Споделена история от Секс и интимност

Един или много- тайната на женския оргазъм
Здравейте!

Аз съм момиче на почти 23 години. От 6 години съм полово активна. Сексът става все по-хубав с времето, а аз все повече се чудя как да имам повече от всичко в него. Не съм нимфоманка. Просто го обичам.
Имам дългогодишен приятел, с когото съответно правя най-хубавият секс. В последните 2-3 години и почти всеки път свършвам. Понякога не мога да се отпусна достатъчно, повече за други работи мисля. Тааа на 2-3 акта един след друг да речем, аз имам по един или два оргазма. Но проблемът в главата ми рядко се появява, винаги съм готова за секс и съм достатъчно отпусната. Но именно за тези 1-2 пъти. Не говоря за рамките на 2 часа, а примерно 7-8. Ако е един път дневно няма ядове. Притеснява ме физическата спирачка. Та ето "проблема" / въпроса ми... по-колко пъти вие мили дами можете да свършите в един акт? Знам че е индивидуално, зависи от много неща, но когато аз свърша а той не и продължи да си прави неговото нали, около 1-2 минути може би максимум изпитвам удоволствие голямо, но после искам да спре. Дразни ме (отвътре говорим) случвало се е ако се мине много време да не може да свърши да речем и 5 мин след това да пресъхна буквално, а това боли. Вярно много са редки случаите броят се на пръсти, когато сме пили или нещо друго се случва няма значение. Но с мисълта че ако аз свърша, а не винаги усещам колко е близко той, ако пак ми се случи да пресъхна какво да правя? Винаги довеждам момчето си до края, по един или друг начин. Дори и да съм отгоре и да свърша продължавам сякаш тепърва съм започнала, но когато започнеш да се свиваш и пресъхваш... какво е решението? А и не коментирам свирки, чекии и т. н. При нормален акт? Как да намериш следващ оргазъм? Как да измамиш тялото си?

Надявам се не съм Ви оплела особено! :)
Благодаря!

Коментари

2.   СТ1: Аз по моите наблюдения единственият фактор определящ кога една жена ще свърши е възбудата. Колкото по стимулирана е толкова повече се отпуща а това колко ще се възбуди една жена зависи само от приятелят и.

3.   Чаша (150-200 мл. ) хубаво мелнишко червено вино 20-ина минути преди секс и проблемът "повече за други работи мисля" - отпада!

4.   Ами има лубриканти. Дръж си винаги един под ръка. Нормално е след оргазъм да станеш по-суха. Аз пък точно след като свърша ми е супер голям кеф да продължи да ме чука. Но явно при всеки е различно. Иначе и аз преди съм имала проблем с овлажняването и използвах лубрикант. Но след време установих, че проблема не е бил в мен, а в партньора. След като имах връзки с много по-опитни мъже разбрах, че секса, който съм смятала за "страхотен" всъщност не е бил нищо особено. Отпусни се. Нека приятелят ти да спира за малко и да те лиже. Ти също може да си го извадиш и да му правиш орална, после да продължите. Отпусни си фантазията и въображението. Пробвайте различни неща.

5.   И аз съм така, винаги съм можела да си свърша всеки път, стига да съм го яхнала :))) Обаче след свършването усещането не е от най-приятните и на мен ми трябва малко реставрация. Но ходи обяснявай на идиотите, които си мислят, че жена им свършила по 5-6 пъти за 3те минути в които са я ръгали ;) Понякога за отпускане може много да помогне някоя блазнеща мисъл по време на секс или сценка от любимото порно.

Препоръчвам ти като свършиш, да ми отделиш малко внимание на момчето с уста или ръка, после си вземете лубрикант на водна основа, това може и да помогне. Другия вариант е по-приятен да се опитате да свършвате заедно

6.   СТ1: Лубриканти глупости. Ако не можеш сам да възбудиш момичето ще чакате само да свършите по начин по който накрая да се чувствате доволни и щастливи. Как ще се научите на чувственост нежност желание и страст от всякакви синтетични боклуци мазила и не знам си какво има няколко неща които са важни човекът с когото го правите чувствата които влагате и това до колко се доверявате на тялото и желанията си това е.

7.   За свършването заедно, не че е невъзможно, но на фона на броя на актовете е не много често срещано явление. Аз също не съм за лубриканти, мисля си за порно, имам и много богата фантазия, момчето ми ме побърква, но явно просто веднъж е лимита ми. Преди години мислех че съм сбъркана, както казва номер 5 като са минали през някоя 36 оргазма за 30 мин, ходи обяснявай анатомия.

8.   Я ми обяснете какво точно чувствате като свършвате, за да сравня моето усещане с вашите и дали наистина свършвам или само си мисля, че свършвам. Ако може подробно обяснения, ще съм ви благодарна.

9.   Абе като ви четах и взех да си мисля, че съм нещо сбъркана. Аз съм свършвала по 15 пъти на акт(не 5мин. де). Е вярно, че е било само с един партньор, но важното е че го изпитвам. При всеки е различно. Като свършвам винаги е по няколко пъти.
Н 8, усещането не може да го объркаш с нищо друго. На другите искам да кажа, не знам при вас защо е така, но аз не пресъхвам след оргазъм. Мислете си за нещо еротично, някаква фантазия може би, за да не се получава така. Успех на всички.
Маги

10.   До N9 Маги пиленце ти си като червената шапчица. 2 пъти съм срещал жена като теб и ми стопи лагерите... но беше изключителен кеф да я гледам как свършва е накрая бях така все едно съм прекопал 2 декара лозе но си заслужаваше усилието.

ZeroGravity

11.   Надявам се номер 10, че това е комплимент, защото колкото и да искам да разбера не вдявам защо ме сравняваш с червената шапчица.
При всеки е различно и аз искрено се надявам авторката и останалите да подобрят броя на оргазмите си. Желая ви късмет момичета.
Маги

12.   Маги слънце мое оргазмично явно не си чувала вица за червената щапчица която поискала от злия вълк да и направи 7 серии по 7 тека преди да я изяде.
Иначе се радвам че можеш да постигнеш 15 оргазма.... но ми се искаше да бъда техен свидетел.
с приятелски поздрав: ZeroGravity

13.   Еми не, номер 12 не го бях чувала този виц. Но дори и аз няма да издържа на 7 серии по 7 тека. Защото ако сметна правилно това прави 49 тека, умножи го по 15 оргазма на тек и виж какво ще се получи. А иначе ти си втория мъж, който иска да бъде свидетел. Е, няма как да стане, но ти си искай де, лошо няма. Не се старая да ги постигам, просто се получава.
Момичета, не знам какво да ви посъветвам. И при мастурбиране ли свършвате по един път? Защото при мен пак е по няколко пъти. Пробвайте да се опознаете сами и вижте какво ще се получи. Желая ви късмет. Поздрави.
Маги