Споделена история от Секс и интимност

Орален секс
Здравейте, въпроса ми е: При орален секс ми харесва да е целия в устата на партньорката ми. Притеснявам се да не я боли и я питам дали да спра. Винаги отговора е - Още искам. Дали не го прави заради мен?

Коментари

1.   Бате що нас питаш... Аз ли да знам дали пряителката ти иска още илии ти самия... а най добре нея да питаш хаха.

2.   Няма как да я боли, като и го слагаш в устичката , а ако искаш са разбереш дали го прави заради теб - мушни и го първо в дупенцето...

3.   Зависи ор размера ти, но (тъй като съм жена) ще ти кажа, че за да поема целия пенис на партньора ми е нужна техника, устата ми да е напълно отпусната и моментът да не трае дълго, за да мога да дишам спокойно. Вярвам, че ти казва така, защото иска да ти достави удоволствие, но сигурно и е трудно. Възприеми дълбокото поемане като част от оралната любов (когато на партньорката и е приятно и е готова), а не като нейна разновидност. Все пак и на двамата трябва да ви е хубаво, нали така!

4.   Номер 3 права си, задържа го но не за дълго. Определено ми харесва, но разбира се старая се да и е приятно и тя прави каквото и харесва.

5.   Номер 3 е права. Може да се задържа, но не дълго, защото наистина се затруднява дишането. Гледала съм и за хора, които изпитват оргазъм и при измъчване (в частност-душене) и може на някой дори да му е приятно в момента на задушаване. Но в мнозинството трябва да е ритмично и за по-кратко.

6.   Пич да гледаш гаджето ти как й се изчервява лицето и врата й прилича на хоботчето на малко слонче според теб готино ли й е...