Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми не се изпразва
Здравейте, имам ужасен проблем. Омъжена съм отскоро, преди това докато бяхме гаджета правихме секс всеки ден по няколко пъти. Още тогава ми направи впечатление, че мъжът ми е много издръжлив около 30 час сигурно, но не се изпразва. Не съм говорила преди това с него за това, тъй като имаше пъти, в които е свършвал и не съм се притеснявала толкова. Откакто се оженихме обаче, сексът изведнъж престана, няма любовница или нещо такова правим ремонт на апартамента и той по цял ден е с мен, оправдава с това, че е изтощен и други проблеми. Но освен всичко друго забелязах, че не се е изпразвал с мен последните месеци. Не може да ми даде обяснение, съгласен е за вбъдеще да отидем на лекар. Според мен той има сериозен проблем още преди да се запознаем. Не мога да разбера на какво се дължи това негово несвършване, всичко си правя като хората и досега с предишни партньори съм нямала такива проблеми. Т.е проблема не е в мен. На какво мислите се дължи? Извинявайте за дългият пост, но ако някой знае и сайтове с възможност да задам въпрос на специалист, ще бъда много благодарна.

Коментари

1-50 от 58

1.   Може би го притискаш много. Отиде на психиатър да раздълбае по-надълбоко работите. Ако по време на секса гледаш и чакаш единствено и само неговото изпразване е нормално да го притесниш и да не се изпразни.

2.   Автор: аз досега съм говорила само един път с него за това и то след като месеци не е свършвал, така че не е това причината.

3.   Аз имам почти същия проблем.

4.   А като му правиш свирка - как е ???

5.   Автор: То, ако поне тогава ставаше работата, нямаше да пиша. Почвам да се притеснявам дали това не е свързано с намалялото му желание за секс.

6.   Не се притеснявай излишно. Просто деликатно го помоли да иде на сексолог. Може и да не си говорила, но ако го показваш с поведението си това още повече влияе.

Щом се оправдава, според думите ти, има диалог относно секса, т.е поискала си секс, показала си му че искаш или нещо друго.
Понякога може и наистина да е изморен.

7.   Номер 6, благодаря ти за мнението. За съжаление не съм му показвала последните 6 месеца, да си призная дори не се притеснявах за това, понеже той ми е обяснявал, че му е много хубаво. Но сега съгласете се, че не може да е изморен 4 месеца. Най-накрая се наложи да поговоря с него какъв е проблема, никога не съм го гледала дали свършва или не, просто се замислих над това тази седмица, когато си дадох сметка, от колко време не сме били интимни, едва ли не го изнасилвам. Последният път имаше ерекция и му се спи, е това нормално ли е? А сексолога уж обещава, ама не се е завтекъл. Имам чувството, че него го устройва такъв живот, но в същото време промяната е толкова рязка, че просто нямам думи. Аз вече се побърквам без секс.

8.   Явно човека е решил да пести материала в тази криза а ти искаш на сила да му искараш спермата явно тя ти липсва и обичаш да я опитваш-признай си?

9.   Номер 8, я се върни с буквара и отново прочети темата, барем разбереш нещо.

10.   Просто е като бял ден,преди да се съберете е пил хапчета от типа на виагра, но ако случайно знаете те са скъпи и като сте почнали ремонта сещай се къде отиват парите просто няма хапчета така става за съжаление намаляха истинските мъже, препоръчвам Ви трибестан има го по аптеките не е скъп 35-40 лв за опаковка, напълно безвреден има упътване вътре, но по едно хапче 3 пъти на ден ще ви свърши работа ако искате не му казвайте дайте му ги разтворени, стимулират либидото и отделянето на тестостерон, жената да не пие ако няма проблем с либидото щото от 3 хапчета дневно ще се побърка от желание за секс, ако няма кой да и помогне де, ефектът идва след 3-4 дни и продължава докато се приема медикамента.

11.   Всички говорят глупости!! Проблемът е в нивата на тестостерон. Ниски нива на тестостерон и пролактин има.

Хормонално е, но не е притеснително. Да отгатна ли? - кожата ми е гладка и чиста като на момиченце, не е агресивен и е прекалено грижовен? Ходете на лекар. Може да ви даде малки количества външен хормон ако го озорите.

Ендокринолог ви трябва. Най-вероятно няма да ви предпише нищо или ако е по-умен ще ви предпише някакви билкови глупости (вършат работа) и повече да яде месо и сладко (не да прекалява разбира се).
Аз имам точно обратният проблем - много съм надървен и с акне.

12.   Автора: Номер 11 благодаря ти за мнението, може и това да е причината, но определено описанието, което си дал не съвпада изобщо. Кожата е нормална мъжка, замърсява често, не е грижовен, а определено става все по-агресивен, но скоро май за мен няма да има значение. Благодаря на всички, които ми отговориха.

13.   Здравей, аз имам същият проблем но все пак не съм на неговите години но го реших по точно проблема се реши с една опаковка пермен -след 10 дни всичко ще е наред

15.   Хора, проблема не е за подценяване. С моя приятел сме ненаситни в секса. Правим, го редовно. Между 2 и 4 часа. Но... за три месеца, той се е изпразнил само 4 пъти!!!!!!!!!! Това ме тревожи.... Пишете!

16.   СТ1: Аз съм момче на 18 и имам този проблем с несвършването . Такаче отпиши трибестана и виагрите дето ти ги предлагат . Ако има някои компетентен да даде обяснение и да посаветва дали да ида на лекар или .

17.   ДО СТ1: А как се чувстваш, докато правиш секс? Хубаво ли ти е? Опиши ми от твоя гледна точка нещата.... Да не би в кулуминацията да мислиш за друго? Какво се случва...??

18.   СТ1: Не всичко си е наред усештането възбудата мисълта просто колкото и да продължава не мога да свърша . И с презерватив и без пак е същото .

19.   до авторката-откъде сте-аз преди имах партньор със същото описание от перник

20.   ДO 19: :) От София сам. Приателят ми не е от Перник. Явно това е често срещан проблем, но не се говори.
ДО СТ1: Това със всички жени ли се случва? Мислиш ли , че ти липсва нещо нестандартно, за да свършиш?

21.   СТ1: Да на първото . За другото нестандартното нз приятелката ми ми доставя удоволствие което може да те подлуди такаче не ништо не ми липсва но ми става гадно защото винаги обвинява себе си че заради нея ставало така апък няма никакв вина .

22.   До СТ1: да. разбирам. и аз се чувствам като твоята приателка. Ти ме успокои много. Благодаря ти! В такав случаи - обърни се към специалист. Може да има много лесно решение. А аз ще се опитам да разговарям с моя приятел и ще споделя разговора ни с теб. Не се притесняваи. В сайта сме анонимни. Икам да си помогнем взаимно. Моля те, обясни на твоята приателка, че не трябва да се притеснява. От теб зависи Тя да е спокоина и да намерим решение. Благодаря ти още веднъж, че си искен. Искам да продължим кореспонденцията.

23.   СТ1: Пак заповядаи авторке . Аз съм и обяснил че няма вина и че небива да се обвинява това ми беше най-важното . Ще продължим само казваи какво те интересува и когато има нещо .

24.   До СТ1: ще ти пиша жеднага, след като говоря с приателя ми. Тои отдава всичко на преумората и стреса, но явно не е така....

25.   СТ1: Добре ще чакам .

26.   не го вазбуждате прекалено много

27.   напротив. тои е възбуден нон стоп 4 часа... секса е страхотен...

28.   аз пак редовно се изпразвам...може би има някакви проблеми ...
даже вчера така обилно се изпразних...имах чуство че 2 минути бълвам топла сперма...гаджето много обича вкуса и мириса на сперма. като бях на 20 по няколко пъти на ден ...скоро една семейна на гаджето - колежка се зарадва на празненето ми.:)

29.   Дo: 28.
Защо ме занимаваш с глупости? Това не е тема.... Бъди жив здрав!

30.   номер 28 гнусен си

31.   Най-вероятно има такива съвети, домързя ме да чета всички коментари, но - проблемите не се оправят сами, могат да се променят с времето, но не и да се оправят, иначе не са проблеми! Така че решението е действие и лична отговорност - отива се на лекар, специалист, психотерапевт дори! Може приятелят ти да е с нагласата, че след време всичко ще си дойде на мястото, но с такава философия могат да минат 10, 20 години без резултат! Така че не отлагайте нещата, задействайте се СЕГА и двамата, и разбира се с такт, подкрепа и любов от твоя страна;)

Успех, стискам палци и дано да ни се похвалиш с добри резултати в скоро време:)

Опс, сега виждам, че темата е от преди година и нещо - ако авторката чете още - спрете отлагането, поставете си го като задача (и двамата) и потърсете помощ, просто спрете да отлагате и действайте! Мярна ми се твоите коментари отдолу, че ти се струва, че на мъжът ти не му се прави толкова секс - ами съвсем естествено - алгоритъмът е следният - има смущение в дадена дейност -> има отбягване на дейността. Може да обичаш да караш кънки, обаче да имаш проблем с равновесието - дори и да обичаш карането, ще го намалиш заради неудобството, и т.н. с другите сфери от живота.

Все пак имай предвид, че това са размишленията на момче на 20 години, така че всичко си зависи от вас двамата. Успехи още веднъж!

32.   До 31: Изключително полезен съвет с позитивни коментари! Искрено благодаря.
В този дух, забелязвам, че проблема отпада, когато сменим обстановката и сме сами в жилището. Въпреки това, няма да отлагам разговора с него на тази тема.....

33.   Радваме се да сме полезни...аз сега малко постя и не ям месо (повече плодове и др.) та едно гадже казва, че много ми е вкусна спермата и мирише сладко...най - сладкото е на края - да се изпразниш хубаво на някое хубаво лице или цици...ох ...
бъдете живи здрави всички! и правете здрав секс ;)

34.   СТРЕСИРАЛ СЕ Е от Сватбата :D:D

35.   Чудесно чувство за хумор!

38.   Ще ви кажа мацета:
По себе си съдя, че спра ли да еба и после трудно влизам в кондиция. Прави ми впечатление, че винаги като и дойде мензиса и не еба цяла седмица, после трудно се празня. Значи-почвате, ебан, ебан до изпразване, по възможност с прекъсване, но не го ли изпразни няма да се оставяте. И нека като те ебе, да си представя че ебе която си иска, защото ние сме така, ебе ми се от комшийката, но като почна на моята и не мога да свърша, няма не ми идва, а като си въобразя че еба някоя която ми харесва и свършвам. Нищо нередно е това, мъжете са така повечето, защото си е отебал и той като мене и вече фантазията я няма. Така че огън, бой(искам да кажа постоянство му е майката) и всичко ще се оправи. То и ние имаме мензис вие какво си мислите. Като не еба 10 дни, после ми идва някак си. Но всичко е във фантазията. По някога ни смущават дребни неща, това е причината-например нещо което в нея ме дразни и като го видя и не ми се ебе. А то като погледнеш и аз не съм съвършен, ама на де.... И когато си кажа:-бе карай, я да ръгам аз, пък еби мама му и се получава.

39.   Ха.... хааааа......... и това е някакъв отговор :) благодаря ти... макар, че в случая не е точно така.

40.   Сигурна ли си, че няма друга?
Вариантите са ти три:
- любовница
- здравословен проблем
- стресираш го

Секса е страхотен, ама не свършва. Като сме сами в апартамента и всичко е наред. Уморен е и заспа в ерекция... абе има му нещо на човека и наистина... може да е друга...

Едно от бившите гаджета на моя позната беше семеен и жена му постоянно се оплакваше, че нещо в секса куца, че напоследък бил уморен, че нямал желание за секс, а преди не било така. За мъжете желание за секс = любов.

Та същият човек пък любовницата му се хвалеше от нещо. Като е бил в 18:00 с нея, направили са го няколко пъти, той е свършил, наситил се и иска само да се наспи и понеже пък е семеен и трябва да се прибере.. пробира се да спи вкъщи. Ако жената много настоява я оправя... но определено не подхожда към нея със апетит, не му се иска вече и започва да се оправдава, че бил уморен, че е изнервен, защото го ядосват на работата, че "чакай сега малко, имам тук работа на компютъра, гладен съм, ти лягай, аз после ще дойда"

Наистина е вероятно да има друга!

41.   Не знам как попаднах в сайта, но се зачетох от тук, там и твоята история ми направи силно впечетление защото и аз имах този проблем преди години.
Та да ти кажа каквъв е проблема:
Състой се в следното, хиперсексуален, е няма любовница, и вече му е омръзнало една и съща любовна игра.
Оправя се като вземете и започнете да сменяте обстановка, пози. и. т. н до най малкото което ви напомня за предишните ви сексуални контакти.
Когато видиш, че членът му е твърд и пулсира, започни ръчно, не орално или да те клати с часове, ръчно и до като му лъскаш бастуна му говори мърсотий които знаеш, че обича
По принцип мъжете са много перверзни и никога няма да ти кажат какво наистина обичат, но ти се води от твоите фантазий.
Ако си по разкрепостена, направи му тройка с жена... :)))).. и така. прави всичко което се сетиш стига да е различно от това което правите в ежедневието, в противен случай ще си давате парите по сексолози и нищо няма да постигнете, той винаги ще крие това което му се иска и мисли да го направи.
Говоря ти от опит аз съм на 40 и имам дъщеря на 16, точно преди толкова време имах и същите проблеми каквито има и съпругът ти, и понеже ми беше страшно неудобно да го споделям, с жена ми тръгнахме по сексолози, ония остави, че вземаха луди пари, ами и изписват хапчета които са от 100 лева нагоре.
По едно време бяхме стигнали и до развод, след проблема с несвършването се появява и проблема с ерекцията, когато се самозадоволявах си имах пълна ерекция, когато започнех секс с жена ми ми спадаше все едно го отсичат.
И всичко това е защото не си споделяте и имате някакви тайни които оставят тялото незадоволено.
Та така миличка споделяйте повече и експерементирайте с нови неща, изхвърлете всички табута и много скоро всичко ще си дойде на мястото

42.   Искрено благодаря за тези съвети. Чувствам се по-спокойна.

43.   Съжалявам но трябва да разочаровам всички. Нито сексолог нито психиатър нито каквато и да била синтетика би помогнала. В момента сме на прага на свят в който на първо место ще бъде разбирането, любовта т. е духовната близост а не толкова надървения кур. Но ние сме си животни и това е истината надървен кур, сперма клатене и нищо друго. Даа мили ненаситни дами ще ви се наложи да вложите повече отколкото само да се разкрачите, за да стигнете до заветната сперма, защото това не е само сперма а начло на сътворяване на живот!!!

44.   Ей много сте компетентни по въпроса но не се сещате че този човек може да приема и антидепресанти антипсихотци предвид стресът на работното му място и да не му е приятно да го сподели със жена си. а именно от тези медикамести се поражда сексуална дисфункция--т.е. невъзможнот за свършване--най честото в повечето или въобще във половите контакти.

45.   Писах преди малко, но не се публикува - проверете за стойността на кръвната му захар - диабет, това обяснява "агресивността", "раздразнението" му, често води до нормална ерекция (с часове издражливост) но с липса на материал - опитайте с отвара от бабини зъби (прочети по-обстойно за нея и за дисбаланса в метаболизма. Ендокринолог!

46.   На колко е години?

47.   Не искам да гадая дали сме от един град, но преди 1 приятелка имаше същото гадже, наскоро се е оженил.. може и съвпадение да е..
имаха дълга връзка и той ен е свършвал никога!

много ми е интересно как така да се жените за чхора, които не познавате, просто защото правят продължителен секс?

Ако е тоя същия, е на 30г??

48.   Вашият партньор просто има нужда от по-интензивни или по-нестандартни сексуални взаимоотношения. Трябва да намерите начин да го предразположите за да ги сподели, преди да го помъкнете по доктори. Когато това стане не бързайте да го осъждате.

49.   Ама, как ми се иска да съм като мъжът ти. Аз имам обратния проблем и е мнооого неприятно. 5 минути и свършвам. Не се притеснявай-радвай се. Относно това, че бил уморен си ми много интересна, както и повечето жени. Защо си мислиш, че е оправдание??? Не можем ли да сме уморени и ние? Вие се надупвате и чакате, а ние се трепем над вас. Когато съм уморен изобщо не ми е до секс. Предпочитам да си направя една чекия!

50.   49, много правилен коментар си дал. На жените им е лесно. Ако искат цел ден могат да са е**т ама един мъж и да иска, не може цел ден да е*е ;) тва е истината.
Не че са ненаситни жените, просто мъжете повече движения прилагат при половия акт, а жените-легнат и са наслаждават. и те тва е. В много по-малко пози прилагат движения (при некои е задължително, ако е отгоре например, но ако я мързи и са не размърда, остава на теб работата)

51.   Готов съм да се обзаложа, че този мъж има проблем с простатата. Категорично. Там трябва да се търси проблема. Идете на уролог. Дано намерите добър.

52.   Аз имах същия проблем когато започнах да водя редовен полов живот свършвах за 5 мин после с течение на времето като че ли изведнъж започна почти да не мога да свършвам. Помислих си че вече може би приятелката ми не ме възбужда така. След време се разделихме не заради това просто така преценнихме различни цели имахме и аз започнах да правя секс с други жени но пак не можех да свършвам и даже от орална любов почти също въпреки че ми е любима )) и след като 4-5 жени почнаха да ме питат в мен ли е проблема тогава аз вече наистина осъзнах че има проблем и по доктори не съм ходил но мислех много време и осъзнах значи с бившата ми приятелка секса беше много моногамен въпреки че това не означава че е бил куц напротив доста пъстър беше орална вагинална и анална но може би трябваше да се разнообразим после пък осъзнах че с следващите жени те не са ми харесвали и е така просто съм го правил заради единия секс и така бях се депресирал но срещнах една жена и тя направо ме... и можех да свършвам и за 10 и за 120 мин но искам да ти кажа че всичкия секс е вътре в главата просто човек трябва да се научи да контролира това действие и секса става просто супер но не трябва ти да разбираш това а той трябва да разбере че има проблем с психиката малка но има мисля че ако ти почнеш да го караш да ходи на доктор ще се скарате пробвай да правите секс като в порно филм давай му да прониква дълбоко в гърлото и някакви такива и мисля че бързо бързо ще се оправи ще се радвам ако съм ти помогнал

53.   Поздрaвление зa 52 зa еднaтa стрaнa, другaтa проверете простaтaтa, трaвми в кръстa, дископaтия стaвa лесно. Зa любимите дaми не зaбрaвяйте душaтa погaлете я не бързaйте порaдвaите и се колкото и дa не ви се вярвa G точкaтa може дa е тaм. Нямa нищо по хубaво от един стрaхотен секс потърсете го зaедно. Успех!

1-50 от 58