Споделена история от Секс и интимност

Вече 4 месеца спим в отделни стаи!
Здравейте, дойде време и аз да поискам съвет от вас!
Преди 4 месеца мъжът ми се обрина с много ситни пъпчици по вътрешната страна на краката и в основата на глезена. Отказа да отиде на лекар, тъй като аз съм такъв и направо ми вдигна скандал да му изпиша нещо, въпреки че, аз му казах да отиде на дерматолог.

Както и да е, уж за да ме зарази, отиде да спи в стаята на едно от децата, като твърдеше, че мисли за мен. Държа да почертая, че през това време сме правили секс, но както винаги - протектиран. Не се заразих, естествено. За около 3-4 седмици обривите минаха, но той продължи да спи там. И така и до днес. И дума не обелва да се премести. Децата спят на спалнята. Аз много често записвам в хола, или при тях. От време на време правим секс, в "неговата" стая, след което я си поговорим малко, я не, и аз отивам да работя на компютъра. Отворих дума веднъж, но той се направи, че нищо не разбира. Децата разбира се, много се радват от това развитие, защото са още малки - имам две сладки момиченца, но те още нищо не разбират.

Та въпросът ми към жените е дали им се е случвало такова нещо, а към мъжете - защо биха постъпили така?
И към двата пола задавам въпроса - наивница ли съм?
П. С. Държа да подчертая, че той не закъснява, а работата му е такава, че едва ли излиза да хойка. Има и горе-долу нормален сексуален апетит. Въпросът е, че времето и качеството на акта също много пострада. Дали местейки се той подсъзнателно търси кратък акт без ангажименти след това - т. е. евентуално разговори, гушкане, с две думи - ОБЩУВАНЕ.

Много съм объркана. Предварително благодаря за коментарите ви, със сигурност някои от тях ще ми помогнат да видя и друга гледна точка.

Коментари

1.   Да, би могло да се приеме като желание за промяна от негова страна, но въпросът е КАКВА? Моите родители, например, спят в отделни стаи цял живот. Татко все се оправдава, че хъркал и не искал да пречи на мама, а и не искал да му пречат по време на сън. Въпреки това са вече 50 години заедно и имат 3, пораснали вече деца и внуци. Може би просто трябва да поговорите :)

2.   Майка ми и баща ми, също имат стабилен брак, но от години са в различни стаи. Баща ми хърка като нерез, така, че я разбирам женицата... аз също просто искам да се наспя, докато в това легло, като бе обвият като октопод (колкото и да ми харесва) се събуждам схваната и недоспала. А пък и много се въртя, което дразни моята половинка, наистина е хубаво да поговорите за това.

3.   От авторката: много благодаря, номер 1. Наистина ще се опитам да поговоря още веднъж. Твоят опит малко ме поуспокои, защото наистина в друго отношение промяна няма - внимателен е.

4.   Благодаря, номер 2!

5.   Мила, моят мъж хърка здравата, а аз не му отстъпвам:)))Освен това се въртя като пиле на грил, а той рита цяла нощ като муле;))Разделили сме се по тези причини:)

6.   То даже си има научно изследване, че спането в отделни стаи е за предпочитане. Сънят е индивидуален процес.