Споделена история от Секс и интимност

Секс с по млад мъж
Запознахме се на морето преди 2 години, когато бяхме на бунгала.
Аз жена на 55, той сега е на 28.
Харесахне се още първата вечер а на втората останахме насаме и той ми се натисна. В началото бях малко смутена но му се дадох.
Връзката ни продължава повече от 2 години. Много ни е приятно заедно. Той е от друг град и ходя при него през 2-3 месеца, води ме в хотел и не излизаме от там по 2 дни. Ненаситен е. Аз съм разведена и няма от кой да се крия. Младият ми любовник ме научи на анален секс който практикуваме постоянно като сме заедно. Не знаех какво съм изпускала досега, споделих с приятелки и те го опитаха също. С него се чувствам напълно задоволена!

Коментари

1.   Медал ли искаш?

Death_Blade ^

2.   боже боже голяма хвалба голямо нещо...

3.   Бабо, запомни го, защото е един от последните ти пъти...
Жена 26

5.   И кво от тва? Да ти ръкопляскаме ли? Аз съм на 61, имам две любовници, на 26 и 33, и съпруга на 54, практикуваме орален, вагинален и анален секс, да бия тъпан?

6.   Аз съм мъж който има връзка с жена на твоята възраст. Секса е невероятен. И ние вече правим анален секс. Вече нежелая секс с връстничка или нещо по-младо. Не си заменям какичката занищо на света.
Пожелавам ви бурен секс и дано е почесто. Успехи.

7.   N3 и ти един ден ще си на тази възраст и да видим каква баба ще си. Ще се радвам да доживееш дотогава и дано помниш това което си писала днес. Живота е велик и ще видиш, че на 55г. ще трошиш пишки с още по-голяма силс и страст. Сега още се учиш и нищо не знаеш за истинския секс. Тялото ти още много неща има да открива. Бях на 18 и имах гадже на 24. От тогава все съм покаките.

8.   продължавай в същия дух

9.   ЕВАЛА на номер 3!!!!

10.   Номер 5, значи нещо не ти е наред. А и определено на по - младичките нещо не им е наред, че да се възбуждат от теб....
Номер 7, много филми гледаш...
Аз също мисля, че номер 3 е прав!
Грозно е старец да се предлага на млада плът... ужасно е!
Аз съм на 54г. и никога не съм си помисляла да увредя млад човек с тялото си... колкото и да съм запазенма не съм на 30...

11.   Номер 10 какво имаш на предвид?

Аз съм на 54г. и никога не съм си помисляла да увредя млад човек с тялото си...???

12.   В любовта всичко е разрешено стига на двамата да им е хуууубавичко!

13.   Номер 10 Аз пък увредих един:)А на 30 съм и малко... ама той нямаше нищо напротив даже пита за още:)

14.   Номер 10 ела мен да увредиш. Нямам нищо напротив но ти може да се увредиш и все младо ще търсиш. Що за расъждение е това, че можеш да увредиш младия мъж с тялото си.

15.   Ти си луда той може да ти е син, на теб ще ти е приятно ли примерно твоя син да ч*ка някоя пенсионерка вместо негови връснички, как не те е срам не знам!?

16.   Майка ми е на 53г. и има любовник на 30г. и правят страхотен секс, и не виждам нищо лошо щом и харесва.

17.   Какви ги приказвате!? Кои сте вие че да съдите хората с кой да си лягат? Махленските злобни клюкарки сигурно кои други! Една нормална жена прави нормален секс с нормален мъж. Като се изчервявате само от мисълта за гол мъж до вас а и вече сте на по 54 и.... значи не сте за тоя форум изобщо сте отписани вече, , за мен сте на 154 а не на 54. А съм повече от убедена че цял живот сте били едни фригидни асексуални мъчители на мъжете си. Нямате представа вече какво енормален начин на живот. Като си живеете в самотата си - хубаво вас не ви съдим. Айде ако обичате и вие да не съдите хората които са щастливи!

За мен: Не разбирам изобщо хората, които се интересуват от живота на останалите. Аз също не бих направила много неща в тоя живот, но не ми пречи другите да си го правят. Това въобще не означава че се случва нещо ненормално в тоя свят. Просто преценявам за себе си влече ли ме или не. Предпочитам каквито и ненормалности да правят хората около мен те да са щастливи а не изпълнеени със злоба и завист.!!! ОТБЕЛЯЗВАМ че за мен тази връзка изобщо не е ненормално. Ненормално е само за хората, които си мислят че могат да изпълняват функцията на Господ и да бъдат съдници на другите.

До Авторката: Не ги слушай тия тука моля те. Продължавай си живота както ти харесва. Винаги ще се сблъскваме с тесногръди хора, които да ни гледат на чомпек заради собственото си нещастие и самота. Само си представи колко време им е трябвало и усилия да трупат тая злоба дето да я леят после на хора които си имат свой живот. Аз лично се интересувах от тая тема (за по връзката с по млад мъж). Уверявам те че много са мъжете на които не им се занимава с лигли. Те знаят какво искат и зрелите жино им го дават без да се лигавят с простотиите на хлапачките. Освен това, това, че той няма бръчки по челото още не означава че не е зрял и че не е надразснал връсниците си, както и че ти не си по-слабата нежна половинка която получава това от което има нужда. Лично мъже на по 30 са ми казвали че да имат връзка с по зряла жена е вълшебно за тях. Всичко за което копнеят си го получават от половинките и са щастливи и могат да се концентрират верху по смислени неща във връзката а не върху лигавщини и мрънкания и увещания за секс, упреци, претенции и к'во ли не. Така че удоволствието ви е взаимно. Ти си го знаеш де. ;) Радвайте му се и бъдете щастливи всеки божи ден с мислите си един за друг!

Жена 35

18.   Пиклите като №3 си мислят, че понеже са млади светът е техен и това ще е вечно. Миличките, ако можеха само да се видят отстрани колко са зле и колко дълбоко грешат, тутакси биха потънали вдън земя от срам и страх.

19.   Браво N17 Аз съм N6 и 7 Напълно подкрепям казаното от теб. С тед сме почти на една възраст. Жалко е че малко жени 50+ споделят тук своите истории.

20.   Важното е човек да се чувства добре. Нали на никой не пречиш? ! Живота и секса да не е само за 20 годишните

21.   Браво на теб.... аз съм мъж на 27г, от В., винаги съм имал връзки (сериозни) с жени които са поне една година по големи от мен.... такава ми е съдбата... несериозни връзки съм имал с по малки жени.... и да ви кажа честно, пак е хубаво, но пък не е същото. Един от партньорите ми беше, жена на възрастта на баща ми - 51г/разведена/... това е един от хората които най много уважавам и имам респект... бяхме си любовници и приятели ( не като двойка)... секса беше невероятен... абсолютно без ангажименти... секс-а беше страхотен... тя така си ме обработи, че аз знаех тя какво иска в момента на сношението... както и тя знаеше аз от какво имам нужда. Когато и ходих на гости, тя ми готвеше, пийвахме си, говорихме си по темите за живота, светна ме за много неща... правихме си секс... и след това който от където. Правили сме всякъв секс на много места и местенца. И най хубавото беше, че се уважавахме.... без капка любов... срещахме се в продължение на малко повече от година ( по 3-4 пъти в месеца), но за съжаление, в момента тя е в чужбина.

Мисълта ми е че пред хората не трябва да съществува възръстовата бариера... защото живота е кръговрат... не е правилно да поставяме бариери.... в един момент си от едната страна, в другия от другата...

22.   Абе вие сте луди бе! Тук става дума за кеф, а не за години, а кефа става когато има химия. А химията пък съвсем не се интересува кой на колко години е. Като запулсират слабините кой пита за годините (изключваме непълнолетните)?
Прави си кефа кака, че после да имаш спомени да те топлят :)

23.   Браво на теб. Не обръщай внимание на критиците. Преди години когато бях 20 годишен се влюбих в жена на 44г. Незнам как стана но и тя ме хареса беше вдовица. Първо имаше шеги закачки тя ходеше без сутиен и ме побъркваше. После събрах смелост и казах какво бушува в мен. Целунах я тя не се възпротиви вдигнах полото и започнах да и ближа зърната. После не помня беше много хубаво. Ходехме на театър на кино натискахме се като ученици а след това любов по цяла нощ. Много години изкарахме така. Обичам си я и до ден днешен. С такава жена секса е страхотен. И на 60 да стане пак ще я чукам.

26.   Изпрати ми и на мен твои приятелки да ги изчукам аз съм на 30 обожавам зрели дами

27.   Ще кажа на bTV да направи филм за теб! Ще се казва: "Ненаситната кукумявка"

28.   Здравейте, да си кажа и аз мнението, а и да си споделя какво ме тормози. Според мен не трябва да се осъждат такива връзки, всеки може да живее както му харесва, още повече ако и двамата са свободни и не навреждат на никого. Със сигурност сексът в такива двойки е хубав, само за по-продължително съжителство може би е по-сложен въпроса.
Аз съм на 40г. и желая момче на 15г. Срамувам се, защото ми се вижда малко извращение. Момчето обаче физически изглежда по-голямо, високо е и добре сложено. Знам, че и той ме желае, защото се опитва да ме докосне, а и ме изпива с очи. Но е абсолютно нередно, защото аз работя с него, нещо като учителка съм му, а и знам със сигурност, че е девствен, той ми го каза. Не мога да го сторя, както поради морални причини, но най-вече това значи да изгубя работата си.

29.   Номер 28 няма нищо срамно най-вероятно и в теб момчето вижда нещо хубаво има страхотни мацки на твоите години. Ако имаш хубаво тяло няма как да не те желае. Най- много да си направите хубави спомени и двамата. Ще споделиш ли как изглеждаш ти...

32.   Номер 29, мисля, че изглеждам добре за възрастта си. Имам голям бюст и хубава гладка кожа. Иначе не съм съвсем кльощава, дори съм леко сочна, но той явно харесва такива жени и съм забелязала, че гледа в деколтето ми редовно.

33.   Аз съм мъж на 27 г, спортувам активно изглеждам добре, връзват ми се доста по възрастни от мен, но аз ги режа, някак си ми е гнюсно, все едно да легна с майка ми, друго е когато момичето е на 20-21-22, някак си 40 годишни и нагоре за мен лично са възрастни жени с който не бих правил нищо, освен да пуша по 1 лола

36.   Аз съм на 49години, семеен. Чета тук коментарите на някои и се чудя. Когато бях студент на 22 имах възможност да съм и с връстнички, и с една кака на 44. Въобще няма база за сравнение, жените се научават какво е секс чак след 40. В момент имам любовница на.... 62. Прави секс с желание и чалъми, по-добре от някои 22 годишни. Секс или го можеш, или не. Мисля, че темперамента е вроден.

37.   Добре че разказа и за тук за аналния секс. И аз опитах и направо открих себе си. Няма такива оргазми. Благодаря ти.
Вече задоволена жена на 50

42.   Здравейте, аз съм № 28, отново, ние заформихме някакви отношения с "моя" петнайсетгодишен младеж. Още не сме правили истински секс, незнам защо, какво го спира, явно защото досега не е бил с други жени. Много е странно, от една страна хем се притеснява, от друга е много огнен, страстен и какви неща прави - по цяла нощ само ме гали, докосва и ме докарва до лудост - вече няколко пъти свърших без секс - не ми се беше случвало такова нещо, а съм омъжена от 20г., имала съм и други гаджета преди брака, но така без секс не бях свършвала. Дава ми да му духам и му е много хубаво и на мен ми е много хубаво - има такава хубава кожа, забравила съм какво е да си на 15г. Той обожава гърдите ми и си играе с тях с часове. Незнам, сигурно е много нередно и много хора биха ме обвинили, но толкова ми е хубаво, а и на него също. Каза ми, че на рожденния ми ден ще правим секс за първи път, а дотогава ще се задоволяваме по други начини...