Споделена история от Секс и интимност

При полов акт, жената може ли да отдели урина?
При мъжът семенната течност и урината преминават през един и същ канал, но никога по едно и също време. При жените при секс се притиска уретрата и се получава чувство за уриниране. Възможно ли е жената по време на секс да уринира?

Коментари

1.   НЕ!

2.   СТ1: Това чувство за уриниране не е това което мислиш това е друг вид оргазъм но много малко жени стигат до него точно защото си мислят че ще се изпуснат нарича се скуирт. При секс няма как никой от двата пола да се изпусне спокойно имайте доверие на телата си повече за да стигате до по големи удоволствия.

3.   То не е урина, а се нарича "squirt", буквално преведено - бликам, струя, изхвърлм струи. Секретът е далеч по- различен от урината по съдържание.

4.   Ж30: Възможно е при превъзбуда, но тя не го усеща... Само миризмата на урината може да те подсети, че тя е ПРЕвъзбудена и може би преди малко е преминала оргазма си.., а може да я очаква и следващ, ако е от жените с множествени оргазми...

5.   ::)))) номер 4, недей моля ти се!! :)) Ако съзнателно иска да се изпишка след секс или след получаване на оргазъм, за да получи и друг вид облекчение - ок, но не може да се изпусне, освен ако не се е натъпкала с литри вода и мехура й не издържа вече... но се съмнявам.

Чувството, че ти се пишка, което извинявам се ама описва толкова дилетантски оргазма, че нямам думи просто е въпросния скуирт, за който стана дума. Но усещането е къде, къде по-различно.

Много жени си мислят, че като "все едно им се пишка" та значи са стигнали заветната цел, ама това далеч не е така. Означава просто, че им се пикае и нищо друго. Всъщност съмнявам се да са свършвали някога ако определят оргазма само с това чувство.

При скуирта се получава едно... хм.. цъкване навън, точно както мъжете се изпразват, но течността не е урина. Не идва от пикочния мехур...

6.   Номер 3 и 5, скуирта си е скуирт, пикането си е пикане. Не бъркайте нещата и не си мислете, че всички други ги бъркат, само вие не. Това, че скуирта не е пишкане не значи, че жена не може да се се изпусне по време на секс или оргазъм. Може, макар и разбира се да се случва рядко, защото всеки нормален човек като усети, че му се пикае, ще спре и ще отиде да се изпикае.

При жената няма физиологически механизъм, който предпазва да не излиза урина по време на секс, както е при мъжете. При тях простатата играе тази роля и тя е много важна от биологична и еволюционна гледна точка, защото естествено един мъж трудно ще забремени жена, ако се изпикае в нея преди или след като свърши... Затова при мъжете този рефлекс на простатата е железен и работи безотказно. Жените вместо простата имат "само" един мускул, който задържа урината, и той при някои жени на всичко отгоре е доста хлабав...

Това цялото няма абсолютно нищо общо със скуирт.

Кубрат

7.   Е то жена може да се изпусне и ако кихне... но определено това не може да се случи с млада жена, която не е раждала.
Изпускането е възможно при продължително стискане, при удар в пикочния мехур, при някакъв друг стрес за тялото. Примерно при скок от високо. Възможен е при жени, които имат своите малки здравословни проблеми и мускулите им не са тренирани.
НО да се бъркат двете усещания - приближаващ оргазъм и желание за пикаене говори много зле за една жена. Не можеш да описваш нещо толкова красиво като оргазма с дилетанстското "имам чувството, че ще се напишкам"
Повярвай ми, Кубрате, разлика има. Както ти каза едното си е оргазъм, другото си е облекчаване.

Срещала съм жени, които си мислят, че когато им се допишка и значи това е оргазма и съм им описвала какво точно се преживява по време на оргазъм и винаги се е оказвало, че те никога не са свършвали.

Дали може да се отдели урина по време на полов акт - МОЖЕ! Съвсем съзнателно, при желание това да се случи, нали за да се изпробва някакъв фетиш.

номер 5

8.   Ахаа, номер 6, сега разбирам защо жените са такива "пикли", без да се обиждат дамите, просто съм забелязал, че много често ходят до тоалетна...

9.   №4... невъзможно е жена да се изпусне по малка нужда по време на секс, още повече при оргазъм! Не е възможно!

10.   Правилно-номер 9-това просто е невъзможно. Мускулът там се затваря и не може едновременно да пишкате и да изпитвате оргазъм. Това го каза и сексоложката Наталия Кобилкина-четете малко повече литература. Освен това Скруит не получават повечето жени-а само една малка част от тях. Тука в темите беше писано, че те са просто надарени от Господ да свършват по този начин и това прилича на мъжкото изпразване-обаче струята е много силна и понякога прилича на фонтанче. Могат да се получат много такива оргазми един след друг. Зависи от жената и най-често от партниора-с един не получаваш Скруит, а с друг получаваш и чувството е направо вълшебно.

11.   Нарича се скуирт и не е урина. Кусай го, кажи на партньорката ти да ти свърши в устата. Няма по-горчиво нещо от това. Нищо общо с урината на вкус.

12.   От скоро изпитвам това чувство, че ще се напикая по време на секс. Започна да ми се случва често. Когато го усетя започвам да стискам, за да не се напикая и да не се изложа. Но след дълго стискане ми се губи удоволствието. И така реших просто да се отпусна... Последва голямо намокряне. Наистина като фонтан. Докато изтичаше тази течност се опитах да я спра, но не стана. И цялото легло стана вир вода. Предположих, че е скуирт. След като изсъхна имаше неприятна миризма. Не знам дали е възмжно да съм се напикала. Но това чувство понякога се появява и ме е страх да се отпусна отново. Ако е урина, защо по дяволите не мога да я сппра? !

13.   Аз съм скуиртърка, тоест съм от тези жени които при оргазъм свършват с "празнене", бликане, струи и т. н. Оргазмът е уникален, но аз го получавам основно когато мастурбирам и то при продължителна стимулация на клитора. При секс, аха да стане и моят мъж свършва точно в този момент :) Определено при секс за да свърша така ми е нужно бързо, силно и поддържащо равномерно темпо на чукане, малко по продължително време, което понякога се оказва непосилна задача за мъжа :) Затова често пъти ме стимулира с ръка и определено се получава... защото с пръсти можеш точно да нацелиш съответното място на G точката. Определено чувството при скуирт оргазма е неописуемо, съпроводено с това "изпразване" което е доста интересно като емоция и усещане. Течността отделяна при тоза оргазъм е различна от урината. Опитвала съм и двете от чисто любопитство и докато урината е солена и горчива, тази течност е по скоро само солена и леко блудкава, а на цвят е леко жълтеникава.

14.   Да номер 13 го описа идеално :) Чувството е просто несравнимо! И също много възбужда мъжете, като виждат колко много си подмокрила котето и ти им казваш да не спират, те се активизират колкото се може дори и с последни усилия да ти поддържат темпото за максимално удоволствие! Е естествено като знае какво удоволствие ще получи той след това.... ;pp

16.   Мисля че тук мога да попитам. В повечето случай след секс уринирам. Това нормално ли е? Моля ви кажете ми...

17.   Номер 16-нормално е-аз също уринирам или преди секс или след секс.

18.   аз незнам за6то винаги преди и след секс ми се пишка?

21.   не мога да си покажа напълно главичката. като дръпна кожата ме боли.
какво да правя?

24.   кой казва, че не може да изпуснеш урина по време на секс? Случвало ми се е няколко пъти, когато члена му е в мене. Просто се напикавам и не мога да спра.

25.   Имал съм приятелка навремето която скуиртваше по няколко пъти по време на секс, тогава нищо не знаех за този вид женски оргазъм но много ми харесваше. Понеже има характерна миризма на урина когато съхне си мислех че се напишква защото беше много тясна и навярно съм и притиснал пикочния мехур. Години по-късно разбрах какво е било, но и тя отдавна е бивша, с никоя друга не ми се е случвало, но е побъркващо усещането и за двамата.

26.   Номер 24 не се напикаваш, а скуиртваш. Това са две различни неща, но понеже и двете излизат от едно и също място, можеш да решиш, че се напикаваш.

27.   дано да не може, че звучи супер гнусно

28.   Наистина ли мирише на урина като засъхне?

Лена

30.   и аз искам да попитам, как така мирише на урина като засъхне, и едновременно твърдите че не е пикня!!! нали водата е от различни места и нямат нищо общо с течностите дето са в пикочният мехур?

31.   Предполагам че както потта, така и останалите телесни течности от човешкото тяло си имат характерна миризма, различна по интензивност и аромат за всеки индивидуално. Това че мириса при засъхналото петно ми напомни на урина НЕ ЗНАЧИ че е именно тази субстанция, просто аромата е подобен.

32.   Не бе умници, това е мъзга, пича мъзга, отделя се за да смаже цевта, по аналогичен начин мъжът когато е много надървен и възбуден отделя също смазка, простатна течност за да си смаже буталото!
А иначе пич, ако жена ти е към 80-годишна с пролапс на влагалището и матката, не само ще се напикае, ами може и да се насере като и го набуташ!