Споделена история от Секс и интимност

Тройка
Пиша ви по тази тема защото приятелят ми има желание за тройка и то с друга жена искам да ви попитам какво ви е мнението по този въпрос и правили ли сте тройка какво е чувството?

Коментари

51-64 от 64

54.   №53 Благодаря Ти за мнението. Още не съм решила какво да правя. Като цяло мисля да му дам пътя както се казва, защото не е само този случай. Както ти казваш от хора, които не са ни безразлични трябва да стоим по-далече. А според мен те просто не ни заслужават.

55.   Ж29: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА № 11 И 28!!!

56.   Mного е хубаво, правила съм го няколко пъти, обаче преди доста години, преди да се омъжа, пробвала съм вариант с още една жена и гаджето и, впоследствие те се ожениха, а също и вариант с мъже, двама и трима. В момента имам извънбрачна връзка с мъж, който иска тройка или четворка, все още се чудя. Истината е, че с него правим невероятен секс и не знам дали имам нужда от свидетели.

57.   Tройка ебати тъпото. За мен тва е супер смотано.

58.   Ж: Когато заживях с разведения си приятел, разбрах, че жена му го притискала да си организират оргии и той се отвращава от тази мисъл. Сега често осъзнава, че не може да ме задоволи напълно и може би има нужда от помощници... Не смея да му предложа тройка (+), но фантазията се вихри. Общественият ми статус не позволява да си го призная публично.
Единственото, което ме спира е това, че съм лудо влюбена, че е невероятен мъж, кавалер, домакин и човек. Кой ли ден ще си организирам оргия само с чуждо, за да задоволя фантазията и вихрещите се хормони?!

59.   Когато има пълно доверие и определена доза разкрепостеност, тройка едва ли би навредила непоправимо на която и да е връзка! Мисля си, че тези неща се обсъждат и се уточнява предварително кой, какво очаква от тази ситуация... Лично аз не се чувствам готова за такова изпитание, но мъжът ми е навит да пробваме естествено с жена! ...

60.   Айде и аз да кажа нещо... момиче съм на 25 год. и имам приятел от три години правихме тройка по мое желание.. аз съм на принципа веднъж се живее и трябва да се опита всичко!! Доста трудно мибеше да го навия въпреки, че беше тройка с друго момиче.. и така след 1 купон се развихрихме и стана беше дори по хубаво отколкото очаквах.. искам да ви кажа, че си обичам много гаджето и това че изпитвам удоволствие от такива неща невиждам какво лошо има... На някои хора съзнанието им е отключено за такива сексуални извращения изпитват повече нужда от секс от други. Правете хора ако сте сигурни в партньора си хич да не ви пука... Толкова беше яко че после една седмица като луда ходех с усмивка и едни пеперудки в коремчето :d

61.   Интересно дали когато някой от вас е правил тройка с две жени са му правили това, което се казва cumswap, т. е. мъжа се празни в устата на едната, а тя изплюва бавно сперматата в устата на друга и после обратно, а накрая си я поделят и гълтат?

62.   58-имай тарпение и подхождай внимателно и не на всяка цена и сам сигурен че фантазята ще ти се эбадне. какво по хубаво от това да гледаш да чуваш да усешташ как на човека когото обичаш му е много хубаво. аэ сьм споделил с жена ми че искам да си направиме тройка с още един маж. обясних и най нормално но не на всяка цена и мисля че ме е раэбрала правилно. мисля така эащото сега секса го правиме така сякаш има още един маж. имаж фантаэиа и можеш да се сетиш какво правиме. неща които до сега не сам си и представял че можем да правими. эа това ти каэвам имай тарпение. желая ти скорошен успех :)

63.   29-много точно го каэа. радвам се че има хора с такова мислене.

64.   Ж 46. Поздравления за № 11, №28 № 55!!! Напълно съм съглъсна с тях.

65.   Напрйви си тройка и няма да съжаляваш, но нека другата жена да има опит и тогява ще усетиш невероятното удоволствие. аз съм мъж и с моя риятелка го напрявехме. стана много спонтанно защото другата жена имаше опит. така че не се притеснявай :)

70.   и моята жена на майтап докато бях дълбоко в нея ме попита дали искам тройка с друга жена аз и отговорих да а тя след няма и минута беше вече свършила от голяма възбуда. Питах я докато все още съм в нея дали тя иска тройка но само охкаше и се търкаше в мен. Дали е навита. След като свършихме я питах дали наистина иска тлойка а тя ми каза, че само ме е пробвала дали найстина е така или го иска? Срам ме е да я питам но беше доста възбудена като и казах че искам

72.   Вече е станало, каквото е станало... поискай да го направите с внори мъж и виж той дали ще се навие.

51-64 от 64