Споделена история от Секс и интимност

Свръх чувствителност на главичката
Така на кратко... На 18 години съм, момче и все още девствен.. Ученик съм в друг град и съответно живея сам, без родителите си. Преди 1 седмица имах заигравка с едно момиче, секс не искаше, но ми направи орална любов. Като цяло беше хубаво... но имаше моменти, в които главичката ми изтръпваше или незнам точно как да го обясня, но получавах доста неприятни усещания, главно когато момичето го засмукваше по силно.

Продължителноста си беше нормална 7-8 минути, момичето може би усети, и премина само на движения нагоре надолу, без да стиска много. Имам флеш лайт( за тези които не знаят това е силиконова вагина)и съм забелязал същия проблем, но само при опеделени ъгли, а като го правиш сам, просто ги избягваш и не съм го мислел за проблем. Когато мастурбирам с ръка, никога не си пипам главичката не ми е приятно... винаги хващам основата и от там... когато съм във възбудено състояние кожичката ми неможе свободно да се върне върху главичката. Притеснявам се, че нещо имам проблем и като дойде ред за секс няма да ми е приятно. Мислех да отида на уролог, но ме е малко срам да му обяснявам нещата, не от сексуален опит, а от мастурбарски... Нормално ли е този дискомфорт който получавам? Знам че нещата са доста абстрактни и по такова описание е доста трудно, но все пак, който може да помогне :)

Коментари

1.   Пробвай със смрадлика. Вариш я и чакаш да изстине. После вземаш една чашка, пълниш я догоре с варивото и си топиш пениса в нея, но го дръж максимално обелен.
~*Отхвърлената*~