Споделена история от Секс и интимност

Анален секс прекалено често
Здравейте приятели.
Проблемът ми не е един от най сериозните, просто искам да чуя различни мнения по моя въпрос.

На 21 съм, жена. Имам приятел от 4 години. В последните две години започнахме да водим полов живот, а от около 7 месеца насам половия ни живот стана чудесен и много редовен-абсолютно всяка вечер.
Пробвахме анален секс преди време но не ми допадна особено и спряхме. Но от около 2 месеца насам, започнахме пак с опитите и наистина много започна да ми харесва, както на него, така и на мен.
той е много нежен. Правим го
само в края на секса, преди той да свърши.

Притеснявам се от това обаче, че абсолютно всяка вечер след нормален секс, ние правим и анален и с него свършваме.
Какво мислите по въпроса? Има ли някакви опасности? Като се има предвид че и двамата много си вярваме, за изневери не може да става дума, заедно сме 24h, работим заедно, прибираме се заедно....

Естествено, преди аналния се подготвям, не с клизми, но знам как да се прочистя, а и преди това да не съм яла особено много...

Моля ви споделете вашите виждания, дали това може да ми причини някакви проблеми.... или не....
дали не е маняшко всяка вечер... мислила съм че мога да го правя за разнообразие понякога, но чак пък всяка вечер... страх ме е малко.

Благодаря ви предварително приятели!

Коментари

1-50 от 133

1.   Ако използвате презервтив няма проблем, но ако не използвате е опасно дори и двамата да сте здрави.

2.   Ами имах приятел които ми разправяше за негов познат, че се е разболял от някаква болест, колко и да си чистиш -все пак е ауспух и излизат мръсотии.
Знам, че не е много хубаво.
Премини на по нисък левъл.

ХАХх- ахахах- ауаха- уихааха

3.   Aми не прекалявай с попските круши, освен ако не си в близост до кенеф.
Иначе други проблеми няма.

посерку

4.   Боу-жей-и, какви жертви в името на секса! Да не ядеш чак! Нищо, скоро ще ви писне.
И знай, че всяко нещо, което се прави прекалено често, търпи инфлация.
Иначе за опасност - едва ли.

5.   То си е страшно щом го правите всяка вечер и не ядеш за да си чиста там. Накрая ще умреш от глад но задоволена отвсякъде. По-добре си прави клизми и всичко ще си е наред. Аз така правя и нямам никакви проблеми. Вече свикнах и с размера на мъжами а това са си 20см. с голяма глава. Удоволствието е страхотно.

6.   Не се притеснявай, всичко е нормално. Което ви харесва това правете, успех

7.   Не си напрягай мозъка да мислиш толкова.
Всички неща правени с желание и носещи удоволствие, не могат да ти докарат проблеми.
Ние с жена ми правим също много често този тип секс. И ни харесва. Стига да се прави правилно.
Не вярвай на драсканиците в интернет че след години няма да можеш да си задържаш... задника така да кажем с извинение.

И не слушай хората. Много ограничени има. човек трябва да е широко скроен и да прави всичко доставящо му удоволствие.

8.   Ами може да ти навреди ако продължавате в същия дух.. Разредете го малко.. с това темпо след около година дотолкова ще ти се отпусне мускула, че с извинение може да започнеш да се изпускаш!

9.   Не се притеснявай! Въобще не е опасно. Христо

10.   Авторката:
Не съм казала че не ям заради това.
Но примерно избягвам като се наям веднага след това в близките няколко часа да правя такъв секс.
Иначе благодаря на всички за коментарите. Надявам се да чуя още. ще са ми полезни.

Колкото до това мнение с жената която си прави клизми постоянно, мисля че съм чела някъде че това не е полезно... незнам...
ще се радвам да чуя още мнения. Благодаря ви.

11.   Авторката:
''Не съм казала че не ям заради това.
Но примерно избягвам като се наям веднага след това в близките няколко часа да правя такъв секс. ''

Авторке!
Ти се изкара с метаболизъм като на кокошка!
С извинение ама пилето с ориз и мусаката няма как да стане на лайна за толкова време.
Колкото до честотата на правенето, не се притеснявай.
Няма да ти се отпусне мускула, кой каквото ще да ти разправя.

Лично аз ще те посъветвам да го правите с презерватив, защото ако разкажа на мъжът ти колко и какви бактерии обитават това място, със сигурност ще си го отреже и ще си го фърли у реката.

парадоксалчу

12.   По-добре ползвайте "гуми" щото може такава инфекция да си докарате и двамата, че да не искате да чуете повече за анален секс...
Единствените правила при правене на анален секс са :
1. клизма - не е задължителна, но е доста по-чисто
2. боли ли... не правите нещо правилно
3. задължително гуми

13.   Ох, и аз искам такава жена - всеки ден анален да й правя.
Пожелавам ви много щастие!

14.   Към авторката: Мъж на 28г. - лекар
Това, че правите секс всяка вечер няма никакъв проблем, особено ако е вагинален. Но за аналния е друга работа!!!
1во защитата- има презервативи за анални "извърщения", ако щеш и 300клизми си направи, пак може да си лепнете нещо, много гъбични инфекции се получават, дори и ХИВ! (за тези които не им е известно! ).
2ро- както знаеш аналният отвор е част от храносмилателната система на човек, ... след стомаха, тънкото и дебелото черво идва правото черво- ректум. Аналният отвор има два свивача, първият е неволеви, вторият волеви (този който ти помага ако ти се приходи до тоалетна, а си автобус и ще спрете след 30 мин нейде, да не се изпуснеш... ). Та точно този свивач, след известни сексуални извръщения започва да се разхлабва и в даден момент от твоя живот ще започнеш да се изпускаш (недай си боже! ).
Работя като пара медик, иначе казано фелдшер и през малкият ми стаж от няколко години са минали доста пациенти през мен. Някой от които през младините си са упражнявали най-старата професия на света- проституцията, та са ми обяснявали как не са се сдържали в даден момент, ако им се наложи да отидат до WC-то.
Добре е да знаеш, нялколко неща за аналният секс и вредите от него!!! :)

15.   Авторката:
Вече наистина не зная какво да мисля, дори лекарите си противоречат.
Гинеколожката ми казва, че стига да е с презерватив
нямало проблеми за разхлабване на мускули и т. н.
В нета пък чета, кви ли не неща... последния пост
ако наистина е от лекар, също се различава от този на гениколожката ми. Факт е че много ми харесва дори пробвахме специални анални топчета и е чудесно... Но съм много объркана, наистина....

16.   Това, което е написал 14 е много вярно. Сфинктера по принцип си възвръща предишната форма. Но ако го правиш всяка вечер той наистина може да се порахлаби и един вид да "свикне" със състоянието си при анален секс. Надявам се ме разбра. Също така предполагам си наясно, че не трябва да ти го вкарва във вагината след като е бил "отзад". И не забравяй, че каквато и хигиена да спазваш много пъти аналния секс става причина за инфекции при мъжа, които неизменно ще предаде и на теб. Прави си редовно профилактични прегледи при гинеколога и изследвания. И остави аналния секс за по-специални моменти. Така ще ви бъде и по-интересно :)

17.   Мила, прави си анален секс без да се притесняваш и се наслаждавай на удоволствието от него. Само от секс няма абсолютно никаква опасност за дупето ти. Бил съм с жени които го практикуват от много години, дори съм правил анален фистинг на една дама и тя полудя от удоволствие, а аз се изпразних докато си бях заврял ръката в задниът и. Беше невероятно изживяване и за двама ни.
След време сигурно и ти ще преминеш към фистинг. Ако се прави внимателно и с обилно количество гел, няма никакви рискове. Щом си си купила анални топчета и ти харесва, значи си готова да пробваш и друго. Постепенно ще искаш и нещо по-голямо да ти влезе в дупето, което ще те доведе до нови върхове на екстаз.
Експериментирай смело и се радвай на живота. Жените, които се лишават от анален секс, пропускат 80% от удоволствието в секса.
Дано повече жени да бъдат свободомислещи, като теб!
Поздравявам те за това, че си разкрепостена млада жена и ти пожелавам хиляди оргазми:)

М 32

18.   Авторке, консултирала си се с гинеколог, а те притеснява анонимното мнение на човек, който се представя за фелдшер. Ако напиша, че съм академик по проктология, това ще направи ли моето мнение най-меродавно?

Впрочем написаното от Номер 14 е много ценно. Не, защото е невероятен коктейл от тъпизми, полуистини и профанство, а защото чудесно илюстрира нивото на здравеопазването.

Много ме кефи, когато някой разправя, как еди-си-коя лелка се насирала на гащите, а за никого не е тайна, че на младини са я плющали отзад. Разбира се, не се коментират всички останали лелки, които се насират, а никога не са го поемали анално. Или тези, които са се чукали в дупето, но нямат подобни проблеми.

Ако имаше някакво съмнение, че аналният секс е вреден в това отношение, уважаваните медицински асоциации (а не анонимните санитари) щяха да са излезли със становище по въпроса. Впрочем 50те и 60те години наистина се е смятало, че аналният секс причинява проктологични проблеми. По-късно тази теория е обявена за несъстоятелна. Изследванията на хомосексуалисти практикуващи и непрактикуващи анален секс, както и на хетеросексуални, практикуващи и непрактикуващи анален секс, не показват зависимост между секса и проблемите със спонтанна дефекация (иначе казано - посиране).

Дядо Торбалан

19.   Аз също правя анален секс и ми харесва. Не е чак всяка вечер, но 2-3пъти в седмицата. Така получавам оргазъм, всеки път. Правя си клизма и е... чистичко. Не мисля че ще имаш някакъв проблем. Все пак и двамата си правете профилактични прегледи.

20.   Авторката:
Страшно много благодаря на последните мнения
Особено на 17 и 18. Благодаря ви.
17, мисля си за нещо различно, прав си, искам дА опитам..
Желая на всички хубав ден. Благодаря че отделихте време да изкажете мненията си.

21.   От 17:
Браво миличка, радвам се за теб. За това, че си отворена да изпиташ нещо ново в секса.... само внимателно и с повечко гел и желание, и ще видиш, че няма да съжаляваш, а напротив.... ще бъдеш максимално задоволена и щастлива:)
После да споделиш, как е било:)
Дано дадеш пример на повече жени да бъдат разкрепостени в секса, като теб!
Поздрави и Успех!

23.   Здравейте! Искам и аз да изкажа мнение по въпроса... от 5 години правя редовен анален секс и нямам никакви проблеми, ама НИКАКВИ, освен удоволствие. За мое и на партньора ми спокойствие си правя клизма и се чувствам прекрасно след това, а и отпускането по време на анален секс е на 100 % не само физическото, но психическото.

Случвало се е и да се поомажем малко някой път, но това не е проблем, ако с партньора си имате доверие. Това не се отразява на възприятието му към мен. Та... моето мнение е, че нито честите клизми, нито честия анален секс е вреден. Пожелавам на авторката да действа смело и да открива все повече нови удоволствия без никакви притеснения! Успех!

24.   Аз също ще подкрепя авторката. Давай мацко! Евала за поста ти.
Всички само блещят колко болезнено и грозно било да правиш анален секс, защото незнаят как и не са попаднали на май! С приятеля ми правим анален от както сме заедно-7 години.
Исползвам силната струя на душа, за да си направя нещо като клизма, което също помага. Усещаш как дупето ти се отваря леко от силната струя и водата влиза вътре и измива всичко.
Нямали сме проблеми.
Но секса е брутален. Свършвам уникално като ме чука на задна анално а аз си масажирам сливката.

Benny

25.   И аз го правя с душа ,става много по-бързо и силната струя почиства перфектно ...просто отвъртам слушалката и на нейно място нанизвам накрайника на иригатора....силната струя почиства перфектно ...

26.   N14, Ти да не си доктор по дървена философия? :)) От 10 години правя анален секс, с две партньорки (не едновременно). Правим всичко като по филмите, смяна на анален с вагинален, орален и обратно. Щом жената е чиста и здрава, не е е нужен презерватив!

27.   Не е проблем да се шибате анално, щом Ви харесва.
Има жени които не признават вагиналния, след като са изпитали анален оргазъм. Моята е от тях. Ние го правим без презерватив, о е важно да си внимателен. Всичко е опит. Така че опитвайте и се учете!
Напред след аналния секс :)

28.   Аз също бех много уплашена като започнах да го правя отзад. Но сега сам Убедена съм вече че не е вредно.
Консултирах се с много хора, а и съдя по самата себе си, как се чувствам после.
Един от приятелите ми с които говорих ми каза нещо много съдържателно и същевременно забавно и то беше че сфинктера е мускул, а всички знаем че мускул, които се тренира, не се отпуска, напротив, научаваме се как да го контролираме, дори повече.
Тъи че сладурани, дерзаите хахахаххаа.

29.   сега съм на 32 правя го от 18 годишна, през ден или два харесва ми и не съм имала проблеми досега тогава като студентка бях на квартира в едно мн. разкрепостено сем. доктори което ми показа че в секса няма табута. номера с душа го правя- наи лесно е, но само когато се съмнявам че може да стане гаф. аналния оргазъм е в пъти по силен, ако имаш вибратор пробваи с него и приятеляти едновременно-двоино проникване-ще припаднете от кеф и двамата повярваими.

30.   Не боли ли?

31.   Разяснете малко повече.. Как се започва, какво е чувството при жената и мъжът... Боли ли?

32.   как се отразява аналния секс на хемороидите?

34.   С приятелката ми правим анален секс от 2 години. В началото го правехме по 4 5 пъти на ден имало е случаи стигали сме до 11 което е рекорда ни. Повярвайте нямайте никакви грижи само удоволствието ще ви остане!

37.   Здравейте мили дами, знаете ли защо и как жените получавате най-силния си оргазъм при анален секс?

38.   Давай булка нека и дургите моми да разберат за удоволствията от секса. И ние със жената се пердашим яко на всякаде няма болка има само чуства и оргазми

40.   Авторката:

Здравейте! Сега виждам че темата е 'възродена' и много се радвам че споделяте мнения .
Някъде нагоре видях въпрос дали боли , ами ако се прави правилно,няма как да боли, плюс това понякога именно леката болка ме кара да полудея .

Наслушах се и се начетох на глупости, и останах с мнението че получавам ли удоволствие,харесва ли ми как го правим и вярвам ли в партниора си,нямам пречка да не го правя.

А пък за старите лелки дето се насирали ... ами нека си изживея младините докрай, а на старост ще му мислим,дали ше серем,ше пикаем, или каквато и да била друга глупост. :)
Хубаво ще е да разрастнем малко темата за да стане ясно и на тези които мислят да опитат,но не са сигурни, какво точно печелят или губят..
Както и за подготовката и т.н
Мисля че ще е полезно.

Благодаря ви сладури за мненията.!!!Хубава вечер изпълнена с много вагинален,орален и АНАЛЕН СЕКС.

41.   При полов акт, започвайки а вагинален секс, при силна възбуда, с презерватив и предварително почистен ректум на жената(клизма или дамски душ), с желание и от двете страни, с лубрикант(за предпочитане органичен), в поза на физическа и психическа отпуснатост на жената, с предварително проникване с пръста(най-добре още при вагиналния акт), с целувки и ласки по тялото на жената, с нежно проникване на пениса, удоволствието и на двете страни е гарантирано!

42.   Здравейте на всички, аз също правя този вид секс и мога да кажа, че ми е много хубаво. Първо ме отпускат с пръстите докато мога да ги поемам хубаво всичките. И после без проблем го правим.

43.   Сега, като чета коментарите, разбирам, че повечето от вас не са правили анален секс или не редовно, а се опитват да дават акъл. Виж какво ще ти кажа моето момиче. Аз съм доста по-голям сигурно от всички ви, защото съм на 55 г. Правя анален секс от 12г - РЕДОВНО, СРЕДНО ПОНЕ ТРИ ПЪТИ СЕДМИЧНО!!! В перфектно здраве съм и се чувствам от добре по-добре, както и моята портньорка. Трябва да се прави само с подготовка както ти каза. Не се плаши, прави го с много любов Важното е да ви харесва и на двамата! Да сте живи и здрави и двамата!!!

44.   Привет 42, как може да се свържем, за да поговорим?

45.   Защо пишат непросветени хора? И дават съвети? ! Нищо няма да ви стане, мила. 24 часа са прекалено много, за да се свие сфингтера. Обикновено става от 5 минути до няколко часа и ти го знаеш. Хигиената е задължителна за всякакъв вид секс. При вагиналния изискванията в тази насока дори са по-сериозни. Ти си съкровище, което е мечта за много мъже.

46.   Никакви проблеми няма. Лично аз съм имал гадже с което правехме яко анален, вагинален само в началото за 2-3мин и преди това здраво лизане от моя страна. Редовно правехме секс по 2-3 пъти на ден обикновено сутрин и вечер всеки път анален - за 6м заедно толкова секс видя нейното дупе, а все така си беше в перфектна кондиция! Така че смело!

47.   Преди да започнете можеш да си напъхаш един молив само да си загрееш анала.

48.   От дългогодишния ми опит с дупетата, както наживо, така и от изгледаните клипове и камери наживо, мога да кажа следното: ако се практикува рядко, например веднъж седмично и за десетина минути не си личи и няма проблеми. Ако обаче се практикува всеки ден и то продължително време със сигурност ануса се отпуска и всеки, който го види ще разбере колко много е експлоатиран. За потвърждение-вижте анусите на порно звездите

49.   Сексолозите го препоръчват по един път за 2 месеца... ей така като за десерт.
Може би точно заради това, за да не настъпят изменения в свинктера -за да не се отпусне мускулатурата там от прекалено използване. Ама да го правиш всяка вечер си е вече прекалено.

50.   А бе какви са тия глупости дето пишете бе? аналният секс бил опасен че ти се разширявала халката-пълни глупости!!!
Ако 2ма човека са здрави, няма как да хванат абсолютно никаква болест от анален секс. Колкото и често да правите анален секс ануса няма как да ти зеее, това е мускул, отпуска се и се свива.
Аз съм бисексуален мъж, от 10 години практикувам анален секс, и ме чукат редовно отзад, и всеки който ми види дупката ми вика колко съм тесен, май не си го правил отзад/ Правя го и без кондом(естествено с хора в които съм сигурен) и никога досега не съм заразявал или те мен с каквито и да е болести за каквито си мислите тук.
Така че като не сте наясно не давайте глупави мнения

51.   С мъж ми караме на същият режим почти 15 години и няма никакви последствия за мен, освен невероятните оргазми. Тайната ни е, че винаги ползваме много крем и първите 2-3 минути той почти не го движи в мен
Ж39

52.   Аз съм пробвала, неприятно е, ама зависи от нагласата, но наистина могат да се получат инфекции. А също така могат да се получи и разхлабване на сфинктера, но асо се прави рядко може и да няма проблеми.

53.   Ей, aмa много прост нaрод, бе! Всички рaзбирaт от всичко, a товa, че бисексуaлни и хомосексуaлни сa дaли мнението си, a? ! С бившия си приятел съм го прaвилa няколко пъти - умрях от болкa! Със сегaшния си приятел го прaвим няколко пъти месечно, не зaрaди друго, aми и двaмaтa не искaме дa пропуснем ден без секс и когaто съм "в онези дни от месецa" - нямa друг вaриaнт. Понеже имaх лош опит, трудно се нaвих, но... явно бившия ми просто не е стaвaл, зaщото сегa нямaм проблем. Нa моето момче не му е мaлък, но зaпочвa много нежно, кaто ме побъквa с целувки по цялото тяло... после ме обръщa леко нaстрaни и го вкaрвa много бaвно... оттaм-нaтaтък е кaто диво животно, нaпрaво откaчaм от бесния ритъм, но не ме боли грaм, дори и след товa! Говорилa съм с двaмa гинеколози - и мъж и женa, бяхa ми нужни мнениятa им и кaто лекaри и кaто пол. И двaмaтa бяхa кaтегорични - нямa опaсност от нищо и зa двaмaтa пaртньори, aко сa моногaмни и aко aз си ходя редовно нa профилaктичните изследвaния! Сексът е удоволствие - незaвисимо кaк и къде, aко си с твоя, точния човек!
Рaлс :)

56.   Как се прави това с душа?

58.   Ако го правиш само по веднъж на ден не би трябвало да има други последствия освен силно удоволствие. Стана ми интересно как се прочистваш?

1-50 от 133