Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е пак да легна с него
На 16 години съм и нямам... никакъв опит в тази област. За сметка на това партньорът ми е на 31 и предполагах, че с възрастта си има и повече опит, ще бъде по-внимателен, но се случи нещо съвсем различно.

Първият ми път беше с него, той знаеше и беше много радостен от този факт. Всичко започна добре, но когато дойде същинската част стана отвратително груб, просто ужас. Започна да ме скубе, (имах чувството, че ще ме скалпира), забиваше си ноктите, отвратителни спомени имам. Не ме боля самото проникване толкова, колкото отношението му, все едно съм парцал. Извън леглото е съвсем различен, грижовен, мил, нежен. След като го направихме отношението му не се промени и говорих с него, че искам да е мъничко по-внимателен. Той започна да се извинява, да ме успокоява... втория път пак същата история, епично зле. Захапа ме за ухото и понеже имам обеца на хрущяла извиках, разплаках се (наистина много боли) и той чак тогава спря.

Днес пак се видяхме. Още докато се натискахме започна да си забива ноктите в гърба ми. Опитах се да му махна ръцете оттам, обаче не стана и си тръгнах набързо.
Много го харесвам и държа на него, иска ми се да му доставя удоволствие, ама това си е жив садизъм от негова страна. Дали мога по някакъв начин да го накарам да се укроти? Много се надявам следващия ни път да е приятен и за двамата, и ако вие ми дадете някакви съвети как да стане ще ви бъда много благодарна :)

Коментари

1.   Извинявам се, но "аз на 16 той на 31"... Мисля, че проблема ти започва от тук...

2.   Някакъв садист е приятелят ти :D:D

3.   Хах не е казано на 100%, че щом е по-възрастен значи задължително трябва да е по-внимателен, опитен и т. н.. Ако не е правил секс дълго време просто е искал да изкара насъбралата му се енергия, може и извратените неща да са му по вкуса и да го възбуждат.. Права си, че не е нормално, дори садистично, както номер 1, така и аз смятам, че проблема ти е че ти си на 16, а той на 31... помисли на него му е време за деца, жена, брак, а ти трябва да учиш, да се забавляваш с приятели.. искаш на 16-17 да гледаш дете ли? Помисли си де, живота си е твой!

4.   СТ1: Ето идеален пример как младо момиче била лъгано от даже не батко а чичко. Браво че са те излагали да пропилееш първият си път с някакъв използвач но сега ако искаш поумней и го остави и си намери гадже на твоята възраст.