Споделена история от Секс и интимност

Неангажиращ секс, как?
От известно време ми писна да се хабя по разни връзки, които натоварват, изнервят и дори раняват. Проблема е че съм млад мъж и си имам нужди. Но все ми се струва малко трудно човек да си намери партньор/ка само за секс. Поне на мен не ми се е случвало.
Как мислите? Защо т. нар. "секс без обвързване" все още не е чак толкова популярен?

Коментари

1.   СТ1: Той е популярен само трябва да намериш момиче със същите интереси. Мен тази идея за не ангажиращ секс не ме влече изобщо и затова не знам как стават нещата но със сигурност някой тук ще знае.

2.   Защото жените ги е страх да не ги помислят за к***и.

Палав Мечок

3.   Kой ти каза, че не е :) само трябва да си финансово красив :)

4.   Защото в този сценарий (необвързаните) жени имат много за губене, затова!

5.   Ако ти е кеф, прави го. Има момичета, които го практикуват. Важното е и двамата да сте наясно с това, че всичко опира само до секса, без чувства, без обвързване и надежди. Изяснявате си нещата и ако и двамата ви устройва, се забавлявате.

6.   Има го разбира се. Стига с отсрещната страна да сте на едно мнение по този въпрос.

7.   Защото не е толкова лесно колкото си мислиш ти.... просто изглежда лесно, а всъщност не е точно така. Дори секса за една нощ си е сложна работа - тоест ако имаш малко мозък, който използваш по предназначение.... а може би аз влагам прекалено мисъл в нещата, стига да нямаш гузна съвест и да те яде вина за нещо подобно - е за теб, лесно можеш да си намериш такава "връзка" и жените определено не ни е страх да не ни помислят за курви, просто никоя не иска да е само секс играчка и нищо повече... и няма значение беден ли си богат ли си - важното е да си намериш точната жена която да се навие на подобен тип отношения. Но повярвай далеч не е толкова забавно и разтоварващо колкото изглежда отстрани....

8.   И аз съм искала да създам подобна връзка. Години наред. Все не се получава, като си получат своето, мъжете губят интерес и това е. Или пък искат да има срещи само когато на тях им е удобно, не ми обръщат достатъчно внимание(става дума за малки неща, смс-и, разговори, да се виждаме сравнително редовно). Или пък са смотани до безкрай в секса. Една жена не може да се задоволи с виждания, когато твоето сърце копнее. Толкоз! Няма угод;)

9.   Аз съм момиче и имам сексуална връзка с обвързан мъж. Причината е именно тази - писна ми от фалшиви хора, от обещания, от лицемерие. Така се чувствам добре. Вече цяла година продължаваме. Имам си своето лично пространство, имам мечтите си, свободата си. При нас стана спонтанно - чрез общи познати. Бяхме в една компания, излизахме по кафенета и разходки и в един момент той ме потърси, уж за нещо с компютъра. И двамата знаехме за какво става дума. И така :) Успех! Само с такава връзка може да намериш себе си :) Без да се хабиш излишно с чувства и т. н. Концентрираш се върху по-смислени неща, без да се тормозиш излишно!