Споделена история от Секс и интимност

Странен Приятел
Здравейте аз съм на 28г. и имам връзка с 27г. момче. Заедно сме от 5г. но до сега не е имало секс между нас а не знам каква е причината. Никога не ме целува страстно с език а някак си повърхностно.

Относно интимноста да не говорим, пробвала съм какви ли не начини на съблазняване но няма никакъв ефект, дори когато посегна към члена му той веднага се дърпа, изобщо не ме допуска до себе си. Имам чувството че до една степен се дължи на майка му защото е мамино синче и прави каквото тя каже, ако тя каже да не е с мен ще го направи. Досега не е имал друга жена в живота си. Моля ви кажете какво да правя вече все пак не съм от желязо и аз имам нужда от секс и ласки, почвам да си мисля дали не е гей(походката му е такава), а съм убедена че няма нормален мъж който да издържи 5г. без секс. Ще очаквам отговорите ви с надеждата за помощ. БЛАГОДАРЯ ВИ

Коментари

1.   Да, гей е и те използва за пред обществото. Сестра ми беше с такъв, спяха дори 2 г. на едно легло - без секс.

Не е виновен, нашето общество ги принуждава да се крият, но нека да не е за твоя сметка. Той не може да направи нищо, чувства отврат към теб, особено към гърди и вагина.

3.   Възможно е и да е хомосексуален. Или е емоционално, но не и сексуално привлечен от теб. Просто имате петгодишно приятелство. Това е. Не го търси за друго...

4.   Не знам защо след като 5 години сте заедно, чак сега започваш да търсиш отговора на въпроса защо не правите секс. Явно нещо се случва в главата му, което ако не опиташ да поговориш с него по темата, няма как да разбереш.

5.   100% e!

6.   Аз пък се питам ТИ как си издържала цели 5 години без секс... :X, я излизай бързо вънка и намери някой да ти припомни страстните нощи!

cheRRy****

7.   Как можа да изгубиш 5 години от живота си!? Защо чак сега си го задаваш този въпрос??? Определено не е нормално, той най-вероятно е гей, а ти му служиш за прикритие. Просто не мога да повярвам, че 5 години сте заедно като двойка и не сте интимни. Още повече, че това не те е притеснявало до сега. Да не би и ти да криеш нещо? :)

8.   Чакай де, много бързо губиш търпение, само 5 год са минали, сега се настойва човека, виж ако след 10год не иска пак може да е нещо сериозно, а пък след 15 направо потърси лекарска помощ.... и за двама ви :Д

9.   А да си пробвала да питаш него защо 5 г. не сте правили секс??? Всъщност... даже не знам дали трябва да ти давам съвет. 5 г.??? Е ти къде спа досега???

Хич не ми е в стила да пиша много въпросителни, обаче колкото повече пъти я прочетох тази история, толкова повече се убеждавам, че и ти не си много наред.

Д.

10.   Относно как издържам без секс - не издържам и намирам ласки при някой друг. Относно дали съм разговаряла с него да опитвала съм се но той избягва темата или се сърди и бяга. А относно това дали съм наред или не явно не съм щом го търпя толкова време с надеждата че нещата ще потръгнат някак си.

11.   Ама ти верно ли 5 години си била с него без секс? ! Разбирам да имате някакви задръжки ама това е пффф.... че то това връзка ли е... до колко е гей не знам, но ми се вижда единственното логично обяснение, ако си имаше друга, то поне секс щяхте да правите, когато търси разнообразие... но явно случаят не е такъв. Ще попитам само, без да искам да те обиждам, но не се ли чувстваше обидена, наранена и отхвърлена през тези 5 години, защо стоя при него? По този начин си губиш времето и някой ден ще съжаляваш, всъщност ти вече съжаляваш.... направо го оставяй и си намери истински мъж с който да имаш пълноценна връзка :)

12.   А ти сигурна ли си, че сте "заедно"? И ако да, той дали знае? Извинявай, ама така както ти си плющиш наляво надясно, може и той да си плющи, че и гадже да си има, а ти да си му просто приятелка...

Нещо особено сбъркано има в тая история, затова може и да ти звуча подигравателно...

И как така ти задаваш ясен и конкретен въпрос, а той избягва темата/бяга? Нещо не мога да си го представя.

Д.

13.   Е добре де, след като правиш секс с друг(и), защо не вземеш да тръгнеш с някой от тях? И без това сте стигнали до секса, останалото е въпрос "само" да си допаднете... Което в сравнение с "постоянния" ти приятел явно няма да е трудно...

Кубрат

14.   няма как да си издържала 5 години

15.   Говори с него. Питай го какво се случва в главата му, когато посегнеш към члена му. Това е от мен...
Ес

16.   Не е сигурно, че е гей. Възбужда ли се когато се натискате? Ако се възбужда, значи проблема е другаде. Има такива случаи. Проблема е чисто психически и трябва да се преборите с него, ако е нужно дори с помощта на психолог. Няма нищо срамно и лошо в това. Щом си с него толкова време значи има достатъчно положителни страни и си заслужава да се бориш

17.   Абе хора какво да говори с него още? !? Мислите ли че за 5 г не е изговорила с него всичко к'вото има да се говори. Ясна е работата - нормална връзка няма да има. Гей ли е незнам и кой го интересува всъщност. Вие да не мислите че сега ще се почне една стаст между тях ей така изведнъж... та мани мани.... Авторката няма представа какво е да си с истински мъж на място, с който да се чувства жена. Тоя даже не може и да приказва като хората с нея. Едно мрънкало с крив походка. Момиче моля те намери си някой нормален, време е. Търпя достатъчно, компромиси достатъчно, проявила си тоолкова разбиране и търпение вече че не ти е останало вече. След толкова време е ясно че връзка нормална няма да има. Дажже и да почнете да правите там няк'в секс той няма да ти хареса. Само отлагаш края и се нъчиш. Той даже нне може да те грабне в прегръдките си и да те целуне истински. Моля те зарязвай го тоя! Направо ми иде да дойда да те разтърся! Има толкова мъже които ще полудеят от страст за да са с тебе! Не отлагай още дори за ден!

18.   Пак съм аз (с молбата да го зарежеш тоя мухляр). Само да ти кажа, че докато четох историята ти през цялото време ме обземаше натрапчива извратена мисъл че тоя с майка му нещо може и да има повече от майка и син. И естествено не е гей а психически увредена откачалка както и майка му. Помисли върху отношенията им. Тя дразни ли се от присъствието ти в живота му? Сблъсквала съм се с такъв случай и това че не е част от ежедневието на хората не означава че няма и такива случаи.

19.   Благодаря на всички за коментарите и най вече на номер 17 и 18 в който съвети ще се вслушам.
Отново ви благодаря

20.   Дали е гей или не това няма как да знаем все пак ти си с него от 5 год и го познаваш най-добре. Ти си зряла жена като съдя по възрастта ти и трябва да получаваш ласки, допир, нежност, които той няма как да ти даде. Проблемът е в него и мисля е на емоционално ниво. Пробвай да го помолиш да се запишете на танци, от по-страстните. Така разчупите малко връзката си а и ще разбереш дали той е отдаден на теб. Щом си издържала 5 год с него значи има нещо специално в този човек за теб. Ако ли не просто му кажи, че връзката ви няма бъдеще и си намери някой, който може да те задоволи и оцени като жена. Животът е само 1 и е твърде кратък, за да го пропиляваме така че направи своя избор и знай, че ако той държи на теб или ще се промени или трябва да уважи твоето решение.