Споделена история от Секс и интимност

Ако жената е с твърде разширени отвори?
Това сигурен индикатор ли е че е курва и е имала бурен и извратен полов живот? Питам защото съм се хванал с жена с 5 г по голяма от мен-на 40, и сме на път да се обвържем сериозно, но това наистина ме притеснява. Аз не искам неприятни изненанди. Тъй като тук е анонимно ще разкажа смело в какво точно се състои интимния проблем.

Значи при проникване за анален секс, демек без да се е подготвяла за него, а в обичайното състояние на ануса двата ми пръста, и почти трите влизат там без никакво съпрутивление и без слагане на лубрикант. Бил съм и с други жени и знам че само при проникване с един пръст в началото там им причинява болка или поне дискомфорт. Освен това дори така тя го приема все едно и правя масаж. Бях решил да видя колко далеч мога да стигна в това и преди секса и казах че искам игра. Намазах една много дълга и дебела краставица с лубрикант и започнах да и я тикам в дупето. Тя не само че не направи никаква отхвърляща реакция но се надупи и затвори си очите и ме накара да и я вкарвам цялата в корема с тласъци в продължение на двадесетина минути. Дори не предполагах че може да е толкова широка и навътре-корема и се издуваше в очертанията на краставицата.

После изохка и ми каза че много и било харесало защото си представяла как я опъва брутално негър. Вагината и също е много широка и освен първите няколко минути секса въобще не се получава там. Забравих да спомена че тя също е живаля в чужбина няколко години. Възможно ли е да е била курва там и да са я опъвали постоянно навсякъде?

Коментари

1.   Авторе - не пишеш, дали жената е раждала.

Иначе, ти 40-годишна девственица ли търсиш?

Ако искаш по-свенлива жена, по-тясна - търси сред 20-годишните, не сред 40-годишните.

Дори да е била проститутка в чужбина, ти няма как да го разбереш. Едно е почти сигурно - негър е опитала, но това е било преди вашата връзка, какво искаш същност? Нали откакто е с теб е ОК?

Изследвайте се за болести и, ако е здрава - проблеми нямаш

2.   Възможно е. Но със сигурност не е светица. :D

3.   Според мен си е доста разработена.
"Курва и шофьор се раждат такива, е казал народа... "

4.   35-год. мъж, който пише "съпрУтивление"!!! И задава такива въпроси на НАС, вместо да разбере от жената за нейното минало (шом тоооооолкова го интересува!! )- ако мислиш, че ще те излъже, какъв е смисълът ИЗОБЩО да се обвързваш сериозно с нея след като и нямаш доверие!??? Ужас. Не заслужаваш изобщо да се коментира по "темата ти".

5.   историята е измислена :):) Не вярвам като вкараш краставица в ануса на жена, тя да и се очертава на корема :) Аиде спри порното:)

6.   Виж й устата - ако е голяма, значи е лапала по два наведнъж.

Шегувам се. Идеята ми е, че не състоянието на "отворите" й са белег за богат сексуален живот, а поведението й по време на секс.

7.   Ти краставица до стомашната кухина не можеш да вкараш... освен ако не е на таратор и мадамата не я е погълнала - що за абсурд! Ако е фантазия твоя някоя и така си го представяш, че е... ама не става, мой човек. Анатомия учил ли си?

Хайде със здраве и успех с дясната ръка...

8.   В час по анатомия май те е нямало. Няма начин това с краставицата да се получи и се обзалагам на каквото кажеш. По принцип някои жени са по-широки от други. Какво да се прави природа. А щом толкова те интересува с колко е била и какво е правила, питай нея, не нас. Ние няма как да знаем. Айде и не вживяй толкова.
Маги

9.   Абе аз такава я търся, ти се оплакваш. Всичко си и е наред на жената

10.   Невероятно е, че тя дори при първи анален с теб поне не се е стегнала да каже поне малко ох, ах. Ясно е, че тя е забравила кога й е било за пръв път. Значи приема аналния за нещо нормално. Явно е работила доста в чужбината и сега на 40 се е пенсионирала. Изборът е 100% твой какво да правиш

11.   Аз съм жена на 39г. и смятам, че твоята мацка доста се е позабавлявала. Това за краставицата не звучи достоверно, но ако толкова лесно и влиза отзад със сигурност го е правила често. Друго няма да казвам, ако ти е хубаво с нея не му мисли много и не рови в миналото, но ако не, търси някоя не така разработена. :)

12.   а всичките ли жени над 40 са така широки долу и дали това е причината мъжът винаги да се заглежда по младите мадами?

13.   Не всичките жени над 40 са така разработени. Аз влизам в тази възрастова група и със съпруга ми сме опитвали анален секс 3-4 пъти-но има нетърпими болки и прекратяваме. Четох за лидокаин, че намалява болките-но вие сте в пълната противоположност-така че съвети не мога да давам. Все пак както беше казал някой по горе-анатомия и всички жени са различни. Но със сигурност е практикувала анален секс много пъти.

15.   От 8 години правя анален секс от начало бях тясна и ме болеше след акта дори и на следващия ден тогавашния ми приятел не беше от най надарените. После имах едно гадже с много дебел пенис и той ме разработи анално. Сегашният ми партньор също е надарен но не чак толкова с него правим и по хард неща имаме голямо черно дилдо и той ми го пъха както вагинално така и анално опитвали сме и фистинг вагинален и анален дупето ми е доста резширено вече. Имало е моменти когато по два месеца не съм правила анален секс и дупето си ми е оставало широко и при следващи прониквания пениса си влиза лесно просто след като ануса се разшири не може да си възвърне първоначланите размери.

16.   Бил съм с подобна жена. Не беше курва, а просто едра. Наистина едра. Слагахме вибратора на едното място, а члена на другото и се получаваше

17.   No 16 е прав - при по-едрите жени нещата влизат по-лесно. А и на 40... вече не е с така стегната мускулатура като на 20 годишните. А и ако е раждала - нормално (за НЕстегната вагина)

18.   абе пич оставяш краставицата в гъза и питаш за живота и ако ти разказва на бързо начи не и е комфортно това е

20.   здравей, повечето от коментарите тук са много прости. разбира се че може да влезе в ануса и ръка до рамото., но не на всички. колкото до разширения анален отвор може да е практикувала фистинг. пробай и ако и хареса ти си щасливец

21.   Доста от коментиралите са меко казано "боси" на тази тема...
Факторите са от значение в случая, тоест:раждала ли е, практикувала ли е анален/вагинален фистинг, колко точно е възбудена и така нататък, и така нататък!
Що се отнася, че си измислял/фантазирал за очертанията на краставицата по корема на приятелката му, сте в ГОЛЯМА ЗАБЛУДА!!! Съвсем възможно си е, дори съм гледала порно с една, която показваше точно до къде и се отбелязва дилдото на корема. Да не говорим за това, че всичко си е строго индивидуално!
Моя съвет е да поговориш с нея, вместо да се чудиш какво става. Друг е въпроса, че според мен каквото и да ти каже ти ще продължиш да си мислиш, че е курва.
Не на последно място искам да напомня на всички ви, че няма значение с колко мъже е спала една жена, това няма да я направи кофа за боклук, вагината е еластична. С годините разбира се това се променя, но не толкова осезаемо, колкото си представяте. ;) Образовайте се малко с тоя интернет, стига сте чели историите на хората само!

23.   да така е

25.   щом си е представила как негър я опъва, ти си надявай да е един с 25 см патка а не трима негри с 35 см патки едновременно.
а бе тая бая е разработена в чужбината май.
повечето жени на 40 са яко разработени ти казвам, повечето от тях са като кофа от долу, и всички жени го знаят.
нека някой жени да кажат че не така!

26.   :D Няко? тука не могат да различат корем от стомах, ама иначе много ги разбират и анатомията, и физиологията. Тва с очертаването си е възможно, случва се в долната част на корема, над симфизата на слабинната кост.
Макар и 3 години по-късно, ми ко да ти кажем авторе, тия, дето ходят в чужбина рядко се връщат, освен някои проститутки.

29.   Виж сега, приятел, вземи си една топка с кълчища и уплътнявай докато се получи... :)

30.   Номер 16 и 17, не са май в час. А съм едра жена, но съм тясна отдолу. Стига сте обощавали на база собствен опит.

31.   Повечето мъже са тоооолкова боси, че няма накъде повече! Тотално съм отчаяна- капчица не знаят за женската анатомия, ама са големи е*aчи с извинение, че и деца правят... и възпитават после. Номер 21 е написал/a най-смисления и изчерпателен коментар.
Вместо да седиш и да гадаеш, говори с нея, устата не е само за ядене.
16, 17- големи смешки приказвате, големината на таза и височината на жената не е показател за ширината на вагината- да, помага при евентуално раждане по естествен път, но там историята е съвсен различна. Това е все едно ние да съдим колко ви са големи по размера на обувките, ръцете и тем подобни глупости.

32.   Странно защо европейците имат по-големи патлаци от азиатците, а негрите стрелят с гаубици? !
Това да твърдиш че вагините на жена висока 150 и тежаща 45 килограма и жена висока 180 и тежаща 65 килограма са еднакви /ширина и дълбочина/ е.... меко казано объркващо. За възраст няма да говорим.
Та преосмислих си нещата и сега си търся дърта и кобилеста, но тясна и плитка мадама.
Помагайте :)