гони млади жени,че дъното ти вече виси,простатата ти се обажда,а пък френска любов на дърт......еди какво си-блякс....Моля,коментарът ми да бъде публикуван-в никакъв случай не е по обиден от предходния.

159.   няма по сладко от зрялото тяло на жена около 50-те години. аз съм М на 37 и винаги ще желая вниманието на жена на тази възраст...уникално е да бъдеш с жена на и над 50-те години abs3@abv.bg

160.   М на 47 съм и си търся жена само за секс. Възрастта е без значение стига да е изглеждаща добре. Спортна натура съм. Но въпреки всичките ми не попадам на такива жени където се описват. От София съм.

161.   До № 158.
Аз съм 157 и уж си чела коментара ми няколко пъти, но пак не можа да навържеш фактите. Там съм написал, че бях на 45 г. когато имах 18 годишна девственица. 45-18=27. Това сега ясно ли ти е. Това беше само един случай 27г. по-млада. Всичките ми други връзки са били между 15 г.и 20 г. по-млади от мен. Такива жени аз харесвам. Ти сигурно си във възрастта на тези 55 и нагоре та затова се засягаш толкова много. Не се тревожи за моята простата, нито пък за дъното ми. Още ми се навиват по-младите жени, а ти ако си стара баба прегръщайте се с твоя дядо и не се кахари за другите мъже. Пожелавам ти много любов с твоя дядо.

162.   Към господина с коментар 157, любител на “млади жени“ и не само към него... дали си давате сметка, че и за Вас времето не е спряло и не сте същите като на 20-30 години? Разбира се, че на 50-60 години ще има промени, защо да няма? Какво по-естествено от това и защо само за жените това да е срамно? Какво се очаква от жените след 50 - да се погребат живи? Само да напомня, че част от тези толкова ужасни промени в женското тяло са резултат от дългия семеен живот с МЪЖА и е редно да бъдат уважавани, не дда се гнусите от тях. Работим като луди, за да не се чувствате прецакани, че ни “издържате“, често пренебрегваме себе си в името на семейния бюджет и по-важните общи разходи, раждаме и отглеждаме вашите деца, грижим се за родителите ви, защото често не ви се занимава, за много жени прибирането след работа не значи релакс, а втора смяна - чистене, готвене и пране... И след всичко това се очаква да изглеждаш вечно на 20 години ли? Да си като модел и да искаш и секс всеки ден? Аз пък харесвам високи, слаби и дългокоси мъже, например. Много български мъже са ми до рамото, след 30 години масово са закръглени, косите оредяват.. Никога не съм си и помислила да се подиграя на някой мъж заради това, нормални промени и толкова! Какъв е този отвратителен сексизъм? Защо се гледа само маловажното, а това, че жената ти е подарила години от живота си, била е до теб и в добро и в лошо, виждала те е във всякакви ситуации и те е обичала, някак остава встрани? Вас ви е гнус от стари женски тела, мен направо ми се гади от мъжко консуматорско мислене..

163.   Аз не мога да ви разбера за какво си говорите тука.... След два месеца аз навършвам 50 години, а съпругът ми - 40. Женени сме близо 10 години. Ами на нас такива дилеми изобщо не ни минават през ума. Правим си секс нормално почти всяка вечер, имаме си мечти, планове... Желаем се непрекъснато и даже имам чувството, че сега изпитваме повече удоволствие, отколкото в бурните начални години на връзката ни. Нито аз се чувствам "баба" - за Бога, та аз си влизам в дрехите от гимназията, нито пък той се чувства по някакъв начин прецакан, а и в социалния ни кръг ни възприемат като съвсем нормална семейна двойка. Нас ако в хотел ни настанят в двойна стая с две легла, моментално вдигаме скандал на рецепцията, понеже винаги изрично поръчваме спалня.

165.   Жената и на 50 че и на 60 г. може да е привлекателна и възбуждаща, но и на 30 г. може да ужасна, досадна и отблъскваща!

166.   Колкото и да се отрича, факт е, че по-възрастните жени пускат по лесно секс от младите момичета. Масово омъжените българките след 40 г. започват да изневеряват и в повечето случай без чувства, заради единя секс. Просто идва момент при жените, където искат да ги ебе някой по различен от съпруга им.
Спал съм с 27 жени между 42 -54 г. Някой от тях са ми били колежки, други не. Не съм се притеснявал от телата им. В секса всички се себераздаваха до последно, а също и аз към тях. С някой от тях съм имал връзка с други съм бил инцидентно. Сега, особено по Коледните партита жените са много напористи. Буквално те си избират мъжете, па макар и за една нощ.
Тази, която беше на 54 г. имаше и внуче. Бедна ви е фантазията каква тигрица беше в леглото.
М39

167.   Мъж на 31. Бил съм с жени от 45 до 66 години. Някои пресъхват, други не. Някои имат мензис на 50, други на 45 нямат. Жените над 60 се изморяват по-бързо, но и на тях им се прави секс и могат да свършват. Изключително много ме дразнят жени с ограничен интелект като номер 1. От моя опит съм разбрал, че точно такива като нея са най-големите дървета в леглото. Общо взето всеки всичко е строго индивидуално и най-важното е човек да се чувства добре и да не пречи на другите да бъдат щастливи.

169.   Ж. на 43 съм, съпругът ми е на 50 и не се сеща за секс повече от 1-2 пъти годишно, все някакви дискомфорти и болежки, не го ръчкам. По едно време започнах да сънувам секс, хвана ме безсъние и депресия, но явно аз съм си виновна. Поддържам се в добра форма 55кг, външно изглеждам много удовлетворена, но аз си знам какво ми е. Изобщо възхищавам се на такива жени

51-100 от 112