Споделена история от Секс и интимност

Порно клип
Здравейте! Обръщам се към вас с молба за съвет. Преди няколко години са ми направили клип без да знам аз и без мое разрешение, как правя френска любов на един мъж. И този клип наскоро е качен в порно сайт от хора които изкат да ми навредят. И всеки има достап до него, което мене много ме притеснява. И вмомента търся начин клипат да бъде премахнат от сайта! Моля ви се даите ми съвет.

Коментари

1.   Намери хората който са се подиграли с теб така долно и опитай да поговориш с тях по всякакъв начин. В краен случай се обърни към полицията.

2.   Свържи се с админите на сайта... можеш примерно да си сканираш личната карта и пратиш снимка да видят и убедат че си ти... И аз с жена ми преди време намерихме в сайта наши снимки и така направихме... свързахме се с админите и доказахме че сме ние... реалните...

3.   Нищо не може да направиш, клипа вече е свален от хиляди хора и качен на стотици сайта за споделяне. Голяма работа направила си една свирка, всички го правят :)

4.   Опитай с това, което казва номер 2. Ако не стане просто намери този, на който си му правила френска. Той може да знае повече по въпроса.

9.   Ами продължавай да правиш френска. :)

10.   Я дай линк да видим и ние то цял свят те е видял вече поне и ние да се наслаждаваме. Иначе и аз мисля че е късно вече както е казал номер 3 клипа е свален от хиляди души и сигурно разпространен и в други сайтове. Ако не те е срам можеш да се обърнеш към полицията, знае ли се те па може да ти помогнат.

11.   Миличка дори и да се съгласи да го махне въпросният пич който го е качил там както са казали и други най-вероятно клипчето е разпространено и в други порно сайтове. Ако заглавиетно не е от сорта "Деси от Варна прави свирка" примерно, който да съдържа информация за теб няма кой знае колко страшно ако ме питаш мен. Не знам полицията дали ще може да ти помогне, пък и не мисля, че ти ще се осмелиш да идеш пред тях и да им обясниш това. Търси в Гугъл там може да има и други мацки като теб които са пострадали от това сега ме мързи да тръгна да търся обаче може да намериш нещо полезно по темата.

12.   Номер 2 е прав, пиши на админите, обясни им какво е станали и ги помоли да изтрият клипа, но може да е качен и в други сайтове. Много лошо е това което са ти направили и незнам какъв съвет да ти дам.
S. I. S.

13.   Ами очевидно ползваш тялото си като валута. За какво тогава се оплакваш?

14.   Обърни се за съдействие към администраторите на сайта, в който е качен клипа.
Може и полиция да се намеси, но не смятам, че ще ти е много приятно..

16.   Къде да те видим? Стана интересно. Как така някой без да разбереш ще те снима? Ако не си била пияна или не правиш секс с когото ти падне как по-точно ще се случи това?

20.   2019

21.   Я, да не ти пука. Да не си извършила някакво престъпление или какво. Да се срамуват ония дето само лежат по гръб на загасена лампа