Споделена история от Секс и интимност

Секс, ягоди и сметана
Имам приятел от 8,9 месеца и сега той е извън града за около месец. Искам когато си дойде да прекарам ноща при него и да го зарадвам.
Мисля да се облека в някое секси белио* и да купя сметана и ягоди и да си поиграем малко ;дд
Ако може по опитните жени да ми обеснят малко какво да правя от самото начало, че да му хареса и дали да танцувам или не и ако мислите, че танците (стриптиза) е добра идея та каква музика ми предпочитате?

Към мъжете... Какво ви харесва най-много когато една жена прави? какви движения, докосвания и т.н. С една дума: какво ви кара да се побъркате от кеф и как да му доставя това идоволствие? ;дд

Мерси предварително и се извинявам за правописа.

Коментари

1.   Не ни се извинявай за 'правописа', а за неграмотността. /Gerrard

2.   Хм.. :) ами мога да ти кажа какво направих с моят приятел, ние сме заедно от 2 години. Та завързах му очите, налях му една чаша уиски, запалих му цигара, пуснах музика - AC DC - touch too much. Бях с негова бяла риза, с едно коланче, кубинки, дантелени бели прашки. Той си седеше с вързани оченца, пиеше си уискието и си пушеше цигарката. Дадох му един шоколадов бонбон, започнах да го дразня. Направих му свирка и го накарах да подивие, при което го докарах от спокойно релаксиращо, приятно усещане, до лудост, при която беше като озверял и си махна сам вързанката на очите, естествено на 3-4 опит му позволих, за да бъде интересно и да бъде малко подчинен, което още повече да го подразни, т.к. моят мъж е властен и по характер, и спрямо хората. Та... :) после правихме секс, доста секс и така.. :)

3.   Скъпа, ние можем да ти кажем кой какво харесва, но не вярвам това да ти помогне доста, защото ти най-добре познаваш приятеля си и знаеш какво той харесва...

Но иначе стриптийз е добра идея, да. Музика... Джо Кокър (you can leave your hat on), Мадона (за съжаление не се сещам в момента как се казва песничката, но ритъма е подходящ за стриптийз). Но в крайна сметка по мое мнение няма "стриптийз музика", аз съм правила стриптийз и на Били Айдъл -- Спийд. Просто се оставяш ритъма да те понесе.

Успех!

4.   То това със сметаната и ягодите е малко по-скоро женска фантазия...
Стриптийз - да! Това го приветствам като идея.
Ама я го блъсни малко по-грубо в някой стол, съблечи горните дрехи с подходящи танцувални движения и като останеш по бельо му направи една хубава свирка - до край, да свърши в устата ти (най-добре е да го глътнеш) Но ако си от гъдежливите и просто на лицето е добър вариант.

Оставяш го да си почине малко... вечеряте..ти си само по бельо и високи токове и ядеш много предизвикателно, каквото и да е (и миш-маш да ядеш, важното е как си пъхаш вилицата в устата...храни се така че да му напомняш за свирката от преди малко и го гледай изкусително в очите) а десерта вече можеш да предложиш да ти го хапне от корема...или малко по-надолу - една ягодка, заклещена в долните ти устни... и не мисля, че оттук насетне ти трябва да мислиш, той с радост ще поеме инициативата... е ако по някое време си поискаш сама да те "Искам да ме нашляпаш" "Искам отзад" "Искам да си по-груб" "Искам да усетя езичето ти долу" "Ела да Го поцелувам малко"

Дръж се свободно, отпусни мръсницата в теб...а после се гушни "засрамена и невинна" в него и не забравяй да го похвалиш, че е бил невероятен..и после Млъкни, остави го да се наслади на момента!

Успех!

5.   Номер 3, потвърждавам, стриптийз на Били Айдъл - Спийд, е мнооого яко :-) Секс на въпросната песен също! За такива поводи пак на Били Айдъл мога да препоръчам Cradle of Love и Sweet Sixteen. На Cradle of Love дори клипа е със стриптийз.

На Мадона дето казваш, че не се сещаш заглавията - има няколко. Моите фаворити са Secret, Erotica, Vogue, Express Yourself. Също така намери в нета текста на Vogue и го прочети докато слушаш песента :-)

Кубрат

6.   А, и разбира се Justify My Love, как можах да пропусна...

Въпреки това, тоя пасаж от Erotica ми е любим:

Give it up, do as I say
Give it up and let me have my way
I'll give you love, I'll hit you like a truck
I'll give you love, I'll teach you how to F*CK

Кубрат

7.   На мен стрийптиза ми се вижда тъпа идея, все едно извадена от Космополитан. Вземи си нещо секси, като костюмче или корсетче от секс шопа и действай :)

8.   Номер 7, и какво да прави със секси костюмчето и корсетчето? Да го облече и да си чопли в носа? Нещо не те разбирам...

Кубрат

9.   От авторката: Мерси на всички за саветите и песните. ;]]

10.   Кубрат, ти на 15 години ли си, че задаваш този въпрос??? :)) Развесели ме!

11.   Номер 10, въпросът ми беше в контекста на номер 7 (не знам дали си ти), дето казва, че стриптийза била тъпа идея. Първо не мисля, че е тъпа, но дори да приемем че е, за какво ти е да слагаш корсет ако няма да правиш стриптийз? Аз не познавам жена дето да носи корсет за кеф, а по време на секс така или иначе е излишен... Но може и на мен да ми липсва фантазия, не знам...

Кубрат

12.   Хах... Кубрат, размя ме. Като ти изчетох песните фантазия едва ли ти липсва. Въпреки, че на "Speed"e по яко да караш ферари с 220 на магистрала. Вярвай ми по готино и от оргазъм е.
Авторке, ето и моят съвет. Като избор на песни:
Madona" ?rotica"
Madona"Justify my love"
Joe Cocker "You can leave your hat on"
Като облекло избери нещо, което да се съблича лесно примерно риза и пола. Купи едно щампанско и преди да започнеш със стриптийза го отвори и се полей с него. Съблечи първо полата, а после и ризата. Ако е останало нещо в бутилката полей се пак и така се приближи до него. Оттам нататък остави фантазията ти да работи, Дано да съм била полезна. Успех.
Маги