Споделена история от Секс и интимност

Момичета, колко време ви трябва, за да свършите?
Имам малък опит в секса заради възрастта си. В този сайт има много жени, затова питам тук, а и на живо не съм сигурен, че ще ми кажат истината, затова не питам приятели. Въпросите ми са насочени основно към жените от 18 до 25 години. Моля да отговаряте откровено.
1. Ако сте със средностатистистически мъж, колко време средно ви трябва, за да стигнете до оргазъм? Знам, че зависи от много неща, но просто искам някаква средна величина.
2. Колко време средно трае един сексуален акт при вас? С други думи, колко време средно не достига на мъжете, за да ви задоволят?

Пак казвам, знам, че всичко е строго индивидуално и зависимо от много фактори. Моля ви за средно време.
Благодаря.

Коментари

1.   Ти все едно питаш "Абе тая програма с предпрането колко време трае? " Ами зависи от пералнята моето момче!

2.   Когато се пипам докато правя секс свършвам за приблизително 2-3 минути. Без да се пипам не свършвам всеки път, но когато това стане се получава на около 10-тата минута. С някои мъже просто не се получава. Не всичко е минути и сантиметри. По-добре наблегни на това!

3.   Хахаха.
Пич!
Какво значи ''за колко време свършва ако е със средностатистически мъж ''?
На въпросът си си отговорил сам.
Всичко е индивидуално.
Зависи от причвличането, от начинът на правене на секс, от нагласата, от емоционалната необремененост от, умението на мъжът, от микро и макро хармонията, които двете тела създават когато са в допир и прочие.
Една жена може да свърши и на десетата минута, но може да свърши и на петият а дори и на шестият път.
При нас мъжете след еякулация възбудата ни спада почти до изходно ниво.

За да се повтори половият акт всичко трябва да започне отново от нулата и със всеки пореден път това се повтаря.

При жените не е така.
Почивка от десетина минути и дори и повече не е пагубна.

Тоест при всеки пореден път степента на възбуждане започва да се увеличава като тръгва почти от нивото при което е прекъснало.

Та в този ред на мисли - ако попаднеш на жена или момиче, което наистина е по- бавничка в това отношение, не се притеснявай.

Люби я пламенно, може да почиваш, да прекратяваш акта, като през това време я галиш и стимулираш с ръце, после продължаваш и т. н. т.

Никой не е казал че обезателно трябва да ти е ''вътре'' през цялото време на секса.

Има жени които могат да свършат само докато ти правят свирка.

Има и жени на, които им отнема повечко време.
Това си е съвсем нормално.

Сам трябва да намираш правилният път към оргазмът на партньорката си.

Научиш ли се да контролираш себе си и нея - ти си човекът.
Дано ме разбираш.
Успех пич!

парадоксалчу

4.   С мъж, който ме привлича и съм влюбена в него свършвам между 15 и 30 минути, а акта продължава различно, по принцип между 40 минути и час. Ако не харесвам мъжа и той не ме предразположи може въобще да не свърша, което е много гадно.

6.   Със стимулиране на клитора и за 10 мин. мога да свърша ;d

7.   Ммм вагинално никога не съм свършвала... имала само само клиторни оргазми... ии горе долу ако човека му разбира и се справя добре мах 5 мин... но вагинално незнам г/д колко... не съм свършвала никога... дано съм отговорила на въпроса ти ;))

9.   5 - 10 минути....

10.   Здравей, аз съм момиче на 19:
1. На мен ми трябват средно 10-15 мин., но ако преди това е имало поне 10 минутна любовна игра.
2. При мен сексуалните актове са средно от 10 до 30-40 (имам предвид 3, 4 акт е с такава продължителност), не успявам всеки път да получа оргазъм, но има пъти, в които се чувствам на 10000000000000 задоволена без свършване... според мен зависи от мъжа, колко е опитен, каква е била ''подготовката'' и мнооого други неща!

11.   При мен най-хубавият ми път беше 20 минути но беше божествено

12.   Зависи от много неща. Понякога, когато сме се побъркали един друг с любовната игра и цялата горя направо, свършвам за 2-3 до 5 минути. Понякога и за 45 не мога да свърша. Със сегашния ми приятел за 30 мин секс снощи ме накара да свърша 3 пъти. С предишен сексуален партньор по цяла нощ едва ли не сме го правили без да успея да свърша. Зависи от настройката, способностите на мъжа, нивото на възбуда и самата жена.

13.   Спала съм с точно 44 човека до момента. Нормалния секс трае от 5 до 15 минути. Всичко останало е патология. На мен ми трябват около 3-5 минути, за да свърша при положение, че съм достатъчно възбудена преди това и когато си помагам сама като си стимулирам клитора. Без да си стимулирам клитора свършвам много рядко.

14.   Десетина минути ми трябват, за да свърша.
Когато мастурбирам - по-малко.
Мога да задържам оргазма си и повече.

Най-хубаво ми е, когато обаче е след около десетина минутки... ;) после има време за още :)

Плам

15.   Ами виж сега, при търкане на клитора докато се прави секс винаги се свършва по бързо но средно 5-10 минути не Повече. :)

16.   Абе на мен ли нещо ми има? Мога да свърша и само докато ми говорят. Иначе средно на 5-тата минута и след това пак. В общи линии за половин час(не само секс) свършвам по няколко пъти. Дано да съм ти отговорила.
Маги

17.   Когато съм достатъчно възбудена свършвам за 2-5 минути секс пипане. Само на секс не съм свършвала никога. Явно ми трябва повече от два часа, защото толкова са ме чукали най-дълго без почивка и пак не можах да свърша без да се стимулирам с пипане.

19.   Имам приятел от 2 години. Секса с него е просто страхотен. Правим го доста често и наистина съм много доволна, надявам се и той. При нас играта преди самият акт е доста продължителна... само при нея свършвам няколко пъти. Акта продължава средно от 40 мин до час и нещо... И пак свършвам няколко пъти. Когато съм много силно възбудена мога да свърша и още при самото вкарване... но принципно 3-5 минути.

20.   Абе откъде се взехте такива жени бе, дето свършвате за 3 минути?
Аз не свършвам с мъж, въпреки игра, различни мъже, пипане на клитора и т. н.
Сама ми трябват между 10 - 40 минути.

21.   20, е ти си боркиня - тежка категория!

22.   На 22 съм, сама- около половин час, с мъж не съм свършвала все още

23.   Ами 10-15 минути.. Случва се да свърша и със самото вкарване или след 2-3 минути, но това е по-рядко. А иначе половия акт не е нужно да е час и повече, че си омръзва и се изморяваш и отегчаваш. 30-40 максимум са предостатъчни.

24.   Защо да не може да е повече от 40 минути, ако получаваш оргазъм след оргазъм е възможно.

25.   за да свърша - 5 мин. а за да се задоволя напълно 20 ;)

26.   не го прави по-малко от 20 мин

27.   Мъжкият оргазъм не е като женския. Изисква повече време, повече предразполагане. Оргазмът при жената е повече съсредоточен в съзнанието й, от колкото в специалната точка. Жената трябва да не мисли за странични неща. Трябва да е изцяло вглъбена едва ли не в момента. Ако дори нещо малко я разсейва... Така че, за какво време ми говориш? Това жизненоважно ли е? Ако не знаеш да ч... аш, тогава времето ти е найстина важно, защото си го загубил. Безмислена тема.

29.   Аз съм жена, водя сексуален живот от 2 години. В началото изобщо не знаех как, кога и какво се случва в секса, изпитвах повече удоволствие от тласъците по време на секс, но не бях изпитвала оргазъм. Един ден просто се случи, постепенно се научих как да си го "докарвам" и в продължение на времето започнах да свършвам наистина бързо, при бързо темпо за 1 полов акт съм свършвала 3-4-5 пъти (20-25мин. )

30.   22 (y)

31.   Здравейте на скоро си хванах приятелка въпроса ми е как да я попитам любезно да правим секс не знам дали я е срам или я е страх а и аз не съм от най опитните :хх на 17 съм.

33.   Аз съм момче на 17 години и 3 месеца. Свършвам след като си мажа с мед ануса. Обичам да ме търкат по нокъта на големия пръст. зада получа качествен оргазъм трябва да съм си измил зъбите. обичам момичето или момчето кот дойде може и двете но обичам пущърво да ям нескуик да се на баба да кажа че обичам и тогава най делилатно да еакулирам. обичам мама да ме хваща защото се възбуждам. надявам се да съм полезен чакам да ми пишат момичета и момчета на от 70 годишна възраст. благодаря за вниманието бъдете надървени и мокри може да си помогнете с мокра кърпичка