Споделена история от Секс и интимност

Въпрос за презервативите
Здравейте, имам малък проблем със слагането на презерватив, по-точно имам чувството че си купувам такива, които са някакъв малък за мен размер и едно слагане ми отнема цели 1 - 2 (понякога и повече) минути. Та въпросът ми е имат ли размери презервативите, т. е. по-малки, по-големи, или са еднакви всичките? Проблема се дължи на това, че понякога, като ми "стане" както си трябва, като че ли ми е доста "дебел" и едвам едвам я надявам тази гума... И моля, без подигравателни коментари, момче на 20 години съм и тепърва навлизам в света на еротичните преживявания... ;)

Коментари

1.   Да, имат размери. На българския пазар най-широки са тези на Дюрекс (без опаковката с дяволчето). Имат и екстра ХL (с един метър на кутийката)
Купувай екстра тънки кондоми, такива без наръбвания и т. н. на Дюрекс.

Отиди в Секс Шоп и си поръчай повечко големички презервативи.

Пробвай първо с Дюрекс. Мисля, че ще станат, ако си що-годе нормален мъж. Спортекс и другите са с поне 2 мм. по-тясни!

3.   Ако не се научиш как да си го слагаш, едва ли ще навлезеш в еротичните преживявания :>

4.   Имат размери, разбира се, огледай се и ще ги видиш, няма начин!
Но ако ти се паднат големи, слагай стелки или подплънки, ОК???

5.   И на мен някои ми стягаха, докато не пробвах Durex ultra thin и от тогава само с тях. за мен са най-хубавите, хем тънки хем малко по-големи.
Ако пък имаш проблем със самото слагане на кондома си купи 5-6 от 20ст и тренирай сам, за да се научиш. че като не можеш да го сложиш минава, както казваш 1-2минути и се разваля някак си целият момент.
М21
Успех пич!

6.   Добре де продавачките не ви ли се подиграват като ги купувате, как не ви е срам? Ако бях продавачка и някакъв льольо дойде да си купува презервативи щях да му се изсмея в лицето.

7.   Ами затова номер 6 такива като тебе не стават продавачки. Какво има за подигравка, кое е смешното, че някой си купува презервативи, ти не си ли купуваш тампони примерно?
Авторе, купи си няколко и пробвай сам да си ги слагаш. И на въпроса ти, да, имат размери и те са указани на опаковката. Купи си няколко различни и пробвай кой ще ти пасне най-добре. Желая ти успех.
Маги

8.   №6 по добре льольовците да си купуват презервативи от колкото да правят льольовчета!
Авторе вземи си презервативи в къщи и тренирай слагането не трябва да ти отнема повече от 10 сек.

9.   До 7 - ами за подигравка си е особено с такива смешници като автора и номер 5.

10.   Оф номер 6, много тъп коментар! Какво смешно има? Това е най-нормалното нещо на света-показва, че момчето е отговорно и пази свбе си и приятелката си!
Авторе, вземи си от евтините и тренирай слагането.
Има размери да, тези на Durex, виж им в сайта:)

11.   До 10 ако пазеше себе си и приятелката си нямаше да го прави изобщо! Всичко друго е содомизъм!

12.   Малко не е по темата, но не намерих такава подобна или може би съм пропуснала, за което се извинявам. И все пак става въпрос за презервативи, та реших да попитам. Опасно, лошо ли е да се носи презерватив във портмоне? И ако се носи все пак за колко време и как се поврежда. Казаха ми нещо от сорта, че вакуума се прецаква... И моля ви не казвайте, че съм необразована и незнаеща, ако може по-нормални отговори.