Споделена история от Секс и интимност

Секс с учителка
Здравейте! Имам огромен проблем. Аз съм момиче на 18 години. Проблемът е там, че учителката ми по български ме привлича сексуално. Тя е на 53 години, макар че изглежда много по-млада, но както и да е. Постоянно си търся поводи да съм повече време с нея, дори флиртувам, но тя сякаш не се усеща, или може би се усеща, но не иска да се замесва. Понеже съм 12 клас, мисля като завърша и тя ако е свободна да я заведа на кафенце-аз черпя де и да си поприказваме, но лошото е, че не знам как да вмъкна темата за секса и да й кажа, това което изпитвам към нея, защото ме е страх, че повече няма да ми проговори. Може ли да ми дадете някакви съвети. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Хахах! Глупости! Не ви ли омръзна да си измисляте истории.. Тоя сценарии в кой порно филм го гледа?? :)))

2.   Това вече го е имало публикувано, явно ефекта не е бил достатъчно потресаващ и пак са я пуснали с надеждата да се посмеят на коментарите...

Палав Мечок

3.   Абсолютно съгласна с номер 1.
Жена на 53 и да искаш няма как да те привлича, още повече че точно учителките нямат грам време за себе си. Това трябва да е в "измислени истории " понеже няма грам шанс, да е истина! Както и да е. Искаш съвет? Ето ти - остави учителката си намира и остани близка с нея, вместо да я отвратиш със фантазията си.

4.   Имам същия проблем ;(

6.   Не е измислица, възможно е... знам от опит! Сподели с мен, ако искаш, имам същия проблем

7.   Няма да се получи. Просто забрави. Твоята учителка държи професионална дистанция от теб. Ти за нея си просто една ученичка, както всички други. Тя е там за да си предаде урока, да си свърши работата и след работа гледа да си оправя личните неща. И ти на нейните години ще се интересуваш единствено от личните ти задачи да са наред. Най-добре е след като завършиш гимназия, да затвориш една страница от живота си и да си вървиш напред. Тогава ще си намериш по-подходящи приятели.

8.   Виждам, че никой не вярва, но това е истина. Както са казали хората за любовта няма граници. Та както и да е, благодаря все пак. От авторката.

9.   Така... отдавна не съм ученик, но все още помня сексуалните си фантазии с учителките ми по математика (класната ми от 5-7-ми клас), учителката по история в средното, по руски.... по физическо двечките.. ох много са... откачах в час.. имах случаи, когато бях надървен и се молех да не ме вдигнат на дъската.... останах си с фантазиите, де...

10.   И аз отдавна не съм ученик но преди много години още в тошково време в чисто ново училище и млади учителки. Тогава аз на 18 а те на по 24-27г. Нито една не пропуснах. С някои от тях още правим секс. Е някои имат внуци но секса с тях е върховен. Те са 50 но с такъв опит и жажда за секс, че са неудържими. Вие младите да сте живи и здрави и сами ще изживеете това. Дано си спомните това което съм ви писал преди години. Мен отдавна няма да ме има. Та успех в секса. Днес те има утре не)))

11.   И така, след като завърших, нямам търпение да изчукам старото парче. Давайте още идеи как да стане това. Поканих я на кафе, но ми писа следното:"Ще се видим, сега учи! "Прилича ми на отказ, но ви моля и вие да изразите вашето мнение. Ще съм ви много благодарна. Ако случайно отидем на кафе, какво да й кажа, за да се качи в нас и как след това да й кажа, че ме привлича сексуално и искам да го правим. Имам няколко идеи за ходенето в нас:уж, че съм забравила подаръка й и да дойде с мен да й го дам, но след като й го дам, проблемът е как ще я задържа вкъщи и как да й намекна за това, което мисля да правя с нея?
От авторката

13.   предложи секс кажи и че те привлича спокойно това е човек не машина няма да спре да ти говори най-много да ти каже не

15.   Коментарът 11 на "авторката" кърти.
Е няма как да е на влюбена ученичка изразът "изчукам старото парче".
Те и малко мъже си позволяват такъв речник

16.   Аз имам същият проблем. Аз съм момче на 13 и две от учителките ми са между 50 - 60 години и са много сексапилни. Имат горе - долу големи гърди, средно голямо дупе и аз се чудя какво да правя. Моля помогнете ми. Не знам как да им призная, че искам да правя секс с тях. Може от това да зависи бъдещето ми в училище. След година се махам от това училище и може повече да не ги видя. Едната ми е класна и мисля, че на нея ще е по - лесно да и кажа. Благодаря предварително и съжалявам ако има грешки.

17.   Защо не пишеш във форуми за лесбийки? Там ще те посъветват най-добре.

20.   И аз имах слабост към учителката по литература, но съм мъж, а тя имаше синове по-големи от мен. И тя не беше безразлична към мен, че и класна ми беше. Две години след завършването я срещнах случайно на улицата. Пихме кафе, после я изпратих. Покани ме да ми прочете какво ново е написала. Преоблече се с някакъв пуловер на дупки, без нищо отдолу, личеше си, а като започна да ми чете еротичните си разкази разбрах, че ще остана за вечерта. Правихме секс, но най-важно, че се наситих на така мечтаните тежки гърди, колко ги бях сънувал в гимназията. Започнахме да се срещаме у тях редовно, живееше сама. Обаче се оказа доста извратена и малко луда, особено като си пийне. По едно време спряхме да правим нормален секс, а искаше да я връзвам, бия, душа, драскам, пикая. Понякога тя доминираше, връзваше ме, натискаше си сливата в лицето ми, измъчваше ми пениса и ме яздеше така все едно мъж чука жена. Капката преля, когато докато бях вързан дойде нейна приятелка, около нейна възраст , на 47г. Изгаври се с пениса ми, а после докато приятелката и ме яздеше, тя напъха изкуствения си пенис в дупето ми, докато се изпразних в приятелката и. После продължиха да се гаврят. Оттогава не съм я видял.