Споделена история от Секс и интимност

Девствена или нe?
Здравейте! Моят проблем е, че не знам дали съм девствена.. Имаше един период от време, в който гледах порно и мастурбирах (този период траеше около 2 дни) И значи първо бях пробвала с 1 пръст и после с 2! Имаше случай в който бях пробвала с краставица не такава голяма краставица ами една такава на големината и дебелината на киселите краставички...! И сега много се притеснявам дали съм девствена или не.. също когато започна да се ''чекна'' (в моменти, в които ми е скучно, смисъл правя кълбо, свещ и т. н. ) се чува някакъв звук.. подобен на този все едно някой е изпуснал гълъбчетата...! Незнам какво да правя кажете ми някакъв начин да разбера дали съм девствена или не.. но без гинеколог..! Помощ!

Коментари

1.   Момичето е девствено до първият й полов контакт.

2.   На колко си викаш??? ;дд Девствена си спокойно, това с чекненето е нормално. Ако евентуални ти се скъса химена би следвало да потече някакво количество кръв.
Зу-За

3.   Девствена си!!!! Губиш девствеността си, когато мъжки полов член проникне в теб!!!

4.   Щом не си била с мъж, значи си девствена

5.   Девствена си, спокойно :) докато нямаш полов контакт с МОМЧЕ си девствена

6.   След като си девствена не си бъркай и не слагай нищо. Относно звуците, при спорт е възможно вагината да издава такива, защото се събира въздух, това е индивидуално.

7.   Девствена си.

8.   А ще има ли кръв при първият полов акт?

9.   Зависи не е задължително при късане на химена да има кръв. Може да си може да не си. Може да вземеш 1 огледало и да провериш сама. То се вижда ако си девствена.

10.   Пфф глупост, що лъжете момичето, че девствеността е само при първия полов акт. Много ви изнася да развратничите и да се мислите за девствени, само защото не сте го правили с мъж. Просто така ви е изгодно ;)

11.   Няма как да е девствена при положение че си е баркала с прасти и с крастивички и тем подобни простотиии и не е задалжително когато правиш секс с момче тогава да не си девствена пак до колкото за кръв не при всички момичета тече. И заради това както тук беше коментирано земи едно огледало и сама ще разбереш тооо и при самото баркане пак се разбира ако можеш да проникнеш с пръст значи не си :)