Споделена история от Секс и интимност

Тройка
Пиша ви по тази тема защото приятелят ми има желание за тройка и то с друга жена искам да ви попитам какво ви е мнението по този въпрос и правили ли сте тройка какво е чувството?

Коментари

1-50 от 64

1.   И аз имам голямо желание за 3-ка, но не знам как се подхожда иначе и на мен ми се иска много съм мислила за това =] ама не съм сигурна =[.

2.   Ами защо вие двенките не спретнете една тройка с мъжът на авторката? :))) бъзикам се!!! аз нямам нищо против тройките - даже мисля, че са подходящи за освежаване на връзката.

3.   Готино ама тва е само когато са ви писнали сички останали неща.

4.   Не трябва да сте ревниви въобще и да гледате на секса, като нещо различно от любовта, като задоволяване на някаква нужда (като храна). Трябва много освобедно мислене, защото приятелят може да се заиграе повече с другата и хоп - проблеми (ако има ревност). Може даже и да не се забрави и да се стигне до раздяла. Общи взето- всичко е в главата. Изисква се гъвкавост на мислите..

5.   Ей, не е лошо. Ако си разкрепостена ще ти хареса. Помисли дали го искаш - може да се почустваш неудобно в даден момент. Поискай да се запознаеш с партньорката ти предварително. Има шанс физически да не ти допада или нещо друго.

Аз лично нямам нищо против. Усещането е много различно.

6.   Може да ви звуча консервативно и остаряло, но мисля че секса е създаден за двама души и там няма място за трети. И може да се постигне истинска наслада и удовлетвореност от близостта с човека до теб, /а не с хората.../.

7.   Що за хора сте вие бе, от свободия се чудите какво да правите! Защо не пробвате с някое животно?

8.   Момиче, а защо не предложиш на приятелят си 3-ка с още едно момче? Глупавичка си, затова така си играе с теб.

9.   Може направо четворка.

10.   Авторката: Аз нямам желание за тройка с двмама мъже иначе за него няма проблеми той дори ме е питал дали искам... а иначе номер 2 защо не :P :D

11.   Тройката е за хора, емоционално необвързани помежду си!
Всеки става, скача в гащите и си заминава. Не бих допуснала никой в моето легло, с моя партньор, но когато бях необвързана ми се случи да попадна в едно легло с двама 'познати' мъж и жена и тримата нямахме никакви намерения един към друг, освен секса !!

12.   Тройките са интересни и готини, само не трябва да сте ревниви. Иначе... ще има разсърдени.

13.   Абе луди ли сте, аз не мога да го разбера това нещо. Как така, няма ли да ти е гадно, това все пак е някаква изневяра и то пред очите ти. Според мен изобщо не трябва да ви минава такава мисъл в главата. Но все пак вие си знаете.

14.   Бейби, щом приятеля ти иска тройка, означава просто че не гледа серизоно на вашата връзка. Означава, че нещо не му достига и вероятно смята, че не си способна да удовлетвориш сексуланите му желания напълно. Проблемът не в теб, но дори и да беше, ако той изпитва истински чувства не би искал подобно нещо.

Само да уточня, че не знам на каква възраст сте и двамата, а това определено е от значение - преди 25 год. хората няма много хабер от секса с партньор, към когото имат серизони и постоянни чувства:) Ако много настоява за тройка, а ти държиш на него си стягай багажа. Не се съгласявай ако е само заради него! Пази невиността на нежните си чувства, за някой, който ще ги оцени:)

15.   Кажи му, че имаш такава приятелка за тройка, но в момента е неразположена, защото е хванала малко СПИН...

16.   Хах.. ти искаш ли да го гледаш с друга пред теб? Помисли си за това, а това че иска тройка, не значи че няма чувства към теб или че не му стигаш само ти.. просто мъжете обичат да експериментират в секса и се стремят да получат най много. кой не би искал да е с две? Най важното е дали ти го искаш, аз ако бях не бих си н авила, аз съм на тоя принцип - или всичко е мое, или нищо.. а защо не го попиташ само за информация той дали би направил тройка с теб и още един мъж ей така да видиш само как ще реагира, постъпи и ти по същия начин.

17.   От авторката: 16 аз съм го питала и той е навит за него няма проблем той дори като ми намекна за тройка спомена че ако аз поискам да бъда с двама мъже ще го направи

18.   Аз бих му предложила в такъв случай да направим тройка с още един мъж, за да видим тогава как ще реагира :)))) Пък и е по забавно да е с 2-ма мъже и 1 жена, така или иначе един мъж няма как да оправи и двете жени едновременно :)))))))))))

19.   Еййййййййййййййййййййййййййййй курвооооооооооооооооооооооооооо ше ми прави тройка ти а елаааа при мене ма.

20.   Секса и любовта са две различни неща е естествено че ако са съчетани е прекрасно но не бива да ги бъркаме... ако наистина обичаш един човек ти би направил всичко за него нали?

Та мисълта ми е следната ако наистина искаш да доставиш удоволствие на приятеля и направи го първя път е нормално да ти е странно... възможно е дори и да ти е малко неприятно но ако обичаш да експериментираш ще ти хареса успех.

21.   Еми аз съм опитвала и чувството е страхотно опитай ще ти хареса.

22.   Той не те обича затова иска тройка.

23.   Не бих му позволила

24.   Оф незнам какво да те посаветвам аз съм на съштото положение при мен е това че сме семейни, но мие интересно и се чудя да опитам.

25.   От авторката: 24 донякъде те разбирам ние си живеем заедно и все още се колебая и винаги гледам да отклоня темата... не че не ми се иска но се страхувам това да не ни раздели.

26.   Говорила съм с мъжа ми за това и тои е сигорен че няма да ди раздели това нещо а ще ни стане вразката по силна. Да ти кажа са съм саглас на, днес пак го говорих ме по този вапросно. Но едно запомни него прави в вашия град и не с позната. По добре платете на някоя проститутка но не в гарада и не с позната. Приятно ми е да си пиша с тем колко сте годишни.

27.   От авторката:
аз съм на 18 а той на 26

28.   АКО МЪЖЪТ ТИ ИСКА ТРОЙКА ПО ДОБРЕ МУ БИЙ ШУТА... ЕДИН МЪЖ КОЙТО ИСКА ТРОЙКА С ТЕБ НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!! ТОЯ ЧОВЕК ИСКА ДРУГА... КАЖИ ВУ ХУБАВО.. ТРОЙКА НО С МЪЖ!!!! НАЛИ С ЖЕНА ЩЕ Е ШОТ ТЕБ ОТ ЖЕНА НЯМА ДА ТЕ РЕВНУВА НО ТОЙ ШЕ ЛАШКА И ДРУГА КАКТО СЕ ВИКА... ЛУДА ЛИ СИ! СЕКСА Е ЗА ДВАМА..... !!!!!!

29.   аз съм от 24,26 номер.Ти си доста мъничка, още нищо не си видяла от живота ,аз като теб се омъжих малка и се разведох. Това ми е втори брак, сега се чувствам много по-различно и въпреки възрастта си съм готова да изпитам удоволстве е от всичко и на тройка съм готова вече. Нали знаеш пусни човека до теб на свобода и ако тои се варне значи е твои ако не никога нее бил и затова е по добре лиготиите да си ги варшим заедно да знам отколкото да ме лъже и да ми изневерява може би първия път ще е гадно но за виси от много неща .Успех мила искам да се свържа с теб и да си пишем другаде но неискам тук да оставя дани ако искаш остави ти ще те потарся

30.   От авторката: 29 мога да ти дам skype: iskamiskamte

31.   Тук май само жени са коментирали. Ето ви и едно мъжко мнение: Имам приятелка с която сме от 10 години заедно. Преди 5 години почти се бяхме разделили. Нищо сериозно (като изневери, бой, пиянство), стандартното изтощаване на връзката. Приятелско семейство ни покани на гости и вечерта завърши със секс. След тази вечер отношенията ни постепенно се оправиха. Сега не мислим да се разделяме, но веднъж в месеца правим нестандартен секс (тройка с друга жена или друг мъж, с друго семейство или двойка; няколко пъти съотношението мъж:жена е било 3:1, 3:2, 5:3). За себе си установихме, че по-големите групи не ни привличат. Най-удачния вариант е 3-4 партньори в различно съотношение. Поне за нас. Така, че не се притеснявай и ако ти се иска опитай. И без да правите тройка може да се разделите. Това се случва непрекъснато и не е причина за раздяла. Важно е какви са отношенията ви. КЪСМЕТ :)

32.   Aз съм го пражел и супер яко

33.   Да ви кажа имам проблем аз сум навит но леко така ревнуван и нз какво да правя ако може дауте савет

34.   Аз съм говорила с моя приятел много пъти за тройка и той е категоричен, че не иска и не би допуснал трети човек в леглото ни. Даже и мен настрои против тройките, но си мисля, че би било интересно преживяване ако е между познати, но не и обвързани хора. Кажи му, че искаш да пробваш тройка с други хора, след това ще включиш и него. Ако се съгласи, значи не държи особено на теб.

35.   Не познавам мъж, който обича жена си да гледа как я лашка някой друг, иначе съм го правил но "за спортта", с чужда!

36.   Моят мъж страшно държи на мен силно ме обича и когато
на майтап му зададох този въпрос дали иска тройка?????
той ми отговори малко ядосан не мога да си представя да те видя как друг мъж те е...е,аз му отвърнах със същото
не мога да си преставя друга да те е...е
И двамата разбрахме че толкова силно се обичаме че не ни е нужно такова изпитание.
Според нас когато двама души силно се обичат......не им
трябва такова изпълнение.
Поздрави:Росирос 49

37.   Пробвай, за мене е приятно изживяване - един мъж с две жени.

Но чесно казано, предпочитам обратното - двама да обладаваме моята жена. Винаги има рискове когато се съберат трима.

38.   Никога не правете тройка с приятеля си, ако ви е мъж може, за разнообразие на брака, защото знаете, че ще остане до вас, но приятеля може да хареса другото момиче и да ви зареже. Така, че ситуацията е много деликатна. Другия вариант е ако с приятеля си наемете проститутка, но жената да я избере и тя да контактува с нея, за да не може приятелят и и другото момиче да си разменят телефончетата и в един момент да стане излишна!

39.   ми кажи му че ще правите троика но при едно условие ако правите троика и още един мъж естествено е че тои ще се откаже едва ли ще иска да те сподели с някои друг мъж опитаи и успех

40.   При мен и моят приятел историята е същата както при номер 36 и ние се обичаме много и 3-ките не са за нас. Ако съм необвързана съвсем друго ще е мисленето ми за 3-ките.

41.   С моя редовно си се чукаме с един мой колега и жена му, в началото ми беше страшно неудобно, да му духам на колегата пред моя, но от както той ми навря лицето между краката на колегата, нямам спирки. На мен много ми действа гледката как моя я лиже другата, направо мога да свърша без да се пипна. А най-върховното удоволствие за мен е да ги усетя двамата в мен.

42.   Млада си още, пробвай всичко от живота!

44.   Мноооого искам. Направо съм полудяля по това. НОООООООО... мъжът ми ако разбере за това сигурно ще ме пребие. Той е доста консервативен в това отношение. Даже и в дупето не иска да го правим. Чак ме дразни. А съм на29 г и ми се прави всичко. АМА ВСИЧКО. Искам тройка и с мъж и с жена после. Ама повече с мъже. Единствения начин да се случи това е да кръшкам. Още не съм го правила, но е въпрос на време. А съпруга си не го обвинявам, той просто си е такъв. Има някои по-разкрепостени и потентни и други не толкова. Никога не ми е отказвал обаче секс, и си свършвам винаги нооо.... за нещо по-така и дума да не става. Ще кръшкам, няма начин.

47.   44 Ако ти се прави тройка с двама братя, няма проблем.
Няма да ни е за първи път и ще останеш доволна.
А дупето ти няма да остане непосетено щом това ти е мечтата.
А ако и можеш да гълташ просто ще си прекараме страхотно заедно.

48.   Младо семейство сме. правили сме 3ка доста пъти но с мъж само. Първия път ми беше малко кофти да видя как мои познат се дърви яко на жена ми и 4ака с нетърпение да се съблече и да е почне пред мен. Малко става се едно на пазар отивам с моя стока и я предлагам. Цяла вечер първия път я 4ука доста и се поскофтих и мисля е нормално това. Все пак ми е жена а някои друг пред мен да я лашка 4-5 пъти.... Както и да е. След 1вия път понамалих спи4ането, даже позволих на жена ми да му прави свирка пред мен. Установих че почвам да се възбуждам от гледката. Просто ми е кеф да виждам как някои получава френска от нея - в последствие разбрах и че секса ми допада адски - да гледам как пъшка и свършва от друг пред мен. Как с гърчи и ме налапва докато някои я чука на задна примерно. И така продължихме 7-8 пъти тройка с въпросния мъж. Допада ми този вид секс и съм навит да продължим- въпроса е че ми се иска и на мен 3ка с жена вече защото все пак на жена ми и е кеф с 2ма но на мен няма ли да ми е също кеф с 2 :)

49.   Това, че иска тройка и не те обича е тотална ГЛУПОСТ. Щом и ти искаш го правете. Какво толкова? Ако може един съвет как да накарам моята да го направиме ще съм благодарен :)

50.   Трудно, моята не успях да я убедя. Може би първо на майтап, или уж случайно с друга симпатична двойка.. Иначе си мисля че е безсмислено мъж да е с две жени, макар че повечето мъже го предпочитат от егоизъм. Друго си е жена с двама мъже, има дупки и за двамата:) Правих го с няколко семейства в които жените са по-силната страна и страшно сексуални. Усещането е страхотно! Жалко че трябва да се крия от съпругата си. Блазе им на по-младите, необременени с морални задръжки!

51.   Любовникът ми искаше да правим тройка и аз му казах добре, ето 1 твой приятел - викни го. Дойде и го подхванах, моя човек гледаше с удивление как чукам приятеля му и се включи и той: единият отпред, другия отзад едновременно-кеф голям, през това време единия ми хапеше зърната, а моя ме бараше по клитора и ми хапеше ушите. Не помня колко пъти свърших и виках с глас от удоволствие.

52.   Приятелят ми е на 38, а а з на 45. Заедно сме от 7 години. Мислех, че връзката ни е сериозна, но в последно време непрекъснато иска да правим тройка с още една жена. Много ми е болно, защото го обичам. Имам чувството, че съм загубила всички тези години.

53.   №52 твоя приятел дали няма връзка с нея, тоест предлага ли ти с конкретна жена или ще търсите тепърва? Аз имах подобен случай, имах връзка с мъж той заживя с друга жена и после ми предложи да участвам в това, и така сме щели да се виждаме по-често, това беше неговото обяснение- отказах защото не ми е безразличен.

Много хора казват, че това не е липса на любов, а именно обратното, но аз не го вярвам. Не искам да ти вкарвам мухи в главата, ти знаеш какви са ви отношенията, но помисли и върху това което ти написах по- горе, тоест дали той няма някоя конкретна, която да включи между вас.

1-50 от 64