Споделена история от Секс и интимност

Искам да го направя със жената на брат ми
Здравейте. Искам да споделя и да ми кажете какво да правя! Ето я и моята история: От около година имам желание да го направя със жената на брат ми, тя е много привлекателна и щом я видя и полудявам. Мислел съм какво ли не да направя, но се притеснявам да не стане някоя кавга и всичко да се обърка.
Дори един път им бях на гости няколко дни и един път случайно е видях по бельо и от тогава още повече я желая. Дайте ми съвет какво да правя. И ще се радвам да няма упреци и обиди. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Явно няма как да ти даде, освен ако не е голяма курва да се наебе с брата на мъжа си. Но има и други варианти. Ако можеш да останеш някъде насаме с нея за поне 3-4 часа може да я упоиш с приспивателно и да я изчукаш докато спи дълбоко. Преди време така наебах една съседка като дойде у нас на кафе. Като се събуди нищо няма да помни.

2.   Намери си момиче и отдай тази енергия върху него, вместо да се хвърляш върху забраненото. Покажи, че си зрял и лоялен човек и недей да се занимаваш с глупости. Не си струва цената, за да опропастяваш семейството на брат си.

3.   По-добре спри докато е време. Рискуваш да се влюбиш, а тогава ще страдаш още повече! Колкото и да е трудно, опитай се да се отърсиш от мислите си за нея. По-добре да ти е трудно сега, отколкото после... после ще ти се струва дори невъзможно.

4.   До номер 1 това с опяването съм си го мислел но не знам да ли ще действа и с какво да я упоя? ОТ АВТОРА!

5.   Не пожелавай жената на ближния си! Та това е брат ти, опомни се!
Пламсита 21

6.   Да разбирам че е на брат ми но какво да правя не знам объркан сам! АВТОРА

7.   Как какво да правиш бе. Дръж си оная работа в гащите, а ако искаш да не можете да се погледнете с БРАТ ТИ и семейството ти си я вири. Голям мъж не знаел какво да прави.
ж23

8.   :) Ти хубаво искаш... а тя иска ли?

9.   Боже, до №1 и до автора, вие сте супер зле, да я упои и да прави секс с нея.. Доповръща ми се от вас.. А относно автора, стой си на задника мирно и си задоволи нуждите с друго момиче, та това е жената на брат ти, искаш ли заради едно желание после да се мразите с брат си, семейството ти да не те уважава, да развалиш едно семейство.. Според мен стой далеч от нея, много далеч.. Ужас просто....

10.   Аз съм номер 3:
Пак ти казвам, не го прави! Относно номер 8, тя дори и да иска, по-добре да не го правят, защото ще съжаляват след това. Авторе, сигурно се изкушаваш и си викаш "какво толкова, просто ще си легна с нея" и да ама не е така... ще си легнеш веднъж, ще поискаш втори път, трети, четвърти.... и така докато отношенията ви не прерастнат в нещо повече. Единият или другият, или и двамата ще страдате, защото отношенията между двама души не може да се крият много дълго. Все единият ще се прeдаде и няма да му пука, а другият ще духа супата, в случая ти като гледам. Ти ще си единственият виновник в цялата работа, ако се разбере нещо, защото ти си я пожелал. Така че, не го прави, спри да си мислиш за нея докато е време.

11.   Хахаха номер 1 и автора сте бахти изнасилвачите. Авторе, поне ти имаш надежда да се спасиш... Хвани си гадже

12.   Авторе, знаеш ли колко хубави, красиви... жени има?
А ти желаеш най неподходящата жена... С брат ти сте израстнали заедно... не трябва и през ум да ти минават такива неща, но определено за за психиатър.
Обърни внимание, че да не станеш паталогичен слаучай ако не си вече станал. Айде успех в успиването...

13.   Направи си кефа, из...й я здраво. Все едно по какъв начин : )

14.   И аз имам моменти когато много желая брата на мъжа ми, но се въздържам, защото ще стане страшно. Опитвам се да не мисля за това когато е наоколо и всичко е ОК. И все пак добре, че не живеем заедно.

15.   Няма нищо лошо, стига да си готов да поделиш и твоята жена с брат си /естествено и той ако е готов на това/! Мисля, че би се получило страхотно, двама братя да чукат жените си заедно в група! Ако все още не си женен, не бързай! Първо се ожени, живей няколко години и като си поомръзнете /което е нещо нормално и неизбежно/, й сподели, че искаш да правите групов секс с брат ти и жена му! Успех!

16.   Айде сега да похулите и мен. Преди време стана така, че малко пооплескахме нещата с моята шурнейка (жената на моята жена на брат и)Беше хубаво, няколко пъти и после край. Така, че не е толкова опасно:P

19.   Недеи да се замисляш изчукай я и това е аз го правя вече 9 години чукам жената на брат си. 38М

20.   Искам да го направя с брата на жена ми....