Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е да кажа на мъжа си...
Приятелка ми сподели, че иска да оправи мъжа си отзад. Гледала в един филм как жена си слага изкуствен пенис и чука мъж в задника. Много се засрамила, но и много се възбудила... Оттогава не й излиза от главата представата как си разменят ролите и как му го вкарва - на мъжа си... Но се страхува как той ще реагира, ако му каже затова. И досега не смее да му признае фантазията си...

Това ме шокира! Моята мила приятелка да има такива извратени желания! Направо е обсебена от това - да го облече в нейните дрехи и бельо... и да го чука! Направо се погнусих в първия момент. Помислих си, че се е смахнала нещо. Стана ми много мъчно, защото ние двете с нея сме много близки и тя е разкошен човек. Топла и любвеобилна личност. И изведнъж - хоп! - тя иска да си пъхне гагата в задния двор на мъжа си! Шок и ужас! А се обичат с него и се уважават. Не е да кажеш, че иска от злоба да му го направи...

Бях потресена, но нещо ме накара да се поровя в нета за това чудо въпреки неприятното чувство. Оказа се, че има стотици клипчета на разкрачени мъже, обладавани от жени. Гледах, четох, представях си (натрапчиво, без да искам) как приятелката ми е набутала дълбко изкуствения си пенис във... мъжа си... Попаднах и на едно видео в което мъжът се изпразни бурно без никакво докосване на пениса. Просто си се поклащаше сам във въздуха и изригна - само от дивото проникване на дилдото в ануса му... Както си се срамувах и възмущавах, в един момент се хванах, че се... възбуждам! Това отвратително нещо започна да ме възбужда и мен. Но все още страшно много се срамувам и никога не бих казала на приятеля си, че искам да го обладая отзад... Никога!

Приятелката ми обаче продължава да се надява, че ще намери смелост да му каже. Продължава да вярва, че вместо да й се развика, той ще й се надупи...

А вие - как си поискахте, как му казахте и какво се случи? Разкажете опита си...

Коментари

51-76 от 76

65.   Здравейте, аз съм семеен мъж на 40, жена ми не иска да правим секс и волно или неволно с една колежка станахме любовници. Аз по принцип съм доста перверзен и постоянно имам в главата си секс фантазии, но с тази жена започнахме да правим всякакви перверзии- връзване, слагане на щипки по зърната, клитора, пошляпване, за първи път тя гълта, направих и Фистинг от който си умира от кеф, дори стигнахме дотам че опитахме и писинг. Изобщо страхотно, голямо доверие има между нас. Както сме били на 69 и ми духа започна да ме лиже по ануса, и не мога да не си призная че не ми хареса. При последната ни среща ми завърза ръцете, очите, започна да ме гали, масажира.... намазана ме с олио и беше страхотно масажираше ми дупето и започна да ме гали по ануса. След което ми заповяда да застана на колена и започна да вкарва леко пръстче и да го върти.... по късно разбрах че това е масаж на простатата... какъв масаж то се превърна в истинско чукане с пръсти... хора направо откачих от кеф. Не знаех къде се намирам. Толко съм се бил отпуснал че ме е чукала с цели три пръста. От тогава не спирам да мисля за това и тя дори поиска да си разменим ролите, иска да бъда облечен като жена, с бельо чорапи, рокля, и да ме чука като една курва.... нямам търпение да разменим ролите си. С нея съм прероден... Така че ще кажа- Ако нямаш точния човек до себе си няма как да го направите. Успех на всички търсачи на удоволствие.

66.   Моята приятелка е много нахална относно този вид стимулация. Случвало се е 5-6 пъти да ме пипа отзад когато ми е изморено и не се съпротивлявам, айде айде айде.. и аз от време на време си мълча. Същинското проникване на малките й пръсти с големи нокти е адски болезнено и съм й го забранил, въпреки че е малко пръстче е много неприятно и влизането и излизането имам чувството, че ще се изпусна, ама тя ми вика - а на сега да видиш какво е, понеже аз съм и първият отзад, няма да видиш и ти и я оставям от време на време да се радва, но без да ми бърка. Така масажиране отзад е нещо приятно бих казал и ме възбужда, не съм усещал тръпка към мъж през живота си никога, така че едва ли съм бисексуален, самото докосване на пръст там е приятно, но проникването не мога и не иска мда свиквам, макар че пръстчето й е много малко, тънко и прочие, неприятно ми е, даже не знам как издържа като аз си вкарвам друго нещо в нея. В интерес на истината като ми гали задника и тя се подмокря отдолу и възбужда страшно силно, от време на време ми вика ще взема пенис колан, отзад ме яха, ама нема с кво да ме такова, така че не се притеснявам, но си създава някакви филми в главата за пенис колан, обаче бих се чувствал много нелепо жена ми да ме оправя, без значение дали ще стигна до положение, в което чувството може да ми хареса, пак не искам това да става и дано да не ми харесва никога и да не опитваме, няма да се чувствам мъж така

67.   Бих го направил но не с пенис колан. По скоро с такъв тип играчка която е без каишки. Едната част да е в нея а другата в мен. А с пръсти и вибратор сме го правили много пъти.

68.   През последните 20 години българите деградираха страшно! Народ без ценности - това сме! Маймуни които копират всичко що идва от Запада и САЩ! Жалки български маймуни! Първо българките започнаха да се щавят като американски порноактриси и мюсюлманки, към средата на 90-те години. До тогава беше нормално жената да си е окосмена навсякъде където е дала природата! После и мъжете взеха да се щавят като педерасти. Почнаха се едни пирсинги и халки по носовете, ушите, зърната на гърдите (въпреки че е ерогенна зона и за двата пола) и пр., тъпи татуировки навсякъде, педерастията се издигна в култ - колко било модерно да си различен, сега пък мъже искат да им бъркат отзад! Докога, питам, докога! Тоя тъп народ се нуждае от здрава диктатура, която да го отучи от всички тия безумни глупости!

75.   Не си го и помислям даже. Ако го спомена на моя хубусник, ппосле трябва да си събирам зъбките с метла и лопатка.

76.   68, много си прав. Содом и Гомор. Но в последно време срещам повече хора, които казват. 'писна ни от това морално падение'. Така че има надежда. Но въпросът с тази смяна на ролите е по-базличен. Става дума за обръщанато от патриархат в матриархат. Отнемат се правата на мъжете и светът се ръководи от жени. Вече ще е наказание да се родиш мъж. Само гладай идващите 20г накъде отиваме.

79.   Гъзът е създаден , за да сере бе хора :D Кви са тия глупости

80.   79 то устата и езика са създадени да ядат, но кат ти правят свирка се кефиш, нали?

81.   Браво на тебе.

82.   В нашето семейство само жена ми иска от време моя член в нейното дупе. Дори след второто раждане зачестиха тези нейни желания.

83.   Струва ми се прекалено... аз съм жена, искам да ме чукат, не аз... не е нормално да карам мъжа си да се облича като жена и да го е. а... извратено и съмнително удоволствие. Пози колкото искаш, защо е нужно чак такова изперкване - но не съдя никого. Просто никога не бих имала нищо общо с мъж, който иска такива неща от мен. Мъжът трябва да влиза, не да му влизат. Или поне истинският мъж!!!

86.   79 и 80- паднах от смях. Искам да питам- ( жена съм) като ви оправят отзад,за мъже и жени става въпрос, не се ли разширява ануса и да се изпускаш по голяма нужда впоследствие?Също- като бъркате с пръсти,не се ли оцапват ,ясно с какво? Извинявам се за просташкия си въпрос!

88.   Няма по голяма възбуда за мъжа да го чука жена. Анусът ни е мн чувствителен, жена нежна, хубава застанала зад теб със стърчащ пенис колан (вибратор ) проникваща в теб е страхотно. Няма нищо гейско нали не те чука друг мъж.

89.   до 82
Да ти кажа и при нас се получи нещо подобно. След раждането жена ми все едно преоткри дупето си като обект за секс, така да го кажа. Нищо не съм я питал, защото виждам, че изпитва истинско удоволствие. Не знам дали се шегуваше когато една вечер, като започвахме, тя каза "едното място е за раждане, другото за кеф".

90.   до 88
ти продължавай така и скоро ще те видим как ще търсиш други мъже да те чукат.
то педалите нали така са почнали, няма как да не станеш скоро гарантирам ти го.

92.   В интерес на истината моята приятелка се възбужда, ако ми пипа задника, но аз не й давам много много. Не знам, просто няма да се чувствам мъж пред нея, ако й дам да си играе със задния ми двор. Последния път за малко й дадох да ме пипне с някакви ръкавици беше и в началото ми беше гадно, после приятно и после пак гадно, защото има нокти, а тя се подмокряше докато го правеше.. странна работа са това жените, не знаят какво искате. Хем си викам наум, може би ще е интересно, хем не искам да й го дам, защото после ще се чувствам тъпо

93.   Един съвет към авторката. Най-добре поискай да правите анален секс и докато го правите му кажи твоето предложение.

110.   От 20 години сме заедно с жена ми, от близо 15 години пралтилува разменени роли, с каквото дойде, имаме над 10 страп он вибратори различни голвмини и т. н. за тези години нито задника ми се е отворил та да се изпущам, нито пък ме е чукал друг мъж и няма да ме чука. Първо ме възбужда моята жена с колана, когато видя гейове да се целуват или каквото и да е ми е гадно..
Всичко е просто удоволствие.... така че за 15 години, гей не съм станал, напротив имаме още повече привличане с моята жена, доверие и т. н.
Дори понякога тя е която го предлага, пробирам се в къщи, малката заспива и след малко ми казва.... мисля тая вечер да те изчукам.... така че тия дето ще чупите ръце и т. н.... от опит глава не боли, най много ако не ви го направят добре предразположени да ви боли малко дупето... хаха другото е кеф.

111.   Педали ли се раждате, педали ли ставате - не знам, а и не ме вълнува. Аз съм ултра традиционалист, тотален балкански Ганчо, както искате го казвайте.
Мъжът и жената си имат роля, дадена от Бога. И тя е такава, каквато е. Кое не е ясно?

112.   Извратена история!

Срамно е дори да се помисли за такава мерзост, а камо ли да се направи!

113.   Веднъж си поисках с пръст докато ми прави свирка. Това беше най-разтърсващия оргазъм, който съм получавал. Правихме го пак. Мечтая за страп он, но не знам как ще го приеме. Купих плъх и ми каза, че не съм добре, но си го вкарах веднъж и не повторих пред нея Не знам какво да направя, за да надградим...

115.   Казвай му по скоро за мерака си. Защото комшийката ти вече му е споделила как ще го оправи. И завалийката се чуди. Но няма да е за дълго.

116.   Като по-млади пробвах нещо с мъжа ми. Купих анално броеница, силиконова. Той първо отказа да му я сложа, но по-късно се съгласи. Беше му странно да си прави клизма, но го направи за мен. Та му вкарвах броеницата до половина и след това го карах да чука мен в дупето. В спалнята имаме огледало и много се възбуждах от гледката, как отзад му стърчи броеницата, докато пениса му се движи в моя задник. Няколко пъти го направихме така, но винаго по моя инициатива, той никога не поиска. (ж. 41)

117.   Като мъж нещо не ме кефи идеята за изкуствен нали... Но си мисля че по време на секс не е лоша идея да му пусне едно пръстче. Ако се възбуди и се навие си е тяхна работа ако пък ли не може така да повдигне темата. В крайна сметка там е топ точката на много мъже. Моята приятелка е супер консервативна и е далече от тия неща, което мен ми е малко тъпо. Аз обичам и лизането и свирките и проникване с език както си му е. Тя обаче си е стандарт.

118.   при мен е обратна ситуация, на 43 съм, семеен съм, но жена ми не прави нищо нестандартно. Дори трудно я карам да правим фрренска любов. А една от фантазиите ми е да ме чука с вибратор или пенис колан. Пробвал съм го с бивша партньорка и зная колко ме възбужда, но зная, че е невъзможно при консервативната ми жена. И бих се радвал ако намеря жени, които са готови на такива действия.

119.   И моята жена е консервативна. Не иска и не прави френска. Освен това е и тиха. Единствена, като правим анален секс и е много възбудена, се отпуска да каже нещо, като "чукай го това дупе, чуваш ли, чукай го", или "начукай ми го отзад, , о да, точно така". Иначе отпред е съвсем обрана. Това продължава вече повече от двайсет години.

51-76 от 76