Споделена история от Секс и интимност

Моля ви за отговор
Значи.. искам да започна с това, че съм девствена. Имам си сериозен приятел от известно време и мислим вече евентуално за първи път. Не ме е страх, но ме притеснява друго.. отдолу малките ми срамни устни едната е по-голяма от другата (големите не могат да я покрият) и не знам това дали ще му хареса. Искам да питам момчетата (тези, които имат опит) как биха реагирали.. аа и още нещо - преди време имах лек обрив и сега имам съвсем леки петънца.. и не знам как би реагирал.. иначе хигиената ми и всичко ми е на ниво.. само тези две неща ме притесняват. Благодаря на всички за отделеното време и за помощта (евентуално)!! :)

Коментари

1.   Ако ти мислиш да му мериш топките дали са еднакви по големина и тежест и мислиш с лупа да му търсиш петна може и той да търси. Те и ушите ти не са еднакви.

2.   Ж30:
* относно притесненията ти - не трябва да имаш такива. Ако той те приема като човек и те обича, ще приеме и особеностите на анатомията ти. Не всички сме идеални!
* относно, уж, отминалия ти обрив - Той повече ме притеснява. Да знаеш, че невинен обрив няма!!! И не само обрив, а и сърбежи и всякакви други нетипични състояния на интимните области - НЯМА!
Съветвам те, още преди заветния ти първи път, да посетиш гинеколог. Ако се налага, може и той да те дефлорира. Това не означава, че той ще те обезчести, отвори и т. н. Единствената разлика ще е, че при заветния ти първи път няма да има кръв, НО... Ако го направиш и гинеколога ти направи микробиологично изследване, може да се окажеш развъдник на куп бактерии, гъбички и какво ли още не. Никой не твърди, че си ги хванала по сексуален път. Те са обитатели на нормалната ти интимна микрофлора, но понякога някои от тях надделяват над други и се стига до болестни състояния. До там се стига, в следствие на настинки, заболявания, приети различни антибиотици или други лекарства. Възможно е да се заразиш и от докосването с нечисти ръце или преминаването на бактерии от ануса и дебелото черво - външно или през вътрешната вагинална стена. Ако не се лекуват, може да останеш бездетна, фригидна и т. н. Още по-лошата новина е, че същите се предават и по полов път и има голяма вероятност да заразиш най-близкия и обичан човек от теб. Ако не го разберете навреме и не се лекувате ЗАЕДНО, може да има трагични последици...
Така че... Съветвам те, преди да помислиш за преживяването, да се погрижиш за обстоятелствата и последствията около него...
УСПЕХ!

3.   Не се притеснявай толкова. Да не мислиш, че той ще те оглежда така детайлно, че и какво има та да не те хареса. Най-глупавото би било заради това да не се отпуснеш, когато стигнете до секс. По-спокойно и успех!

4.   На гинеколог ходила ли си за тези обриви? А за срамните устни, на всяка жена е различна, както всеки мъж е различен отдоло. Някои харесват малки, други големи... докато не опитате първия път няма как да разберете. А всъщност вече не сте ли се виждали голи??

5.   От авторката:
Ами не сме се виждали.. смисъл той все е искал, посягал е, но аз се дърпам, защото не знам дали ще му хареса и т. н. Иначе от кръста на горе всичко му разрешавам, но иначе...