Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е да кажа на мъжа си...
Приятелка ми сподели, че иска да оправи мъжа си отзад. Гледала в един филм как жена си слага изкуствен пенис и чука мъж в задника. Много се засрамила, но и много се възбудила... Оттогава не й излиза от главата представата как си разменят ролите и как му го вкарва - на мъжа си... Но се страхува как той ще реагира, ако му каже затова. И досега не смее да му признае фантазията си...

Това ме шокира! Моята мила приятелка да има такива извратени желания! Направо е обсебена от това - да го облече в нейните дрехи и бельо... и да го чука! Направо се погнусих в първия момент. Помислих си, че се е смахнала нещо. Стана ми много мъчно, защото ние двете с нея сме много близки и тя е разкошен човек. Топла и любвеобилна личност. И изведнъж - хоп! - тя иска да си пъхне гагата в задния двор на мъжа си! Шок и ужас! А се обичат с него и се уважават. Не е да кажеш, че иска от злоба да му го направи...

Бях потресена, но нещо ме накара да се поровя в нета за това чудо въпреки неприятното чувство. Оказа се, че има стотици клипчета на разкрачени мъже, обладавани от жени. Гледах, четох, представях си (натрапчиво, без да искам) как приятелката ми е набутала дълбко изкуствения си пенис във... мъжа си... Попаднах и на едно видео в което мъжът се изпразни бурно без никакво докосване на пениса. Просто си се поклащаше сам във въздуха и изригна - само от дивото проникване на дилдото в ануса му... Както си се срамувах и възмущавах, в един момент се хванах, че се... възбуждам! Това отвратително нещо започна да ме възбужда и мен. Но все още страшно много се срамувам и никога не бих казала на приятеля си, че искам да го обладая отзад... Никога!

Приятелката ми обаче продължава да се надява, че ще намери смелост да му каже. Продължава да вярва, че вместо да й се развика, той ще й се надупи...

А вие - как си поискахте, как му казахте и какво се случи? Разкажете опита си...

Коментари

1-50 от 76

1.   А тази фантазия, дали не е твоя???

2.   По принцип не виждам нищо лошо в нито една сексуална фантазия, все пак много се надявам мойта приятелка да не поиска подобно нещо от мене. От една страна никак не искам да си дам задника. От друга и тя не искаше да си даде своя, но все пак го направи заради мен. При тази ситуация не знам дали бих се съгласил, но определено не виждам причина да се развикам.
Мъж 28

3.   Първо - отърви се от идеята, че в секса с любимото същество може да има нещо отвратително... чак после би ме разбрала.

Простатното "измузване" можеш да го постигнеш и с пръст. Бъркаш със средния пръст в ануса на приятеля си и леко натискаш в посока на корема, създаваш някакъв ритъм, който му харесва и ще изригне.
И ще му хареса и после ще си го включите в "нормалните" неща.

Сигурна съм, че на моят приятел щеше да му хареса, а и много съм се интересувала как точно да го направя, както и съм била сигурна, че ако нещо не се получи, той няма да ме презре... но започнах много отдалеко. първо само с пръстче към заветната цел, галиш го нежно към дупето, докато му правиш свирка, после в един момент спускаш език нататък и му следиш реакциите. Не можеш да го надупи и изведнъж да му завреш изкуствен пенис в дупето. щ

Първо можеш да събудиш в него страх, че го мислиш за гей (за много мъже това е проблем) Второ може да го заболи доста и да те "намрази" Трето... ако няма да му хареса, на теб ще ти хареса ли? Ти искаш и той да се изкефи, нали така?
Започваш от далеко - без приказки и мрънкания.
Нещо не си представям как една жена ще има успех ако ходи след мъжа си стиснала изкуствен пенис и лубрикант и мърмори "Хайде, наведи се да ти го мушна отзад! "

Бъди жена!

4.   Fake... моля те спри да пишеш измислици... какво удоволствие ви доставя не зная

5.   Бих опитал

6.   Това да чукаш мъжа си ми звучи като отмъщение. :D

7.   аз пък честно да ви призная си имах една приятелка която го направи по най тактичният начин както беше описано по горе в един от коментарите и ми бе6е мн хубаво! започна докато ми правеше орална леко с пръстче харесваше ми помолих я за второ забелязах 4е само и това чакше и я оствих натам сама започна да ме лиже по дупето вкарами целия си език след това ме обърна назадна застана зад мен като мъж и започна да ме набива с клитор по ануса направо поолудях от кеф свърших няколко пъти подред и върха беше когато извади крема от дамската си чанта намазаме обилно по ануса
и ми набута дръжката на четката си за коса и така започнахме след това минахме на дезодорантчета от начало по малки исе улавяхме как всеки пчт ни ставаше все по забавно и по хубаво и на двама ни и така продължихме да си доставяме взаимно удоволствие един на друг доста дълго време беше страхотно сега и двамата сме семейнии винаги като се срещнем си отправяме влажни погледи с мисълта за прекрасните мигове на взаимно задоволяване в сексуален аспект въпреки че от тогава минаха 12години това е е дно от най силните спомени в сексуалния ми опит... критики на мухловци и комплексари не ме интересуват имам жена дете и с мъж не съм си лягал никога но изживяването беше невероятно в секса не трябва да има граници за онези който искат да опитат не се колебайте за онези който ще кажат изрод ПРОПУСКАТЕ:-)

8.   Повечето мъже ще го вземат за извратено, за гейско и ще се възпротивят, още преди да са помислили даже, макар, че удоволствието ще е за тях.

9.   И аз съм пробвал с жена ми подобни неща но само до пръстчета, морков, малко дилдо сме стигали.... Мъж съм на 30г. Иска ми се да пробваме и с пенис колан но нямаме в наличност, а много ми е тръпка да видя какво е да ти влезе нещо по голямо и наистина да се случи това което пишат навсякъде а именно че мъжа би могъл да свърши еи така само като го чукат без да се стимулира кой знае колко. С предметите които по горе изброих като сме пробвали съм достигал може би 1-2 пъти само до по голямо удоволствие но не и до оргазъм. Било е успоредна някаква малка възбуда докато съм получавал френска....
Съветвам който иска да пробва това... нищо не губи.. а ако има вяра между половинките и доста опит това само може да разнообрази сексуалния им живот... Аз не се чувствам унизен от това жена ми да ме 4ука примерно.... а и на нея и е приятно да ми пъха предмети следователно и с пенис колан би се кефила.

10.   До 7.
Като те прочетох, се подмокрих. А на това място почти свърших:

"започна да ме лиже по дупето вкара ми целия си език след това ме обърна назадна застана зад мен като мъж и започна да ме НАБИВА С КЛИТОР ПО АНУСА направо поолудях от кеф"

Дано твоя коментар насърчи и други хора да си излеят тук преживяванията или фантазиите - свързани с тая нова вселена от удоволствия - размяната на ролите!

Благодаря ти за кефа който ми достави и за надеждата...

11.   Ами това най-вероятно е провокирано от това, че всяка жена дълбоко в себе си иска да е на мястото на мъжа, тъй като на мъжа винаги му е готино, а освен това едно е ти да го вкарваш, друго е да ти го вкарват- жените в това отношение са ощетени, защото винаги са от подчинената позиция , а мъжете са привилегировани, защото изпитват удоволствие дори от самата идея, че те мушкат и те са силните

12.   Аз съм мъж и с удоволствие бих се подложил на тази "манипулация" :))) Само дето това не го е писала жена, а мъж ;)

13.   Абе като ви чета щуротиите и ви се чудя на акъла! Вярно е че в леглото всичко е позволено - щом ни доставя удоволствие и на двамата, но ако жена ми ми бръкне отзад - сигурен съм че ще бере ядове... Имах едно гадже която беше изнасилвана от група помаци от Якоруда. Беше доста разпрана отзад - горката ми казваше че винаги преди да излезе някъде навън - минавала през тоалетната, защото не можела да се стиска... Та когато правехме секс, и съм я галел по ануса - тя истерично се отдръпваше. Нормално - имала е лоши спомени. След година време бях изумен когато ми каза че искала да го правиме отзад... Явно и тя е гледала много порнофилми. Направихме го, но изживяването беше катастрофално - тя отзад беше като кофа - явно е била изнасилвана със шише от лимонада / не се шегувам/, и въобще не усещаше нищо - нито тя нито аз... Аз съм го правел с няколко дами и разнообразието беше хубаво.... но с тази беше никакво. Тя винаги ми е споделяла че е искала да изнасили по същия анален начин и мъчителите си... Затова фантазиите на тази която е направила този форум са по скоро за отмъщение към всички мъже. Мъжът е създаден да чука, а не да го чукат! Всичко друго е извращение на болни мозъци!

15.   Откривам, че все повече мъже проявяват такива желания. Моят приятел също иска, но в случая аз се притеснявам повече. Не ми е неприятно да го направя, а ме е страх да не го заболи и да се откаже. Иска ми се да му доставя удоволствие, а не да му причинявам болка, а първият път ( съдейки по себе си) е удоволствие примесено с болка. Все пак ще се реша да го направя, защото ако му хареса не бих го лишила от това удоволствие.

16.   Казвала съм на 2 гаджета, казват, че е педалско и не дават.

17.   Зле сте :) Не се шегувам :)

18.   Бих искал да споделя мойте изживявания, не сам педал вапреки, че ми харесват следните неща които не бих напраил с маж! Обожавам да ме целуват по ануса да ме чукат с езиче да си тарка зарната по ануса ми и клитора, след което да ме чука с прастче или с две, Да си говорим мрасотиии!! Просто като попадна на супер разкрепостена кучка да си сменим ролите си е голямо забавление!

19.   Не виждам нищо лошо ако и двамата го искат. Ние със съпругът ми започнахме също на шега - много исках да опитам да му правя свирка легнала на маса и с висяща глава. Така когато опитахме имах възможност да пусна езиче и по ануса му. Той не се отдръпна, което ме стимулира още повече. Така след няколко дни, когато отново се разгорещихме без да говоря го обърнах с гръб на четири крака. Голямо лизане падна а той не спря да пъшка от кеф. След известно време, пак без коментари и предварителни подготовки докато го лизах сам ми сложи пръстчето на ануса си. Най - интересното е че докато го обладавам с пръст изпитвам удоволствие, което не мога да опиша и да сравня. Страхотно е!

20.   Браво на 19! След сто години най-после се появи едно истинско женско признание:

"Най-интересното е че докато го обладавам с пръст изпитвам удоволствие, което не мога да опиша и да сравня. Страхотно е! "

А докато го оправяш с пръст минава ли ти мисълта за дилдо с колан или това вече ще ви е прекалено? Основата на дилдото може много възбуждащо да ти стимулира клитора - при вкарването се притиска, а при изкарването се засмуква. Но разбира се онова неописуемо удоволствие се случва в мозъка...

22.   няма нищо срамно в това. аз съм мъж. ние със съпругата ми го практикуваме от години. имаме си пенис колан, дилда и вибратори. страхотно е.

23.   абе таа тема уж е писана от жена,
хехехе - май сме се снимали във филма "под прикритие"

съгласен с второто изречение на номер 12 - "Само дето това не го е писала жена, а мъж "

24.   мъж съм и много се възбуждам, когато женски ръце ме пипат по дупето ми оформено и спортно, наскоро се надупих нарочно да подразня една моя колежка, дънките ми се бяха впили между задните ми бузки, и тя като забеляза това каза че имам много хубав задник и че иска пак да се надупя, аз я послушах каза, че не издържа, че и се ебе адски и ме хвана през кръста и започна да ме клати напред назад много бързо, започнах да усещам как клитора, и полусира, стана огромен и твърд, и това ме подлуди, още по хубаво ми стана отзад усетих я как свърши изправих се а тя пак ме наведе и свърши още два пъти поне, обичам в дупето само женски пръсти и клитор да усещам, мразя предмети и разни изкуствени пениси, а мъж ако ме пипне изпитвам погнуса и отвреащение....

25.   Пробвай първо с пръстче. "Гърменето" при масаж на простата е страхотно. А може би и тебе ще те качи в небесата от възбуда. АКО му хареса тогава вече по имаш шансове... второ пръстче и т. н.. :)) Аз лично не мисля, че би ме изкефил вибратор в задника. Ама хора различни. :))

28.   мен ме е чукала жена с пенис колан срещу таэи услуга я спонсорирам

29.   ами аз просто му подарих за 14 февруари двоен страпон едната половинка е в мен с другата го чукам в дупето дори усещам когато свършва. От тогава имаме невероятно оргазми.

30.   Би ли казала какъв точно е страпона, че и аз да му направя един "подарък". :)

31.   М-36
С жена ми започнахме само с прастче и орална. Сега използва вибратора си и ми доставя много удоволствие. знае как да ме предразположи и няма нищо гейско. аз си се заглеждам само по жени и не бих дал задника си на истинска пишка.
ПП
обаче незнам ако и за последното ме предрасположи добре какво ще правя -)))

32.   Вие нормални ли сте ве? Момче съм и ако тръгна да е*а няква мацка, само го ми пусне пръст ще и го счупя и ще и го навра в нейният задник! Как ще ти пори халката няква и след това ще се чувстваш мъж ве? А тия сливи, които са писали, че искат да чукат мъже да се молят да не попаднат на такъв като мене, че майката ви ща разкатая. Бахти простите момче.

33.   ужас. Ако му го каже, да я напуска.

34.   Какви са тези крайни мнения, 33? ! Факт е, че тя го иска, значи ако го крие от него и го лъже, и се преструва, е по-добре отколкото двама човека, които градят живота си заедно да са искрени един към друг на каквато и да е тематика?

35.   Имала съм подобни фантазии

36.   Ако искаш нещо по-добре си го кажи. Ако жена ми си го поиска бих и го позволил. Ако и доставя удоволствие и възбуда, защо не. За мен пръстчето и "там" не е нещо непознато тъй, че...

37.   Моята приятелка иска много да го направи, но аз не давам. Обаче един път докато ме беше яхнала успя да ми вкара пръстче и така и се изстрелях. Беше хубаво, но и давам само с пръстче друго не мога

39.   Никога не бих позволил да ме ч.. а жена с пенис колан. Болезнено е и е унизително. В секса трябва да има любов и уважение към партньора , а мъжкият анус не е място където комплексирани жени от факта, че нямат пенис да доминират над партньора си. И въобще какво означава думичката ч..? Секса между двама души които се обичат е висш израз на тяхната любов и няма място за грубости, унижения и доминиране.

40.   Не сме го правили но темата не ни е безинтересна. Аз съм на 48, приятелката ми на 36. Моля да споделят двойки които са го практикували. Коментари дали е гейско или не, не са ни интересни. Благодаря предварително и весели празници.

41.   Ние сме го правили и го правим, ако някой от вас има куража в лице да ме нарече гей, може да заповяда :))) сега сериозно обаче... Така навих моята съпруга да пробваме анален секс с нея преди време. Не е нещо невероятно, ако се абстрахираш от факта че е нещо "забранено"... За протокола: аз на 35 тя на 34, и двамата готини, хетеро и обичащи се... иначе на всички ще кажа само едно... като имате желание, пробвайте бе хора... кой ще ви упрекне? ! Човека който ви обича? ! Ако найстина ви обича... няма и да си го помисли... освен това най-добрия начин да накараш някой да се "разчупи" е ти самия да се "разчупиш" :)))) Кефете се и правете любов и секс :)))))

44.   Имам такива фантазии, и бих позволил на мила и симпатична девойка или жена да го прави с мен, стига да ? доставя удоволствие. Освен удоволствие, това е и профилактика на простатата... Не съм гей и мисълта за интимност с мъж ме отвращава. Някъде четох, че подобни подозрения към мъже, навити на страпон, са също толкова абсурдни, колкото и да наречеш жена, която обича мъж да я лиже, латентна лесбийка.

45.   Номер 11, мъж си нали? И за това мислиш, че жените сме ощетени, е да ама не сме. Да си чувал за мъж изпитваш множествен оргазъм? Имам предвид едновременно да изпиташ оргазъм на две места, в нашия случай вагинално и клиторно. Е, ако според теб това ни ощетява, аз се радвам, че съм ощетена. :))
А сега по темата, ами ако между партньорите има любов и доверие, защо пък и това да не пробват? Обаче само ако и двамата го искат.

46.   Имах една, пробва да ме докосне оттзад, ако не беше такова миловидно същество не ми се мисли. Както каза колега по-горе, мъжът чука, а не го чукат. Както казват - Краят на света ще дойде когато мъжете станат жени, а жените -мъже.

47.   aз мн искам да пробвам бил съм със мъж но искам да пробвам жена как го прави ако желаят семеиства или жени да пишат на скаип simonaaa1088

48.   Мъж, който обича да го чукат и да си игрят със задника му в най- добрият случай е неосъзнат Бисексуален или абсолютен безмозъчен индивид, буквално, който е гледал порно и мисли "че е модерно". За нормалните мъже "Моят гъз - моята крепост" не е само израз.

49.   А аз се чуда как да кажа на жена ми, че искам. Знам, че няма да ми откаже, но не мога да си поискам. Намерих решение - плащам на професионалистка за масаж на простатата и страпон. Но се надявам някой ден жената да го направи...

50.   Аз така като ви гледам, вие двечките ще припашете по едно дилдо накрая, и ще се изчукате една друга. Не зная как нейния мъж ще приеме такова предложение, но ако моята се опита да ми навре нещо от зад, ще го грабна от нея и ще и го забия в нейния задник така яко, че от зор направо по стената ще се покатери като някоя катеричка.

55.   Чувството на пръстче отзад е уникално. Първо леко те гали, после вкарва върха на пръста и когато усети че ти харесва, започва направо да те чука. Отначало се дърпаш леко, но с времето започва да ти харесва и сам си буташ дупето към нея. Който е опитал със сигурност ще повтори.

56.   Няма мъж които е 100% хомо/хетеро... всички са Би.... тялото носи удоволствие възползвайте се максимално... освен ако човекът не е някакъв тежко комплексиран тъмен балкански субект... тогава си се радвай, че имаш "истински" мъж до себе си... и на сръбската музиka се радвай :d

57.   50, ей, човек, недей толкова предубедено! Първо пробвай, пък после се изказвай! И изобщо не става въпрос за разни грубости и рязки завираници.
То и аз мразех паниран кашкавал като малък и си мислех, че който ми даде такова нещо ще го убия или поне ще го мразя до края на живота си, но сега това ми е любимото ядене!

59.   До Автора-Щом толкова ти се иска да те чука жена ти, кажи и бе пич, може да те рабере!

60.   Свържи приятелката си тия мъже които на този форум обсъждаха простатния оргазъм. Те нямат нищо против да ги оправи жена отзад и техните жени го правят това.

61.   гледала съм ги тези клипчета
ми нека му каже че е сънувала как го правят да види как ще реагира и така
да го пита как му се струва

63.   Не мога да разбера някой крайни негативни коментари. Жена 38г съм и го правя от години със съпруга си и ни е кеф и на двамата. Не само да го чукам а и играта преди това. Много се възбуждам като ми, , духа, , . Според мен доста го искат но не си признават в резултат от набиваното през годините, , правилни, , ориентаций. аз и съпруга и сме бисексуални и го правим групово отвреме навреме с мъже и жени. И имаме само двамата страхотен секс. Това, че ти харесва анално проникване от жена с колан или дори от мъж не значи, че някой е, , педал, , . на мен ми харесва например да духам заедно с моя мъж.... това не го прави по малко потентен и добър любовник. Напротив побъркваме и само с него съм скуиртвала. Към мъжете които си го мислят.... давайте по смело било само с жена и колан било и с друг мъж в тройка с приятелката ви. бисексуален не значи хомосексуален. няма да станете, , педали, , споко... даже след като съм го чукала моя става още по потентен... само като се сетя как е е чукал моя след като аз съм го, , оправяла, , този страх от, , да не стана педал, , и става смешен. Тъй, че смело мъже... по добре добър любовник бисекс отколкото задръстен, не активен, неоправдано гнуслив, умрял (и наистина малък)пишок ама 100% хетеро (: (: (:

1-50 от 76