Споделена история от Секс и интимност

За мастурбацията и първият секс
Здравейте аз съм момиче на 16 години и може да ви прозвучи смешно но все още съм девствена.. та въпроса ми е.. чела съм много за първият път и да си призная ме е страх да ли боли.. знам, че при някои има кръв при други не при едни боли много при други не.. ноо да си призная аз мастурбирам почти всеки ден и наистинами става приятно някои път си вкарвам само единя пръст повече не мога. Чувала съм, че ако мастурбираш повече първият път не е толкова болезнен.. ВЯРНО ЛИ Е? ! :]

Коментари

1.   Да

2.   СТ1: При всяка жена е индивидуално всичко. Има си методи как да се намали максимално болката пише ги в гугъл само напиши първи път. А мастурбацията при жените не е въобще препоръчителна и даже е вредна защото много от жените който мастърбират не могат да стигнат до оргазъм когато са със приятелят си.

3.   ами честно да ти кажа аз съм на 14г. мастурбирам от 12-годишна и първият ми път беше тази година през януари и изобщо не болеше. Пък и моя приятел беше много внимателен и на всяко вкарване ми задаваше въпроса : " Боли ли? " по едно време почнах да се дразня че ме пита постоянно. Лека болка се усеща при 1-вото вкарване и после болката намалява, а кръв имаше съвсем малко по презерватива ( спокойно, не е както цикъла ти :Д ). Та искам да кажа, че аз също много съм мастурбирала преди да започна да водя полов живот и да ти кажа ли незнам дали има влияние.. Мен лично не ме болеше ( в смисъл не е болка за умиране ), но ти сама каза че при всеки е различно :)) И още 1 съвет от мен - помисли си с кого наистина го искаш и задължително ползвайте презерватив!
Успех от мен :*
~ Adrenalinchet0 ~

4.   Защо да е смешно и аз съм на 16 и съм девствена?

5.   Да ти кажа не е толкова болезнено колкото си го мислиш, глава боли повече. Кръв не тече, най-много някоя друга розова капчица. Но моя съвет е да изчакаш, докато срещнеш подходящия човек, това се усеща. Не бързай да го правиш с който и да е!

6.   И аз на 16 бях когато го направих и съм мастурбирала може би от 2, 3 години преди да го направя за първи път и да ти кажа боля си ме, така че не е гаранция.

7.   Какви са тези извратени неща, бе деца? На 12, 14 и 16 години сте и се чукате вече. Акъла ви още детски, незрял. Правилно бяха казали навремето хората - изучи се и после се жени или прави секс. Мастурбирайте си колкото искате, мили деца, но не правете секс, понеже и с презерватив не е 100% сигурно и ако някоя от вас забременее, ще им много големи неприятности. Пазете се дествени поне до 18 или до 21 години ако можете. Предлагам ако толкова много ви се иска, можете да мастурбирате взаимно с приятелката си или приятеля си, но никога не правете полов контакт преди да сте достатчно зрели, за да може да се справяте с последствията от евентуалн абременност. Помислете хубаво!

8.   "аз съм момиче на 16 години и може да ви прозвучи смешно но все още съм девствена" - прозвуча ми смешно - на 16 си, а мислиш като малко детенце на 7-8

9.   Първо, зависи за какъв тип мастурбация говориш. Ако проникваш с пръст във вагината си, нормално после да боли по-малко. Второ, не се притеснявай толкова, не е болка за умиране.

Номер 7, това е една голяма глупост. Съгласна съм, че на 14 си малък за започване на полов акт, но 16, 17 си е една съвсем нормална възраст. 21? Не виждам как е хубаво на такава възраст тепърва да откриваш какво е секс. Всеки си има мнение, различен морал и принципи, но просто не ви разбирам. А и не мисля, че само аз си мисля така. Филми, книги, музика.... А относно забременяването, прекалено сложен процес е, че да е напълно възможен при безопасен секс.

R. A. H

10.   И аз много мастурбирам, и аз много съм чела, и аз се притеснявам за същото, на мен още ми е рано едва на 14 съм, но просто чета, за да съм подготвена, и мисля, че ако се научиш на пъхаш повече от 1 праъст и да не те боли, няма да те боли много примерно като си вкараш и 5-те пръста и не те боли, според мен няма и да те боли първия път, но въпреки това и мен ме е страх, затова е и се пазя до 16 -17 годишна.
S. I. S.

11.   Мисля, че няма да те боли толкова но незнам..

12.   А от какво зависи дали ще има мн кръв? !

13.   За мен първият път беше страхотно удоволствие!
Да де, само дето съм мъж. Нямам мнение по темата.

14.   До 12
Различно е при всеки, при някои има малко, при някои изобщо няма. Не се кахъри няма да я забележиш ако има, най-много след това ако се избършеш малко да има.

15.   Какво толкова много мислите за болка при първия път? Ако толкова много болеше, как стават и ходят след това жените. Говорите сякаш ще ви оперират корема без упойка! Вероятността да няма кръв при първия път е 1:700 000 ако често се случваше да няма кръв, защо щяха при някой обичай да търсят девственост точно по този признак.

16.   Ами болката е индивидуално, мен ме боля а мастуpбиpах пpеди това, но не съжалявам намеpих точния човек, така че бъpзай, намеpи твоя човек

17.   как да разбера дали съм девствена, смисъл аз си вкарах няколко пъти краставица в п*****а имам и цикъл, но не мога да кажа родители те ми- те просто ще побеснеят а не искам да ходя и на изследвания ИСКАМ СЪВЕТ КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ СЪМ ДЕВСТВЕНА БЕЗ ДА ХОДЯ НА ИЗСЛЕДВАНИЯ И БЕЗ РОДИТЕЛИТЕ МИ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ СЪМ ЗАВИСИМА ОТ ОРГАЗМИТЕ...

18.   "Здравейте аз съм момиче на 16 години и може да ви прозвучи смешно но все още съм девствена.. " леле, спуках се от смях ахахахаххахах
ОМГ, защо да звучи смешно? ! Според мен е най-нормално на 18 годишна възраст или по-късно да го правиш :) лично мнение.. За къде бързаш? Но, ти си решаваш...

МАКИ-ЧАН

20.   Номер 9 - Филми, книги, музика... Да - това сега определя морала... А истината е че такъв на практика вече няма... Нека да правят секс както Вие предлагате а после ще квичат с малките дечица незнаещи как ще се справят в живота без достатъчно образование и без подкрепа... Нека... И както е тръгнало Вие май ще подкрепите и всички тийнейджъри да си се чукат.... Направо безобразие! В днешно време ще Ви трябва най-малко Магистър или по-добре Докторска степен да си намерите хубава работа.... На другите е*ачи - успех!

21.   .. и още едно нещо - НОМЕР 9 - Моралът зависи и от колко сиво вещество имате в кратуната си... и какво ви е IQ-то. Моралът не се определя нито на базата на книги, филми или музика. Филмите са авторски фантазии, а вие искате да ги превърнете в реалност. Затова светът днес е там където е - пълна морална разруха нефункционални семейства...

22.   аз съм на 18 и наскоро загубих девствеността си :) мастурбирам от много години, но въпреки това ме боля.. просто с годините ципата става по-здрава, но винаги има изключения.. аз примерно не се овлажнявам много и може би заради това и ме боля. Много е важно психически да си настроена и наистина да го искаш :)

27.   стига бе, аз толкова се чудих дали момичетата мастробират и сега разбрах. А бързо ли свършвате първите пъти

28.   как да разбера дали съм девствена, смисъл аз си вкарах няколко пъти пръста си в п*****а имам и цикъл, но не мога да кажа родители те ми- те просто ще побеснеят а не искам да ходя и на изследвания ИСКАМ СЪВЕТ КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ СЪМ ДЕВСТВЕНА БЕЗ ДА ХОДЯ НА ИЗСЛЕДВАНИЯ И БЕЗ РОДИТЕЛИТЕ МИ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ СЪМ ЗАВИСИМА ОТ ОРГАЗМИТЕ...???

29.   Вземи едно огледалце и фенерче и се огледай отдолу осветявайки ципата се вижда ако не е разскъсана.

30.   28 просто приеми че не си девствена. И се примири с това че си загубила детственоста си с краставица.

31.   Девствена си, но си отворена

32.   ДА!

34.   Аз съм на 15 години и мастурбирам от около месец. Правя го често. Чудя се това вредно ли е защото цикъла ми още не е дошъл?

35.   N34 Да и аз.. но се притеснявам и едно време бях започнала и с предмет но престанах.. сега се притеснявам много

37.   Момиче как ще е смешно, това се прави когато си готова не в определена възраст. Аз изгубих девствеността си на 18 и аз също се притеснявах като теб, че всички са го правили вече, но след това бързо си наваксах не момчетата, а със секса да не ме разберете погрешно. А моя приятелка изчака чак до 20, имаше много желаещи но тя изчака човека който наистина желае... но там вече е лъсно за пръв път чисто физиологически, на неяци тече супер много кръв. За болката силна е доста поне при мен, но зависи от типа ципа има го интернет при мен беше разтеглива и не се е скъсаа от първия път и ме болеше следващите 10 пъти каквото и да правехмею Успех и дръж на себе си и имай достойнство

39.   към№34: Не е вредно и не повлиява на цикъла.