Споделена история от Секс и интимност

Секс за една нощ
Имам нужда от съвет... Проблемът е, че правих секс с мъж, с когото се запознахме от общи приятели в дискотека... Беше готин, аз съм необвързана и честно казано не видях нищо лошо в това да се отдадем на страстта си за една вечер :) преди да си тръгна си разменихме телефоните, което ме изненада, защото принципно не очаквам да ми се обади... но сексът беше хубав и честно казано ми се иска да го направи... в смисъл не търся връзка с него, не съм се настроила емоционално, просто не виждам нищо лошо да се виждаме и да правим секс от време на време... Проблемът е, че не искам да го търся аз... притеснявам се да го добавя в facebook... не искам да си мисли, че го преследвам и едва ли не очаквам нещо след тази вечер... не знам как разсъждават мъжете по въпроса... всичко си остава като приятен спомен за една вечер или няма нищо лошо, ако вечерта се повтори? !? !

Коментари

1.   Да ти имам проблемите.;)

2.   Да ти имам проблема... :)

Мирослав

3.   Чудя се как на мен никога не ми се случва така.. Момиче мен не ме е харесвало от... Бог знае колко време а някав излиза в обща компания, чука за една нощ и си бие камшика. Тва просто не е честно

4.   Жените много обичате да си правите живота по-сложен от колкото трябва да бъде! Ако ти се прави секс без обвързване в това няма нищо лошо. Хора сме, имаме нужди. Само се пази. Една гумичка не е кой знае какво неудобство, а може да спести много главоболия после.

Ако ти е харесал секса с него и си сигурна, че не търсиш нищо сериозно просто му се обади и му го кажи. Аз лично не бих си помислил нищо лошо за теб. Напротив - бих те уважавал за прямотата и за това, че знаеш какво искаш. (Мъжете не обичаме игрички.) Ако и той си е изкарал добре, много ме съмнява да откаже предложение за необвързващ секс. Ти печелиш, той печели, животът е по-прост и висчки са щастливи.... Всичко хубаво ти желая!

Чес

5.   Само да ти кажа, че сексът за една нощ се окачествява като такъв впоследствие - като видиш, че няма продължение. Никой не си прави сметка отнапред "Сега ще я изчукам веднъж и тва е". Не знам и защо ти си си правила такава сметка предварително? При мен една такава забивка за една вечер вече се държи 8 години... Никога не знаеш от коя шапка ще изскочи зайчето.

Както каза номер 4, целта на необвързващия секс е просто да ви е приятно без излишни усложнения, игрички, кой на кого да звънне, как и защо, ама ся кво ще си помисли, ама да го добавям ли, да не го ли... Като ти е харесало - имаш му номера, звъниш му, казваш му "Сексът с тебе беше страхотен, привличаш ме, искам да се повтори" и това е. Нали за тва сте си ги разменили тия номера, не за да се добавяте във Фейсбук! А и човека може да не иска целия свят да знае, че сте се чукали, бъди малко по-дискретна. С тия фейсове представа си нямате къв автогол си вкарвате понякога.

Като му се обадиш и му кажеш това, не вярвам да ти откаже, а ако има причина да го направи и ако е поне малко мъж на място, ще оцени твоята прямост и ще ти отговори също толкова директно. Да си мислиш, че по тоя начин ще му "вдигнеш акциите" или че "ще изглеждаш като разгонена к*рва", е голяма грешка. Да не те притесняват тия неща, нали все пак това е целта на отношенията ви - да се отдадете на страстта и на първичното.

И още нещо: Една жена като тръгне да си прави такива тънки сметки и да се прави на потайна и недостъпна, това е силен знак, че не е само секс, а има и някакви чувства. Мъжете не сме толкова тъпи, колкото някои жени си мислят, и понякога в стремежа си да "пазите достойство" изглеждате още по-смешни.

Просто бъди себе си и няма да сбъркаш!

Кубрат

6.   Уважавам жени, които биха си признали нещо подобно и не виждам нищо лошо. Както мъжете си мечтаят за нещо подобно - неангажиращ секс от време на време без обвързване. Освен това бих се радвал честно казано ако някоя жена ми го каже. Няма нищо кофти да си пожелаеш секс :)

10.   Е нищо не ти пречи поне да го добавиш.. и няма да му пишеш, а просто ще го добавиш. Може би той чака ти да направиш първата стъпка.

11.   Мерси Чес :) така и ще направя :) радвам се, че все пак има свободомислещи хора...

12.   от авторката:
благодаря на всички за съветите :)
действам и няма да се притеснявам :)

13.   Мъжът и жената интимно:
Тя: чуди се как да си поиска
Той: чуди се как да те покани на кафе

14.   А вие как се почувсвахте след секса и какви са ви намеренията. А ако на него му сте му харесали какво правите от там на татък!!!

15.   Просто му кажи какво мислиш вместо да се тормозиш, съмнява ме да има мъж, на когото не би му харесало секс без обвързване, а за фейса в последствие предполагам

16.   Аз бих се изкефил да чукам някоя без обвързване, но само на сериозни попадам. Така че действай!

17.   аз разбрах за приятелката ми, че е спала с момче на купон месец преди да се запознае с мен, секс за една вечер и после свирка на някакъв глупак и до ден днешен ми тежи това и никога няма да го забравя и винаги ще си имам едно наум. Момичетата с достойнство, разум и ценности няма да си позволят да правят тези неща. Следва да ме оплюят момчетата, които искат такива жени и жените, които допускат такива неща, но аз съм друг тип момче.

19.   Пиши му смс"ела да ме ебеш" и със сигурност няма да стане нищо...

20.   личи си че си една малка ковретийка :))) За тези три години откакто си пуснала темата сигурно си навъртяла по-голям километраж от пилотите на ферари :)

21.   До всички умствено ограничени хора, живеещи в 70те години - това, че момичето е правило секс за 1 вечер, не означава, че е курва. Много необвързани хора правят така. Това е и един от начините да си задоволиш нагона и ако се прави с предпазни средства, шанса за неприятни изненади е доста малък. Лично аз съм мъж на 27 години и уважавам жените, които знаят какво искат и как да го постигнат. Смятам, че може би е леко прекалено да му се обадиш, но не и да му пишеш във Фейса. От реакцията му там ще прецениш какво да правиш. Действай!
АКАТИМ