Споделена история от Секс и интимност

Пренасищане с порно
Гледам порно от доста време и се самозадоволявам. проблемът е, че не изпитвам вече никакво удоволствие от реалния секс. Може би съм се пренаситил. Може ли това да се оправи и как?

Коментари

1.   Взимай мотиката и започвай физически труд!

3.   Няма какво да оправяш, аз гледам порно нон стоп и си правя по 3-4 чикии всеки ден, супер е...

4.   Да и при мен се е случвало. Спри порното за 2 месеца и ще си като нов.

5.   Потърси в гугъл "сексуална анорексия". Спри порното, най-добре и самозадоволяването.

6.   Сам си отговори. Спирай тъпото порно веднъж завинаги!

7.   Опа... жив факт. За оправяне - не зная. Ако си под 18 може и да има надежда, ако си по-голям, жалко.

Колко хора от вас знаят, че в порното по принцип има зли демони, сексуални демони и т. н. Но да спра с моите библейски убеждения, защото редакторите и модераторите на сайта не одобряват такива коментари, па да карам по темата.

Човече, ти не само си се пристрастил, но и си сталан а сексуален. Не, че не те влече жена, просто ти е къде къде по-добре да си сам, отколкото с жена (в леглото). Да оставим на страна, че е грях и пролюбодейство и грях. Ако си възрастен над 25 сигурно вече за тебе няма надежда.

(Не казвам тези неща от личен опит, имах проблеми с тези неша, и затова съм информиран).

Дано модаратора не се спегне токоз, като кажа, че за Бог няма невъзможни неща.

Ти избираш. Имаш си мозък, (надявам се, че не е пилишка супа), имаш си воля, знаеш какво можеш да направиш. Избирай!

8.   Момиче съм, но мисля, че съществува т. нар. пренасищане с порно. Аз съм студентка в друг град и не си идвам много често в моето родно място. Имам приятел, който докато ме няма, гледа 'розови' филмчета. Когато се прибера вкъщи, той ме отблъсква и не желае интимности с мен :( Самият той ми е признавал, че много често, за да замести липсата ми, прибягва до порното. Затова постепенно стигнах до извода, че филмите са способни да изместят реалните чувства.

9.   авторът:Въпреки, че не е никак лесно да спреш нещо, което ти доставя удоволствие успях да спра порното за няколко дни и се почувствах доста по-добре! правих секс с гаджето и беше по-хубаво, както самият секс така и удоволствието от свършването. Но на следващият ден се изкуших пак и пуснах тв-то в 01:00..
Осъзнах, обаче колко ми вреди това и колко по-хубаво ми е без него. затова още утре (10. 04) трия всичко от компа и спирам да си вредя на здравето.
Благодаря за подкрепата!

10.   Авторе, няколко дни не са достатъчни. Трябва завинаги да се откажеш от това нещо, защото то съсипва психиката. Аз също съм зависим и забелязах негативния ефект върху мен. Съответно опитах да спра да гледам, но нямам волята - след седмица всичко си беше по старому :( Не съм се отказал обаче! Това ми е приоритетна цел. Тука има един сайт, направен специално за тази тема: http://yourbrainonporn. com/

11.   Брат изобщо не ги слушай тия какво ти говорят. Аз съм същия като тебе и на ден гледам яко порно. Направо си сцепвам пишока. Много обичам порното. И ти имаш същия проблем като при мене. Реалния секс не ти харесва, защото момичето с което си вече ти е омръзнало и не те привлича. Ама, ако видиш някоя чужда с жартиери да видиш ти как на бързо ще ти се иска да я нашариш едно бързо. Аз не искам да изневерявам, ама какво съм виновен, че вече като и пипам циците не ми става. Просто самото момиче не ме влече и каквото и да прави с нея не ми се прави секс и често си измислям причини за да не го правим. А като съм навън само като видя някоя в пола и го надървям. Все пак ние сме хора, не сме роботи. Такава ни е природата. И накрая да кажа, че предпочитам да си лъсна една сабя от колкото да правя секс с моето момиче. Ако ще 2 - 3 дена да не съм гледал порно пак не ми се прави секс, но ако е с някоя друга, ще го правя, ако ще и преди това да съм свършил.

12.   И аз го имам тоя проблем:S трудно е но ще го спра.

М21

13.   Авторът:Изглежда не е късно да се оправя, но пустото порно трудно се спира. Издържах 10 дни без него и ми беше много по-добре. Още на третия ден започнах да получавам ерекция и желание само докато гледам някое хубаво момиче. Снощи пак се изкуших и погледах, но от днес изтрих всички такива канали от тв-то. Иначе на компютъра не съм гледал скоро, нито пък съм свалял.
Ще го спра поне за 1 месец и ще пиша пак.

14.   48 дни преди 2г. и нещо - не се оказаха достатъчни... За пълно справяне са нужни поне 3г. въздържание, за относителна свобода - поне една година. Понеже тази зависимост изменя структурата на мозъка и е нужно време, докато се възстанови нормалното му състояние.

15.   До №7 - кой си ти та да казваш на човека, че ако е над 25 няма надежда да се оправи? Какъв си - психолог, свещеник? Бог?

16.   Гледам порно с кеф, но само с избран тип жени (hairy woman, hairy mature, hairy BBW), но проблем със секса нямам. Сега чакам мойта хубавица да свърши с гладенето и ще я награбвам, обещала ми е тази вечер да ме язди, че последно време е домързява и все аз съм отгоре.
Най ми се гледа порно в махмурлиената неделя, обикновенно след като съм пил повече в съботната вечер, сутринта малко ти е кофти, но се събуждам винаги с надървен хуй и ми се ебе много! (мъж на 46 г. ).

17.   *Авторът*:Здравейте, отново! През тези месеци, откакто не съм писал се промениха много нещата. лека полека спирах порното за по няколко дни, после за седмица, 2 и така стигнах до етап, в който каквото и порно да пусна да не ми се гледа, или ако го загледам го гледам 5-10мин. след което ми писва и го махам- дори не ме възбужда вече. Искам да кажа на тези, които ме отписваха, че съм безнадежден случай, че УСПЯХ да се справя с този вреден навик и вече нямам нужда от такива филми (засичам ги отвреме на време по тв-то, но както вече казах не са ми интересни вече).
Искам да кажа на всички млади момчета, които имат такъв проблем да повярват в себе си и да го разрешат. Аз го направих ще го направите и вие!!!