Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не свършва по никакъв начин
Ясно ми е, че има доста такива теми, но точно такъв случай не намерих. Проблемът е следният: приятелката ми е способна да изпита оргазъм, само когато мастурбира... Пробвал съм абсолютно всичко възможно, като всеки път започваме с поне 40-50 минути масажи, нежни целувки, леко галене с връхчетата на пръстите по цялото тяло, мили думи и тн. След това бавно се прехвърлям в/у големите срамни устни с език, после клитора и там прекарвам още половин час поне, преди да започне същинската част... Докато минат тези фази тя направо полудява, като натисна по-силно на клитора и започва да трепери цялата и дори и да престана, продължава да се гърчи и да вика...

Не повтарям един и същи движения с езика, напротив даже- "пиша" азбуката, правя различни геометрични фигури, всичко за което мога да се сетя... Отделно с пръстите също я стимулирам, но не става нищо. Намерих G-точката ?, тя каза че никога през живота си не е усещала нещо толкова силно и приятно, а не съм първият ? партньор...

Склонен съм да ? вярвам- наблюдавайки реакциите ? наистина се "размазва" от удоволствие... Аз по принцип свършвам бавно- нужен ми е над 1 час, та цялото нещо продължава поне 2?, но тя никога не може да свърши... И седя аз и си мисля... при положение, че правя всичко възможно, за което се сещам... Защо тя не може да свърши? Доста депресиращо ми действа това и започвам да се питам разни въпроси, които ме побъркват. Какво мислите Вие?

Коментари

1.   Еми защо не пробваш да и ближеш клитора повечко застой се там с езика си пък дано тогава получи оргазъм като свирката при мажете. Направи им свирка смисал и така ли не става. Също така може да поговориш с нея по този въпрос, защото ако продължава така след някой друг месец да не се депресираш и да си мислиш,че не можеш да Е*еш. Поговори с нея най-добре.

2.   Как искаш да свърши? Скуирт ли?

3.   Прекалено много я натискаш да свършва. Кажи ?, че за теб това не е важно и задължително, прави просто хубав секс и с времето ще свършва.

Преди 50 г. не се е знаело дори за женските оргазми в западния свят, днес искаме едва ли не да свършваме като мъжете. Не става така.

и още - нека ти покаже, кои точки точно стимулира при мастурбация. Всяка жена е различна.

4.   Абе номер 1 за теб това ли е свършване да и оближе клитора.. за вагинален оргазъм чувал ли си???

5.   А защо не я помолиш да се отпусне и да мастурбира пред теб. Аз съм жена и ми се е сучвало неведнъж да се чувствам като приятелката ти. Мисълта че трябва непременно да свърша блукира цялата ми чувствителност. Наблюдавай я, после прави това което и тя. Ако не може да свърши с теб може да почне да се преструва за да не те нарани. Не я пришпорвай. Всички жени го правят това с ппреструването( всяка с мотивите си). Друго предложение (ако вече не го правите) - търсете си заедно порно. Наблюдавай я, защото може да не ти признае какво харесва. Ако се смущава или има задръжки ще се прави на разсеяна или ще демонстрира някакво странно поведение. Не й казвай какви са мотивите ти. Не я карай да се чувства сякаш е длъжна да намери ецептата. Просто се забавлявате. Ааа и още нещо. Разбеи при нея кой оргазъм е по чувствителен (клиторен или вагинален). Като те "слушам" май е клиторен. Концентрирай се върху него за 10ина мин и не забравяй че е нужно постоянно дразнене. Не се отклонявай твърде встрани, защото така й даваш почивки. Можеш да си помогнеш и с пръсти за да си по пъргав, което с език е невъзможно. И последен съвет - жените се възбъждат най лесно като са в овулация (т. е. между двата цикъла). Тогава ще й е най лесно да свърши. Освен това и тогава са по-вкъсни ;) Комбинирай всичи съвети в момент когато не е правила секс от седмица и гледай да не мастурбира през това време. Преди оралния секс не правете друг. Ако спазиш всичко това гарантирам ти че ще имаш успех. Не разбрах само защо като видиш че почва да стене и да изпитва истинско удоволствие зашо не почваш да си по настоятелен. В никакъв случай не спирай в този момент и продължавай. Тя ти дава знаци. Следвай ги. И бъди нежен. Това място е много чувствително. Приложи натиск само ако тя ти покаже че вече усещането се е концинтрирало. Тогава започни да забързваш или да натискаш много малко повече. Тя ще ти покаже кое й харесва повече. И накрая ако това може да те утеши много са мъжете които си мислят че доставят удоволствие на партньорките си, но не е така. Налага се да мастурбираме защото не всички мъже си признават че жените са предизвикателсрво а те не са всеможещи. И да не забравиш после да пишеш дали се е получило.

6.   Старите хора са казали много правилно - Който няма х.. й - работи с език... Прекалено много се мъчиш да я задоволяваш и това ти е проблема. Остави я сама да се помъчи с твоя инструмент, и ще имаш добри резултати. Аз съм на 46г. и не си вра главата межу краката на жените /малко съм гнуслив/... но никога не съм имал рекламации за слаб секс.

7.   Пич, ти направо си мъжът мечта, с толкова силен стремеж да задоволиш приятелката си. Знаеш ли, че една голяма част от мъжете изобщо не ги е еня дали приятелката им свършва, важното е да си направят своя кеф, пък после се мислят за големите е*ачи. Поздравления за теб!

8.   Номер 6, мнго мъже разсъждават като теб. Мисля че има два типа мъже - ъакива които се старят да са всеотдайни с партньорката си и такива които си мислят, че сам да й е вътре е достатъчно. Досега не съм срещала мъж, който да каже "имах рекламации от една бавша". Всички мъже или са били с много жени, което явно според тях ги прави върховни е***и или понеже партньорката им до тях не ги е нагрубила или унижила относно уменията им, значи се представят много добре. ТОВА ВЪОБЩЕ НЕ Е ТАКА! Мъже замислете се върху това! Аз не съм била с много мъже, но тези с които съм била са били много различни. Имала съм и такива, които не са исали да правят орален секс (или не са могли и не се брои) и такива които, са били много всеотдайни. Определено секса със всеотдаен мъж е много по-хубав. Веднъж бях с едно гадже, с което никога не свърсвах с него (години), но никога не бих нагрубила половинката си или да почна да му говоря че е некадурник и че да прави всичко с любов не е достатъчно. Вие мъжете неразбирате от намеци. Ние си искаме и опипваме почвата и за разнообразие и да си преживеем фантазиите и искаме да не мастурбираме толкова като сме с вас, обаче не потдавате и се мислите за големи майстори. Какво очаквате - да се изправим пред приятелите си или мъжете сии и да им кажем Скъпи в леглото не се справяш и да се лашкаш отгоре или зад мен не ми е достатъчно. Има хиляди неща които искам да преживея, а да ме лишаваш от най-силния ми клиторен оргазъм изобщо не е чстно. За орален и да не говорим. А после говорите че жените не искаме да спим с вас - ми за какво ние, като половинките ни не постигат нищо с тоя секс, освен че те се удовлетворяват. Всичките ми бивши гаджета си мислят, че са били страхотни любовници -ГОЛЯМА ЛЪЖА и още си го мислят сигурно. С един от тях съм симулирала оргазъм през всичките години. В момента имам нов приятел. Луда съм по него. На един акт мога да изпитам по 5 оргазъма. Искам да правя всичко с него, защото искам връзката ни да е пълноценна и не искам пак да чакам да излезне за работа за да мастурбирам. Оказа се обаче че той пък имал много задръжки, които трябва да преодолява. Разбира разкрепостеността, разбира че съм дива в леглото, че многото оргазми са нормални за мен по време на акта, гледали сме си заедно порно, говорили сме си на темата, , обаче чувствам че главта му е като компютър, все мисли и не може да се отпусне. Сякаш съм му първата жена а не съм имал е доста жени преди мен, но просто е било физически не им се е отдавал. Още не ми е правил орален секс и се чудя дали ще стане част от игрите ни. Дали ще се отпусне и дали ще му харесва. Ако видя в погледа му отегчение или погнуса НИКОГА АМА НИКОГА няма да успея да свърша и просто ще се скова. Не знам как да му кажа че секса за мен е важен, защото го обичам и искам да не мечтая за тези игри с друг защото ми липсват. Аз няма да се променя. Това което ми харесва ще ми харесва винига, но на негово място ще дойдат преструвките и копнежите за друг заради секса. Ако не успее да преодолее задръжките си никога не бих му казала че секса който правя с него не ми е удовлетворяващ и кпнея за хиляди дуги неща. С неговите задръжки това ще е направо кастрация. Както и за повечето мъже нспоред мене. Не искам да го наранявам, но и не искам да се лишавам от това. Искам пълноценна връзка, а вибротирите да са част от играта, а не начина ми на живот. Както мъжете не искате жените ви да са скучни сухарки в леглото и искате да са мръсници, така и ние не го искаме. Междувпрочем с онова гадже дето симулирах с години беше ад за мене. Нито отивах при друг нито с него, на никъде бях. Не знам как не умрях тогава. Вече не бих допуснала да имам такава връзка колкото и да обичам, а вероятно и няма да му призная защо го напускам за да не го травмирам. Нека си живее и след мен с някоя студена жена, на която ще и е достатъчен. Аз съм огън, страст и дивост в едно. Не удържима съм и се отдавам 100% като правя секс и всякакви игрички свързани със секса Мултиоргазмена съм ако не съм правила секс примерно 10-15 дена и ако свърша веднъж с приятеля ми по време на акта той може и да си помисли че е изключитен защото предишните му жени не са свършвали и веднъж, но за мен това е само част от всичко.

Така че Авторе по-добре приеми съвет от жена, която го е преживяла това, ако искаш тя да се чувства пълноценно с теб, а не от мачовци, които си мислят, че като са е**ли по 1000 жени или като никоя не му е казала че мастурбира постоянно с него, защото не е задоволена и не се е оплаквала в прав текст значи всичко е наред. Мъжете така си живеят в самозаблуждения цял живот.

Авторе

9.   За протокола - жена 35.

10.   Авторът.

Да, сигурно има много неща, които още има да уча. Аз съм реалист, ясно ми е, че винаги може и по-добре, а и аз нямам някакъв особен опит. Хубавото е, че с нея винаги коментираме какво искаме, как ни харесва повече и тн. Нещо което страшно много ме дразни (т. е. става ми гадно) е, че свършва супер лесно сама или примерно в банята- с помощта на водата от душа в/у клитора, с мен никога не ? се получава... Иначе сама казва, че полудява както никога не ? се е случвало (съдейки по треперенето на цялото ? тяло доста време след игра с клитора примерно) съм склонен да ? вярвам, не мисля че лъже... Явно просто не иска да се отпусне... Никога не съм давал повод за "сковаване" - не ме е гнус да я задоволявам орално, напротив... Всеки нейн стон ме възбужда страшно много и колкото повече тя не издържа, толкова по-енергично си играя с клитора (независимо дали с език, или с пръсти)... Отделно при стимулация на G-точката направо откача... И все пак... не се получава... :/

11.   Ближи й клитора докато не усетиш как се разтреперва вече... след това почни да стимулираш клитора с пръст :)