Споделена история от Секс и интимност

Френска любов сама?
Здравейте аз съм жена на 21 г. и от доста време си правя фантазии как жена ми прави френска любов, не съм лесбийка просто ми се иска, но не познавам такива жени. Знаете ли какво да направя, че като мастурбирам да усещам език или какво да използвам??
Моля ви не ме нападайте.

Коментари

1.   И на мен ми се иска.. хаха и аз не съм лесбийка, но ми се иска въпреки , че си имам приятел искам да опитам и с жена :)

2.   Аз пробвах вече с една много добра приятелка, също не съм лесбийка, привличат ме мъжете, но да ви кажа много ми се иска пак да го направя с жена.

4.   Има едни мини вибратори, големи са не повече от 5-6 сантиметра. Имат леко грапава повърхност. Слагаш си го на клитора и имаш чувството, че пеперуди пурхат по тялото ти, че език те докосва и гали. Тези същите вибраторчета стават и за масажиране на мъжките тестиси. Неповторимо удоволствие!

6.   аз съм навита :) не съм лесбийка, но ми се иска да пробвам :). От къде сте момичета?

9.   Не съм лесбийка. Правила съм френска любов с момиче и чувството е неописуемо. Само като се сетя и се възбуждам. Определено трябва да пробвате. :)

10.   Опитай се да се занимаваш с йога. Когато стигнеш до там, че да можеш да си докоснеш клитора със собственият ти език тога ще можеш да се задоволиш без да търсиш външни партньори

12.   Купи си от месарския магазин свински или телешки език. Даже може да си вземеш два за отпред и отзад едновременно. Малко ги измиваш, постопляш ги леко на микровълновата и действаш. Страхотно е!

13.   Дами, не съм предполагала колко сте изобретателни на тема - самозадоволяване! :D
Особено номер 12.
Веднъж на такава тема бях прочела следния коментар: "Намазваш клитора си с нещо, което кучето ти обича и то започва да те ближе."

14.   В секс магазините дето са online има такива машинки и езици, които вършът същата работа, скъпички са около 80-100 лв. напиши в интернет и ще си излязат.

15.   Пак съм аз .
Това е единият :

Клитор стимулатор "SQWEEL II WHITE" Орална любов -99 лв

А това другия:

Вибриращ стимулатор "SQWEEL GO PURPLE" Орална любов
- 95 лв
Дано съм помогнала