Споделена история от Секс и интимност

На 55 и още сексуално активна
Аз съм жена на 55 имам внуци и мъж. С него отдавна не живеем заедно, но и не сме разведени. Той живее в наследствената ни къща на село а аз в апартамента ни в града. За оточнение не правя секс с него той е от тази порода, че на 60 живота свършва и трябва да си гледам внуците!

Имам внуци гледам ги и то почти постоянно но не съм им майка.
В един от сайтовете за запознанства намерих един мъж които ми хареса на 35 със семейство, фантазии и най-важното искаше секс и връзка без обвързване. Секса ни беше невероятен.... За това на 50 и няколко годишните правете свободно секс!!! Прекрасно е!!!!

Коментари

1-50 от 112

1.   Сега съм млада, имам секси тяло, големи гърди, изпъната съм от всякъде и ми е кеф някой момък да ме подхване, ама на 50 сбръчкана и увиснала сама ще се скрия зад бастуна, където и ще ми е мястото... Такива като теб си имат име :)

2.   Подкрепям Ви напълно. Аз съм в подобно положение, само дето мъжът ми е на моите години - 50, но още преди почти 10 г. престанахме да правим секс. Приятелят ми е доста над моята възраст, но е сексуално активен, смята, че любовта и секса не са приоритет само на младите и имаме страхотна връзка - и емоционална и сексуална вече години наред. Може би това и забави признаците на критическата възраст при мен.

Искам да Ви попитам, тъй като вероятно на тази възраст вече сте в климакс или в процес на климакс, има ли това значение за сексуалните Ви желания и възможности? Защото си мисля, че една сексуално активна жена със съответен такъв партньор и с малко помощни средства /не хормони, а лубрикант примерно/ продължава пълноценния си сексуален живот. Естествено малко по-рядко от младите години, но поне при нас пък продължителността е почти два часа. А колкото до това дали имате внуци и пр. - приятелят ми казва: дядо съм на внуците си, а иначе влюбен и сексуален зрял мъж.

3.   Поздравления! Наслаждавайте се! Подкрепям ви изцяло!

4.   Браво, кака! Само така! Аз не съм на 35, но също не бих ти простил!
И все пак си си избрала партньор на 35, а не на 65..

6.   Здравей! Аз съм мъж на 45г. и имам връзка с жена на твоите години. Секса м/у нас е страхотен и пълноценен. Секс без предрасъдъци и задръжки. Хубаво е повече жени на 50+да споделят тук за да могат и други жени натази възраст да несе затварят в себе си и приключват със секса. Моите поздравления и пожелание за бъдещи завоевания!

7.   Ми давай ти си :D

12.   N1 парадираш с хубаво тяло но какъв секс можеш да предложиш. Само с гърди и широко разтворени крака секса е непълноценен. Много има да тренираш и като се скриеш зад бастуна се обади и дано някой ти откликне.

13.   Много грубо се изказваш, номер 1! Струва ти се, че винаги ще си млада и опъната, нали? Само след 10 г ще трябва да свикваш с нови промени в тялото си... И ще те питам като станеш на 55, дали ще се скриеш зад бастуна си, дано сме живи и здрави дотогава... аз самата съм на 13г отдалечена от 55 и не мисля, че жената трябва да се затвори и да не си живее пълноценно и приятно според разбиранията си, за да не я осмиват такива като теб! Тя иска секс, дават й качествен секс, и за двамата е добре - той няма ангажименти други освен уважението и удоволствието, тя получава удоволствие... А и както и други са ти казали, сексът не се прави само с идеални лице и фигура и това истинските мъже го знаят. Остави хората да си живеят живота, както им харесва и не съскай, че не се знае ти на какъв хал ще си, тя на твоето няма да дойде, ама ти на нейното-със сигурност!

14.   13 - браво, мислещо момиче! Смятам, че в това отношение си напълно зряла вече. Разбира се през годините ще усещаш как казаното от теб се изпълва с различно съдържание, което сега дори не познаваш, но разсъжденията ти са 100% правилни. Остави я пръдлата 1 - който се мисли за нещо повече от другите, най-често остава на бунището на историята.

15.   Номер 13 го взе на лично... явно има ниско самочувстяие. Подкрепям номер 1... ок за авторката, ама да не пуска гнусни теми
Мъж 45

17.   Тя има право да си пуска всякакви теми, пък на теб 15 като не ти се чете, недей чете.

18.   15, ти като отсъди и премери за всички вкупом, че и самочувствието ни прецени, би ли споделил колко сантиметра ти е в дължина и обиколка, по колко време изтрайваш, преди "залпа" и ти самият как изглеждаш на 45? Не като на 25, нали? Ама се буташ при младите и опънатите и си мислиш, че те желаят заради чара и мъжките ти качества? Ако имаш пари, ОК. При всички случаи си е твоя работа. Но да кажеш на хората, че пускат гнусни теми, че имат ниско самочувствие и прочее... не смяташ ли, че си нагъл? Кое ти дава божественото право да съдиш?
Номер 13

19.   N15 Невиждам какво гнусно има в споделеното от авторката. Ти май не си на 45 а на 85г. )))Тук в този сайт има много по-гнусни неща а ти реагира точно на тази тема. Вече май тее страх, че женати ще си прави кефа и след 60+а ти вече 100%си се предал. Ето затова женати вече си е хванала някой млад който да върши твоята работа)))

20.   На 56 години съм жена.
Секса винаги ме е мълнувал и харесвал, което продължава и сега.
Не ползвам лубрикант защото не ми е необходим.
Еякулирам и в момента на струя и секса ми е все така вълнуващ както на 40, а дори и по-добър.
Желана съм от мъжете определено.
И не съм сбръчкана, а добре изглеждаща и може би по-стройна от много 20 годишни.
С уважение.
Правете секс.

22.   Браво, номер 1, разби ги...

24.   Здравей! Аз съм мъж на 30г. и имам връзка с жена на твоите години

27.   Номер 1 и такива като теб си имат име... Кои знае каква перверзна 50 годишна лелка ще си... дори съм сигурна че ще посягаш за младо ярешко. За информация аз съм на 34 и мисля че жената на 50 не е стара. Може да е похабена и състарена емоционално изтощена но не стара. Покланям се на 50 годишните дами които имат активен сексуален живот въпреки всички преживелици в живота. За жалост аз изгубих този плам вкамених се още от сега. Сигурна съм че тези които на 50 правят секс ще бъдат дълго млади.

29.   правил съм секс с 65 годишна жена и мога да ви уверя че направо ме смая по добър секс правеше от мнозина мацки на по 20-30 години

30.   Аз съм мъж на 38 и си падам по жени по по-зрели жени. Винаги са ми се стрували по секси, но никога не съм имал партньорка на тези години. Бих опитал

31.   Аз пък съм от другата ситуация - 26 съм и имам желание за подобен вид връзка, но ме приемат за несериозен млад и незрял.

33.   Ха, че няма нищо лошо в това. Аз съм на 35 със семейство, но скоро се запознах с една жена - самичка с дъщеря, син и внуче. Тя е на 49. Но е страхотна, слаба, с огромни гърди, поддържана, красива. Още мъничко време ми трябва и съм я вкарал в леглото. А и на всичко отгоре съм сигурен, че ще бъде перфектно от всякъде.

34.   На 39 съм имам връзка от пет години имам връзка с жена, която в момента е на 53. Виждаме се за по две седмици лятото на почивка. Освен всичко друго е и с една глава по-висока от мен )))) Не бих казал, стройна, слаба... е не е на 30, но има и доста 30 годишни, които просто бледнеят пред нея. Определено не е мой тип.
Тя си ме заплю и ме заби. Направо ни бяха сменени ролите.
Ще споделя, че не престава да ме учудва. Всеки път. Винаги съм мислел, че съм изпълнил фантазиите си и нищо не може да ме удиви... И всеки път успява да ме разочарова прекрасно. Винаги има нещо ново.
Мисля, че най-хубавото между нас е, че не изпитваме никакви задръжки - няма табута има само удоволствие. След такива две седмици, просто съм обезсилен в буквалния смисъл на думата - просто се влача... Но психически оооо, няма следа от стрес....
Възрастта няма значение, от значение е желанието.
До номер 1 - няма да минат и десет години и ще си с отпуснат задник и размекнати цици вместо с голям бюст, които, като легнеш по гръб ще са ти под мишниците, между другото именно те подсказват, че ще си и доста пълна. Готви се от сега - ще ти трябва източник на самочувствие. Най-добре си търси мъж с пари, ако случайно не става да си намериш такъв - явно си толкова красива само в своите очи.

35.   Аз съм на 26г. и имам сексуална и духовна връзка с 58 годишна жена. Секса е фантастика!!!
За секса няма възраст!

36.   Браво како! Дай повече такива като теб. Моята жена е на 35, а либидото и е колкото на замразена скумрия. Много мъже биха предпочели да са с такава жена като теб на 55, отколкото с някоя с 20 г. по-млада, дето все я боли главата и е изморена.

38.   ами в дебелите книги пише, че след спиране на цикъла, на жените им спира интереса за секс, пресъхват долу и хормоните отговорни за секса намаляват, явно тая женичка авторката е изключение, нека разкажат и други жени на които месечния цикъл е вече история

39.   №38, очевидно дебелите книги, които ти си чел, са стари и са писани от някой клисар от католическата църква. В дебелите книги, които аз чета, пише съвсем различни работи. Аз и жена ми сме по-големи от авторката и въпреки че го правиме поне 2-3 пъти в седмицата си имам и нещо на страна. Живота не е репетиция и на този свят сме само веднъж, за това че вземай от него каквото можеш и докато можеш.
До авторката - продължавай да си живееш живота както ти е кеф. Не си монахиня и ако си стиснеш краката и се мъчеш, никой няма да ти каже браво един ден.

41.   ау не те ли е срам??? само като си представя и ми се повдига.

42.   До 38, явно не си чел дебели книги, защото в тях пише точно обратното, даже със спиране на цикъла у някои жени се засилва чувствително желанието за секс!

43.   Секс без предрасъдъци и задръжки. Хубаво е повече жени на 50 да споделят тук за да могат и други жени натази възраст да несе затварят в себе си и приключват със секса.

44.   Мъж на 50 съм! При мен е точно обратното! На мен ми се прави секс но пък жена ми не проявява никакъв интерес!

45.   абе жената след менопаузата трябва да взима хормони за да е активна, иначе стават полегнала е тодорка и пресъхват

47.   Ж-46 Никога не съм мислила, че на тази възраст, ще ме ухажват мъже на 30год. не зная мода ли това, но секса с млад мъж е много голямо преживяване, поне лично за мен. При това не само млад, но и хубав. Успех на всички "лелки" като мен!

49.   До 47 - браво, дано и другите са като теб :) Или с други думи - давайте бе, каки и лелки, не се стискайте, помагайте ма младежите да се отракват :) Няма за къде да се пазите :)

50.   Абе на 50год. каква бабичка бе хора!!! Не се излагайте! Това, че някой още на 30 се запускат и стават като лелки е отделна тема. Има много жени, които уважават себе си и тялото си и се грижат за него. Аз познавам жени на 50 години, които изглеждат 100 пъти по-поддържани от някои 20-30 годишни.
Моя близка роднина, с която си споделяме открито е на 62 години, има си гадже на около 50 години и си правят редовен и задоволителен полов живот. Тъй че не виждам нищо странно, дори ми е по-странно как някои хора си мислят, че секса е само за 20-30 годишните...

52.   Чудесно е че дамите над 50г. все по открито проявяват своята сексуалност без предразсъдъци спряма възрастта на партньора си.

53.   Браво и само напред !

55.   Аз съм мъж на 30г. и имам връзка с 56-годишна жена! Чувствам се фантастично

56.   Аз съм мъж на 46, от почти десет години харесвам жена която е с 16 години по голяма от мен. И тя го знае и също ме харесва. Случи се така че един път почти стигнахме до това да правим секс. Бяхме голи и се радвахме на ласките един на друг, и така свършихме, без да осъществим полов акт. Малко след това тя е гледала някакво предаване с такава двойка като нас, и от тогава намира връзката ни за абсолютно невъзможна. Даже не вдига и телефонът си вече. Но в редките случаи които е правила, винаги ми е казвала че само мен е обичала така, и това ще е до края на живота и. Винаги ми казва да намеря жена на моята възраст, а аз обичам само нея. Тя е страхотна жена. Даже не изглежда на 61, а на 50.

57.   Аз съм жена на 51. Съжалявам, че започнах с хубавия секс едва в последните години. Но за това е виновен съпруга ми. Той никога не се интересуваше от уверюрата в секса. А и в семейния живот имахме доста проблеми. Това ме накара да се отчужда. Ако сама не взема инициативата, нокога няма да стигна до оргазъм. За мен секса не е "от вратата за краката". В офиса от ръка на ръка се предаде за прочит нашумялата трилогия "50 нюанса... ". Имам колежки, които с погнуса говореха за нея. Според мен щом удоволствието от секса/без значение какъве той/ е споделено, няма нищо срамно и престъпно. Ако зависеше от съпруга ми/ нищо, че е на 60/ сигурно бихме правили секс всеки ден. Но аз не искам да го правиме само за да го направиме, ако няма да бъде удоволствие и за двамата.
Няма престъпление в това, да искат двама души да си доставят взаимно удоволствие.

58.   Аз съм жена но 55 години,и все още правя редовен секс,по 3-4 пъти в седмица,и изобщо нямам намерение да се отказвам! Чувствам се страхотно,даже повече се харесвам от колкото когато бях на 25-30г.,по зряла по мъдра по уверена в себе си! Изглеждам страхотно,и винаги съм била желана от мъжете,дори и от съвсем млади,така,че в това отношение нямам никакви комплекси и притеснения! Правете редовен секс,това е живота,и не слушайте никой,кой каквото ви казва,няма млади няма стари,всичко е въпрос на чувство,усет,и начин по който се чувстваш! Много е важен духа,положителните мисли и радостта от живота...всичко друго е вятър работа! Тук има много всезвайковци,но все още нищо не са разбрали от живота!!!

61.   М на 65 съм а жена ми на 62 и от 45 години сме женени, но още правим редовен секс. Мензисът и спря преди 15 години, но това нито намали желанието, нито способността за секс. Не е пресъхнала и още получава силни и пръскащи оргазми. Вярно не може да се сравнява по красота с 20-30 годишни, но по дух, характер и способности ги бие. За секса няма възраст. Всичко зависи от природата на даден човек и от това да се освободи от всички предрасъдъци и да се отдаде на желанията си. Данък обществено мнение поне ние не плащаме. Успех на всички които желаят и могат да правят сека без значение от годините.

62.   М на 65 съм а жена ми на 62 и от 45 години сме женени, но още правим редовен секс. Мензисът и спря преди 15 години, но това нито намали желанието, нито способността за секс. Не е пресъхнала и още получава силни и пръскащи оргазми. Вярно не може да се сравнява по красота с 20-30 годишни, но по дух, характер и способности ги бие. За секса няма възраст. Всичко зависи от природата на даден човек и от това да се освободи от всички предрасъдъци и да се отдаде на желанията си. Данък обществено мнение поне ние не плащаме. Успех на всички които желаят и могат да правят сека без значение от годините.

63.   Аз съм жена на 67г и правя секс почти всеки ден приятеля ми е на 54г със огромен член и едвам му го лапам и ме ебе яко и получавам много яки оргазъми

67.   Браво секси аз съм мъж на 42 но бих те изчукал удоволствие Харесват ми жени като теб, които мислят така БРАВО!! Истината е яко секс без задръжки! Пробвай с по-млади и тройка с двама да видиш как няма спираш да искаш още! С жена ми сме болни на тема секс и никога не сме се ревнували аз го правя с други и тя така правили сме и групов секс което ти препоръчвм да пробваш и ти!

68.   Майка ми на 51 ИМА цикъл!!! Това за непросветените. ;)

69.   С удоволствие бих правил секс с по-възрастна дама. Аз съм на 51 и не ми е интересно с други жени. Опита си е опит и нежното докосване на дама над 50 не може да се сравни с никое друго! Имам интерес за запознанство с такава!

70.   На 60 год. съм. Приятелката ми е на 53. Връзката ни е от 15 год. и е не само физическа. Правим фатастичен секс. Няма сухота при нея и винаги е подмокрена. Сеансите ни продължават от 40 мин. до 1-2часа. Понякога от продължителността на акта съм толкова превъзбуден, че не мога да свърша и спирам за да не я измъчвам. Когато сме в друг град или спим заедно повтаряме, а се случва и по 2-3 пъти през деня. Фигурата на приятелката ми е стегната и стройна, както преди 30 години /от, когато я познавам/. Моето съотношение - височина/тегло - също е според френските разбирания.
Нямах търпение да прочета всички мнения. Приканвам младите участници в дискусията да не се присмиват на по-възрастните, а извличат поука от техния опит и да са винаги сексуално активни. Да бъдем доволни на това, което ни е дала природата, но си мисля, че постоянната сексуална активност е от изключително значение за дълголетен сексуален живот.
Драги участници в дискусията, ако имате да споделите нещо, което ще е от полза за останалите, го направете. Присмивайки се на другите не ви прави по-щастливи, а напротив - изглеждате жалки.

74.   Как няма някоя лелка, с която да си легна и аз .....

77.   62 и 70, не се изхвърляйте толкова. Няма как да е в менопауза и да не е изсъхнала, просто лъжете.

81.   До 77 - най-вероятно не лъжат. Аз съм на 62, жена ми на 52 и не е пресъхнала-може да не е мокра като 25 годишна, но в никакъв случай не е пресъхнала. Ти недей да бъдеш толкова категоричен и да упрекваш в лъжа-малък ти е опита още. Дори и да си медицинско лице-и там опит трябва.

1-50 от 112