Споделена история от Секс и интимност

След първия път
Здравейте, аз съм момиче на 17г. и вчера го направихме с приятеля ми и много ме болеше, течеше и кръв, но сравнително малко, след като се прибрах продължи да тече. Днес продължава де тече все едно съм по време на цикъл трети-четвърти ден, и немога да разбера дали е от това, че го направих за първи път или защото тези дни трябва да ми дойде, въпроса ми е НОРМАЛНО ли е да тече кръв и след половия акт и колко време би продължило?

Коментари

1.   Не, не е нормално.

2.   Здравей.... напълно нормално е при първия оът да има кръв и болка. Дори след акта отново може да те боли и да тече кръв. но малко разбирасе! Щом казваш че трябва да ти дойде.. сама прецени дали е това или си имаш все още кървене.. Ако продължи дълго.. поговори с някой които може да ти помогне :) успехи

3.   Това е една ципа, след разкъсването й тече малко кръв и толкова. Момиче, ти не си ли смяташ кога трябва да ти дойде и кога не? Най-вероятно си в цикъл. Друго няма какво да е.

4.   хора водете си календар.. не ви ли учат майките ви..

5.   Мацка, не се притеснявай. При мен се получи нещо подобно. Кървях около два дни след първия път, спря ми и след един ден отново ми дойде. Един вид ми дойде с около 4 ри дни по - рано. Просто засечи колко дни ти кара.... сабо ли е течението, силно ли е... и така. Успех! Може да е просто съвпадение и в момента да си в цикъл, за това по добре си записвай на календарче, за да си ориентирана и да не се притесняваш за напред.

6.   Много често първият път предизвиква и идването на цикъла, дори да не му е време скоро. При мен почти незначително кървя - буквално 2-3 капки и още на следващия ден ми дойде цикъла, а трябваше след седмица... Дано да е това и при теб. Но ти не можеш ли да различиш чиста кръв от цикъл? !

7.   При всички е различно и тук едни ще ти кажат, че е нормално, други, че не е...

При мен беше така:
Тече ми доста кръв по време на самия акт и болката беше силна. На следващия ден до обяд някъде ми беше изцапало малко, но розова кръв така, явно са се стекли някакви капки. След една седмица го правихме пак - болката беше само при проникването, но пак доста обилно тече кръв, на следващия ден като се събудих сутринта пак имах така няколко капки... После нищо!

Може и да ти е дошло, щом кръвотечението е по-обилно. менструална кръв ли е? Все пак, знаеш как е с цикъла - от всякакви неща се влияе - време, климат, нерви... разбира се и от започването на полов живот. Първият път след като го бях направила и ми дойде... ми беше много по-силно и ме болеше ужасно корема и кръста.

съвет: изчакай три, четири дни и ако има още някакво течение иди на лекар. Може пък нещо да сте засегнали... въпреки че не виждам какво.. но може! Ако си имала някаква раничка или нещо... изчакай малко и ако още се притесняваш - на доктор! Той ще ти каже най-добре.

Хей и честито "сефте" ;))))))))

8.   Здравей, това е съвсем нормално. При мен след първия път имаше кървене, но не веднага, а няколко часа след акта, а следващите няколко дни имах зацапване на бельото. Не се притеснявай, всичко ще отшуми.

9.   Спокойно, мила. Съвсем нормално е. Няма от какво да се притесняваш. При повечето, които го правят за 1ви път, след това тече няколко дена. Няма смисъл от притеснения. В крайна сметка, ако си толкова притеснена потърси съвета на гинеколог. :)

12.   аз съм на 15 и с приятеля ми може да се каже, че го направихме, но по скоро само ме отвори. Проблема е, че стана без много много подготовки направо действа, но в момента, в който много ме заболя решихме да спрем и да го оставим за друг по-удобен момент както трябва. Но след като се обух и се усетих цялата мокра отдолу и като се пипнах разбрах, че това е кръв. Уплаших се, защото беше много около половин чаша, а аз знаех, че би трябвало да е само няколко капки. Нормално ли е? И все пак мисля, че не достигнахме напълно до отваряне

13.   При всяко момиче е различно! Аз съм на 17, направих го за първи път преди 1 година и нямаше капка кръв, нито по време на акта, нито след това. Но за сметка на това адски много ме боля и то не само първия път. Имаше болка при всеки акт 4-5 месеца след първия... Както вече казах - при всеки е различно.

И умната! Винаги с презерватив! :))

15.   Преди 5 дни га направих с приятеля ми _той е на 20_а аз съм на 17 р всичко мина добре, боля ме само при проникването, нямаше кръв, но на другата сутрин започнаха болки ниско долу в кръста и корема и продължават и до днес, трябва да ми дойде на 19 и съм много притеснена защо ме боли така... Ще съм много благодарна на Всеки , който ми помогне! Благодаря ви предварително!
От едно притеснено момиче

16.   Олееее мацки напълно нормално е да ви закъснее или да ви дойде по-рано. Освен зареди секса е зареди и притеснението. Боже аз съм на 14 години и ви го казвам от опит, след секс (когато трябва да ми дойде тези дни ), винаги ми закъснява с по 2, 3 дни. А след първия път, който ми беше на 14 години да не ме помислите за някаква ми подрани пък. Не се панирайте, ама винаги с презерватив! Винаги.

17.   Искам да попитам ако си в цикъл при първият път има ли вероятност да забременееш или нещо от сорта, цикъла беше в края си, но все пак си течеше

18.   Преди два дни го направих за първи път, почти на 16 съм, имам проблеми с цикъла (поликистоза на яйчниците) болеше ме много, но при самият акт нямаше кръв. На следващия ден имах съвсем малко кръв, корема ме болеше като при цикъл, но пък толкова слабо незнам дали е възможно д е от цикъла. Днес още съм така.

19.   Хей. Първият ми път беше преди 5 дни и в началото ме боля доста и имаше няколко капки кръв. На следващия ден отново го направихме с приятеля ми и пак имаше малко кръв, но не и болка. На следващия ден пък ми дойде цикълът, като подрани с цяла седмица. Сега ходенията до тоалетната зачестиха и станаха болезнени. Това нормално ли е?

20.   1. Напиши името на човек от срещуположния пол. 2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я4. Месецът ти на раждане5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял6. Напиши името на човек от същия пол като теб7. Любимото ти число8. Калифорния или Флорида9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът10. Напиши желание. Отговорите:1. Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал:Червено – Ти си жив и изпълнен с любов. Черен – Ти си скромен и агресивен. Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син – Ти си човек със спонтанен характер. Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. 3. Ако инициалът ти е:А-Р – Имаш много приятели и любов в животаЛ-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро щеразцъфне. С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4. Ако си роден през:Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си севлюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но щеоткриеш сродна душа. 5. Ако избереш:Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има многопромени и ще се радваш на тях. Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и щенаправи всичко това, но може и да не го разбереш. 6. Това е най-добрият ти приятел. 7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8. Ако избереш:Калифорния – Обичаш приключенията. Флорида – Романтична душа си. 9. Ако избереш:Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

22.   Здравейте! Аз съм момиче на 17 години и направих първия си полов акт преди около няколко седмици. След това повторих с моя приятел. Първия път не изпитах болка, но вторият път много ме заболя при проникване и при половия контакт. На следващия ден вечерта забелязах няколко кафеникави капки по бельото си. На другия ден започна да тече леко кафеникаво течение, което премина в кръв, а в момента на 4ти ден е бледо розово... Страшно много съм изплашена, а и след като го направихме имах доста неприятни проблеми, които ми докараха голям стрес вкъщи... Моля някой да ми даде съвет, много съм притеснена... Не сме използвали предпазни средства, но всичко беше навреме и той свърши навън...

25.   Здравейте, аз съм момиче на 16. Правила съм го 3-ри пъти.. И след трите пъти имам кръв? Това нормално ли е?

26.   Здравейте аз съм на 13 а приятеля ми е на 14 направихме го преди една седмица и тогава имаше малко кръв и след това до вчера нямаше... Бельото ми беше издавано с малко кафеникави кръв една две капчици... Много ме болеше и като проникнат половия член много болеше и аз се дръпнах и имаше малко кръв на следващия ден пак се опитахме да го направим но много болеше и спряхме... Понеже аз съм много притеснителна и се опасявам като ми дойде цикъла да не му е много силен от веднага... Моля помогнете ми... Благодаря предварително...

27.   Малки сте още затова, не бързайте толкова рано да правите секс, станете поне на 16 и тогава.

28.   Здравейте, аз съм момиче на 17 и преди 2 дни го направих за първи път. Притеснява ме факта, че 2 дена вече кръв ми цапа бельото и искам да попитам, дали това е нормално, защото се притеснявам вече. Моля за мнения! Благодяря предварително!

29.   Здравейте, аз съм мъж на 27, а приятелката ми е на 18 години. Бях и първият и след като я отворих си течеше кръв-нормално е, следващият път нямаше кръв, но 3 тият път и текна пак малко, а днес за 4-ти път го правихме и и текна доста и след 10-тина часа продължавало да и тече по малко, а цикъла и е на края на месеца, и някакво щипене усещаме и двамата, кръвоизливи ли получава н

31.   Здравейте, аз съм на 16 с приятеля ми го направихме преди няколко дни за пръв път. Той свърши, но презерватива се скъса и разбрахме когато го извади. Аз не бях в овулация, но все пак ме е страх. Нормално ли е след като вече сме го направили да ми закъснее с два ли три дни?
Благодаря предварително!

33.   Здравейте!
Аз искам да попитам дали е нормално след първия път да закъснее цикъла, закъснява ми вече 5 ден! Правихме го с предпазни средства, но пак ми е притеснено!

34.   Здравейте. Аз съм на 16. Преди няколко дни го направихме за първи път с приятелят ми и нямаше квъв, след няколко дни го направихме пак и на следващият ден изпитвах болки като при цикъл, а трябваше да ми дойде след 2седмици, а кръвта беше много чиста, нормално ли е това?? Помогнете ми, моля ви!!

35.   Здравейте аз съм момиче на 14 направихме го с приятела ми за първи път и ми закъснява с 6 дни възможно ли е да съм бременна направихме го с презерватив но той каза че е паднал и в края малко може да се е изпуснал в мен и та въпросът ми е може ли да съм бременна?

36.   Това е нормално след първя ми път с моя приятел протече ми кръв само 15 20 минути и после спря и от тогава ми закъснява незнам защо