Споделена история от Секс и интимност

Проблем с гърдите ми
Първо искам да ви честитя празника, и да ви кажа добър вечер! :)

Сега да започна с моя проблем, значи аз съм момиче и от известно време имам проблем с гърдите, още само като си ги докосна се възбуждам адски много, а ако почна да си ги масажирам направо се подмокрям. Аз съм на 15, а нали знаете че момчетата имат навик да барат, днес като бях на вън едно момче ме опипа, а на мен ми стана адски хубаво и не му казах нищо.. По късно започнахме да играем волейбол, аз играх около 15-20 минути и реших да излезна, да си почина така и направих. След малко дойде и въпросното момче което ме опипа, заговорихме се и по едно време той ми истърси това "Одеве май ти хареса като те хванах за ц*ците"? Аз му казах няма нищо такова, но той ми отвърна "не се прави, дай сега ще ти ги масажирам" и ме зграбчи а аз единственото което направих е да му повтарям престани.. Но всъщност ми беше адски хубаво дори, се подмокрих хубаво че поне никой не забеляза..
Та според мен това не е нормално, толкова да ме удрят хормоните някой като ме хвани за гърдите. Говорих с една приятелка, тя ме посаветва да отида на гинеколог (толкова и разбира тя) за това се обръщам към вас, надявам се някой да ми помогне :)

Коментари

2.   Ами в това да се възбуждаш, когато си бараш гърдите или някой друг го прави, няма нищо лошо. Нормално е, макар да не е нещо, което е задължително при всички жени (момичета). Но, това, че ти харесва, не значи че трябва всеки срещнат да ти ги бара и ти да позволяваш. Но няма да навлизам в подробности и да те опреквам, решенията си ги взимаш ти, живота си е твой.
На мен например, не само, че не ме възбужда, ами дори и ми е неприятно чувството... всеки организъм е раличен, а може би донякъде психиката на човек влияе.. НЕ се коси, момиче, не е проблем това :)
Пламсита 21

3.   Миличка, съвсем нормално е да реагираш така бурно :)) На мен ми харесваше също толкова много дори от по-рано ;) Лошото е, че може да ти лепнат име, че си лека, затова по-кротко и не давай на всеки да те опипва. Намери си гадже и тъкмо ще си се галкате. А за секса :П нали знаеш - ползвайте презерватив.

Поздрави - AlinA

4.   Ти си перфектния пример за лафа: "Правиш се на ощипана девойка. " Хем казваш "Не", хем ти е приятно... хахаха. За какво мислиш, че той е разбрал, че ти харесва? :)))))))
Частта с генеколога ме довърши... абе, много забавна тема...
Иначе за "проблема ти"... Може просто това ти е ерогенната зона :)

Naniwa

5.   Аз още не съм правила секс, и точно заради това да не ми излезе някакво име, потърсих помощ тук.. А по въпроса да си намеря приятел, за сега не съм си харесала никой :)

ОТ АВТОРКАТА!

6.   Абе тая твойта приятелка нещо не е наред, за да те кара да ходиш на гинеколог. Нормално да ти харесва и на мен там ми е ерогенна зона както и на много други, но не давай на всеки срещнат да те опипва. Просто се дръж на положение. Иначе няма от какво да притесняваш.
Маги

7.   Момиче, ти си в пубертета и това е нормално няма нужда да се шашкаш, а дали ще даваш на всеки да ги пипа това е твое решение.

Вики.

8.   Е аз не давам на всеки но...

9.   В пубертета си нормално е да се възбуждаш, като някой пипа гърдите ти. Не че аз се, но знам, че е нормално. аз съм в пубертета и мойте гърди не ме възбуждат, както казах, но бих искала и мойте да ме възбуждат. Знаеш ли как?

10.   Давай да ти ги барат щом ти харесва няма лошо :-)

11.   Споко бе ;) Не се притеснявай възбуждаш се като ти опипват гърдите? Аз съм така с задника хах.. Намери някое момче, на което да позволяваш, защото все пак не може на всеки срещнат и всичко ще ти е на шест!
Дил