Споделена история от Секс и интимност

Нямаше кръв при първия полов акт
Здравейте всички, много съм притеснена, защото при първия ми полов акт нямаше кръв.. при проникването нямаше никаква кръв.... не знам защо се получи така, преди това не съм била с никакво момче, изобщо нищо, а нямаше кръв.. Защо така.. ако на някой му се е случвало, моля да пише.. да не би да е някаква болест или незнам вече и аз какво.... помагайте приятели, моля....!!!!

Коментари

1.   Уф... много ниска полова култура + нежелание да прочетеш други подобни теми.

По въпроса - не е болест, напротив - по-добре е да нямаш кръв. Много жени са така, дори в днешно време повечето са скъсали ципата си при спорт, мастурбация.
Може да имаш и гъвкава ципа, която се е огънала и още не е скъсана или е само цепната. При всички положения няма за какво да се притесняваш, ако си ползвала кондом

2.   Може би имаш по-еластична ципа. При някои момичета няма кръв.

3.   Ето заради такива въпроси трябва да има класове или СИП-ове или някакви подобни програми в училищата

4.   Няма как да е еластична ципата, защото от половин година с приятелят ми водим активен полов живот и до сега все някога трябваше да се скъса тая ципа.... при първото проникване нямаше дори и капка кръв...

5.   всичко опира до организма при някой има кръв, а при други не

6.   Не се притеснявай. Аз също съм така. На мен никога не ми се появи кръв - нито при първия път, нито след това, вече водя полов живот от 14 години:)) При някой просто ципата е по - еластична и с времето се изтънява и прекъсва. Не е задължително да имаш кръв, не се шашкай толкова

7.   Еми какво толко се панираш, може да си я скъсала при мастурбация или просто да е нямало кръв, случва се при повечето жени. Номер 3 незнам дали има и други съласни с теб, но аз не съм аз съм на 14 и мразя като учим за това по биология пък камо ли да имаме и такъв предмет, просто е леко гнусно да ги учиш нея работи.
S. I. S.

8.   Номер 7,
Гнусно ви е да ги учите "тея работи"? ! Как тогава не ви е гнус да ги правите?

9.   №8-точно го каза! :))))

10.   Ами това е еластична ципа. Аз от години имам пpиятел, пpосто си е еластична не се къса. Не е задължително да има кpъв 20 пpоцента от жените са така. Ок си си.

11.   Онзи ден го направихме за първи път с приятеля ми и при мен нямаше кръв и се шашнах защо няма и потърсих в нета нещо за това и попаднах на това тук и след като прочетох какво сте писали, сега знам, че няма от какво да се притеснявам :)

13.   Преди няколко месеца, за първи път правих секс с гаджето ми и нямаше нито капка кръв, но ме болеше в началото не обърнахме внимание защото очаквахме да се появи на втория или третия път, но така и до днес не се появи кръв. Въпросът ми е, как да накарам гаджето ми да ми повярва, че преди него, не съм го правила с никой друг?

14.   И какво от това, че няма кръв и при мен нямаше аз съм танцьорка и при повечето спортисти или просто ген, химена е по-еластичен и няма кръв. Радвай се!

15.   А ти оплакваш ли се? Дано всеки има такъв късмет...

16.   Не е задължително да е от първия път :)