Споделена история от Секс и интимност

Лесбийка (може би???) на 21
Здравейте,
Момиче съм на 21. Имам мъже около мен, имам и приятел, но непрекъснато желая да го направя с жена! Нямам опит с тях, запознавам се с някои от чата, но всичко свършва само с чат - или не са сериозни, или сме от различни градове, или са мъже, правещи се на жени!
Искам нещо реално и истинско, искам да опитам с жена, да обсипвам с целувки прекрасното й тяло, а в същото време се чудя дали е грешно, дали нещо не е объркано в мен! Не знам!

Къде да търся женска нежност или ... да я търся ли? Правилно ли е? Дайте ми съвет как се зарибява жена, скъпи момичета! Някоя от вас чувства ли се като мен?

Коментари

1-50 от 52

1.   Освен да те запозная с жена ми и ще си го правите пред мен-аз няма да ви се бъркам много само ще гледкам!:)))

2.   Епф може би не си попаднала на правилния мъж... :/ Макар, че много си падам по лесбийките :)))..
М 20

3.   Естествено е!!! Хората са различни и уникални сами по себе си!!! Търси щастието си без значение от пола!!! Най-важно е човек да бъде щастлив така че.... давай смело.

4.   Ами пробвай и ще разбереш, аз лично също мислех така за себе си но щом една приятелка почна да ми се натиска се отвратих и открих, че само мъже харесвам.

5.   Ами аз също като теб искам да пробвам с жена ако решиш да си поговорим дай някакви кординати имейл или нещо за да си пишем. Аз съм Гери

6.   sh1986@abv.bg

7.   tinatarnar@yahoo.com

8.   Кой мейл е твоя?

9.   Ползвам и двата, публикувах и втория, тъй като чаках за одобрението на администратор на първия! Мислех, че ще остана без данни за контакти!
Благодаря ти, Гери! Дано да ми пишеш.

10.   Като отворих тия постове в коментарите, монитора ми замириса на шундафера и взе да капи мазга от него...

11.   Искаш ли тройка?

12.   Не...

15.   Аз сьм на 17. Не съм девствена. Имах приятелка, която ме привлече много силно. И с нея на няколко пъти щяхме да правим секс, но все изникваше нещо. с нея вече не сме близки и въпреки, че секса с мъже е задоволителен, много ми се иска да го направя и с жена. Не просто заради опита, а защото аз изпитвам същото привличане към женския, както и към мъжкия пол-искам да разбера кое е по-силно...

16.   Аз съм на 16 и също имам наклонности към жени. Това не е нещо срамно или обезпокоително. Има също мъже около мен, правя секс с мъже, но жените повече ме привличат и много искам да го направя с жена.

17.   Аз съм на 14 и имам същия проблем, детствена съм но мога да се възбудя само от лезбийско порно ... също нз какво да правя.

18.   Миличка, аз също съм на 21 и често съм си мислила за това да пробвам с жена... Не знам какво да ти кажа освен ОПИТАЙ! Но само с момиче, което няма да ти се изсмее после в лицето, защото има много такива, които просто си правят ебавка с теб. Успех!

19.   Здравей! Прочетох това, което си написала и всякаш видях себе си.. Хех.. Поне не ми се случва само на мен:(
Аз лично досега не сам събрала смелост.. Ако искаш, може да си полафим за това.. Пък, знае ли човек :)

20.   И аз имам същия проблем! Искам да има жена до мен!Да изживеем заедно живота си, но всичко е шега за останалите, с които се запознавам! Искам сериозна връзка с жена!

Ако има някой, който се чувства по същия начин може да ми пише... Нищо не се знае! :)

22.   Пишете ми на мейла, даден по-горе - ще Ви отговоря.

23.   Момичета, бъдете по-смели. Аз съм момиче и имам приятелка от една година! Много ни е хубаво заедно. Преди това и двете сме били с много мъже, но явно не сме търсили, където трябва. Връзката ни е много удовлетворяваща, сексът ни е прекрасен! Скоро мисля да направя сайт, точно за хомосексуални. Ще взема мейлите ви и ще ви пратя линк!

24.   Здравейте,момичета,аз съм на 28 и спя с жени от 10 години , прекрасно е и не може да се сравни с хетеросексуалият секс,но нещата ,за които пишете като случване в душата ви са нормални.Един малък съвет-не бързайте,ако много го искате,ще се случи!

25.   Здравейте на всички аз съм момиче от Сандански няма да си казвам годините .. :) и аз имам същият проблем искам да пробвам и да видя кой пол ме привлича повече, но определено мога да се нарека бесексуална.

26.   Здравейте,аз съм от Варна на 34 години, омъжена съм от доста време, откачам от сексуалното удовоствие с мъже..но адски много от 2-3 години искан да опитам с жена.

27.   Към номер 15 и 16 (и не самоо) и аз съм на вашата възраст, може би вече една година по голяма, но и аз искам да разбера какво е секс с жена..адски много се възбуждам само при мисълта .... :]

28.   Аз не мисля,че да искаш да опиташ едно сексуално изживяване с жена е проблем...смятам това за нормално...престрашете се и го направете

30.   Здравейте ! Аз съм от София на 17 съм и мисля че съм бисексуална спя с мъже ии никога не съм отпитвала с жени но много ми се иска ..

31.   Имах връзка с жена и тя беше едно от най хубавите неща случващи ми с някога. Затова те всъветвам не се отказвай и търси , не се срамувай в- крайна сметка живота си е твой.
А относно къде да търсиш нежност-нямам отгвор. И аз имам същия проблем откакто не съм с въпросното момиче.
Желая да срещна дуга, но така и не се случва

32.   на 17 съм, преди няколко месеца се влюбих в едно момиче от съседния клас...станахме приятелки, една вечер тя ме покани у тях...Легнахме си и към 1 часа през нощта тя дойде в моето легло и заспа ,каза че и е студено.Аз дълго очаквах този момент и се престраших да я целуна, най странното беше че ми отвърна.След няколко седмици вече бяхме заедно и при всеки удобен случай се любихме по възможно най-страстният начин , който някога съм си представяла.Никога не съм си мислила че мога да се влюбя в жена, да правя любов по най-нежния начин,но стана...Вече не съм с нея, имам си приятел,но момичета няма да загубите нищо ако пробвате с жена ( освен сексуалната си орянтация)

34.   Разбирам, че всяка една от вас търси плътското желание за любов, секс, чукане или както го наричате вие.. да имаш чувства към момиче (жена) е съвсем различно нещо от това да искаш да спиш с нея и това не те определя като лесбийка. Това е по- скоро любопиство пък и може би зараждане на хомо или би сексуална ориентация.. Все пак вие говорите за секс, не за Любов и чувства породени между влюбени!

36.   Аз съм на 21 и се чувствам точно като теб.

37.   аз мисля, че също не бих пробвала женски ласки с приятелка... предпочитам не толкова позната личност... А и тук не говорим за натискане , то е грубо казано...

38.   Бих пробвала с жена, но никога с приятелка!

39.   38 е права - никога с приятелка! Луди ли сте - онази знае сума ти неща за вас, ако вземете да се скарате, ще ви се стежни!
Иначе, приятелят ми е много ревнив и в началото ми каза, че с жени можело, не бил ревнувал от жени. Така ми се развихри много въображението, но идиотът се отметна, разбира се!!! и сега искал да присъства. Няма начин - няма отървия от него, ще е с негово участие, но аз няма да се откажа (имам и сериозен напредък) и ще опитам женски ласки!

40.   39 -то има лесно ти пак може да си пробваш с жена без приятеля ти да знае...

41.   38 съм, не само защото знае тайните, въпреки че това е доста основателна причина. По скоро едно приятелство неможе да е същото след такова нещо. Един път ме целуна близка приятелка. Бяхме пияни и беше само целувка, но оттогава нищо не остана същото. Сега изобщо не сме близки. За мен това е като да го направя с роднина, не го приемам.

42.   41, аз съм 39 - права си много!!!
Колкото до 40 - уф, мислила съм го, но пущинякът е много интелигентен, живеем и заедно - трудна работа. Ако го сторя и ме разкрие, а той е страшен конспиратор, ще стане лошо. Мислила съм си да го подмамя и да го вържа в стаята, а ние с дамата да си действаме, нека се мъчи, гадината! Това заслужава. Определено, обаче, ако ми падне сигурен начин, с жена бих му изневерила - няма какво да се сърди, различно е, нали?

43.   А аз мисля, че ще му хареса... и ще пожелае да се включи и той:)))

45.   аз съм на 20 хора направете го не испускаите аз испуснах и сигурно 2 -ри път няма да стане защото не съм намерила жената с която искам. А и според мен тря да има и някаква тръпка малко или много кам жената с която искаш да го направиш така че не се отказваите

46.   момче съм на 15... приятелката ми е на 16 и тя имаа такива наклонности и аз нямам нищо против с неина приятелка да се отдават една на друга все пак не е мъж и не испитвам никаква ревност :)

48.   На 22 год. съм и винаги съм обичала да експериментирам с удоволствията. Имам си приятел, но нежността, която бих усетила с някое друго момиче ми липсва.. А и е различно да се порадваш на фината кожа на жена.. и обсипвайки я с целувки да усещаш тръпнещото и тяло в ръцете си..

50.   А аз като се на*тискам с момиче на 22, а аз сам на 21 значи ли че съм Лесбиика ?

52.   Аз имам приятел и много го хересвам но понякога ми се случвало да харесам някоя красиво момиче от списание

54.   Пробвай, мила, няма нищо лошо!

61.   И аз искам да опитам.. Със една моя приятелка бяхме ма хотел и взехме да си лижем зърната мн е хубаво

62.   Здравей мила, искам да те успокоя че не си само ти :) Аз бих казала че се чувствам по същия начин. Даже много бих искала и приятеля ми да присъства ще бъде много яко, но като се знам каква съм ревнивка само ще разваля купона!

66.   Здравейте, момичета. Аз съм на 16 год. (почти 17). Преди повече от 1 година се запознах с едно момиче, което е по-голямо с 3 години от мен, но тя е чужденка. Станахме много добри приятелки, дори щеше да ми идва на гости, но се объркаха нещата. И така... с нея си споделях неща, които не съм споделяла с никой друг. По някакъв начин се чувствах добре, когато и споделях и много се радвах, че имаше човек, който да ме разбере. Оказа се, че тя е лесбийка и на мен това в началото не ми допадаше като идея, защото ме беше харесала. След това, обаче нещо изведнъж се промени. Започнах да се възбуждам от лесбийско порно и от скоро много желая да опитам какво е с жена. Аз не съм лесбийка, нито би.. просто обичам да опитвам нови неща и това според мен ще бъде голямо удоволствие, но ме е срам да си призная на някое момиче. Някое момиче, което е навито да си пишем? :) И относно тези, които вече са го правили с момиче -> какво е чувството? Благодаря!

67.   Здравейте,ще ви споделя и моя опит.Бях омъжена,разделихме се с мъжа ми преди 2 години.Имах позната лисбийка която много ми харесваше,след дълго писане се видяхме и оттогава не сме се разделяли,живеем заедно и мога да кажа,че никога не съм изпитвала толкова силни чувства към мъж,но не съм обратна,падам си по мъже и не гледам на другите жени по този начин и знам,че ако някога се разделим с нея няма да погледна друга жена с такива очи.Секса е невероятен и мога да кажа,че чувствата и емоциите между две жени са много по силни.

71.   Е дами какво да кажа? Ем аз съм на 13. Не ме съдете. Не знам какво изпитвам всъщност. Харесвам едно момче, но мисля и, че моята най-добра приятелка ме привлича. Може да е само по приятелски но може и да е по друг начин. Искам да разбера какво е да си с момиче! Но искам и да живея нормален живот да не ме се срам да отида и да покажа на родителите ми моето гадже. Всъщност моята най-добра приятелка е лесбийка. Има много момчета и момичета около нея. И от някой се дразня а от други не. Дайте ми съвет! За да разбера каква съм всъщност аз!

73.   поне не съм само аз с проблем ж/м .
ж19г

74.   Здравейте и аз се чудя да ли не съм хомо. На 16 съм. Това лято ходихме на плаж с родители ми и една позната на мама. Под душа, като си тръгваме видва клира на леля Дани. Той беше доста по голям от моя. От тогава го сънувам искам да го докосвам. Не зная какво ми стана.
Момиче

1-50 от 52