Споделена история от Секс и интимност

Правих секс с най-добрия си приятел, докато спеше
Значи първо да кажа, че аз съм Хетеро и изобщо не се интересувам от момчета. Преди 1 месец с моя най-добър приятел ходихме на някакво купонче и се напихме. Пенеже той живее в общижитие и беше късно нямаши как да се прибере там и остана в нас да спи (случвало се е и друг път), нашите не бяха вкъщи. Та както казах бяхме пияни. Той се съблече и легна и заспа. Аз отидох да се изкъпя и когато излязох от банята не знам какво ми стана, но отидох при него и... На следващия ден не исках да се виждам с него, срамувам се от себе си. Когато излизаме не мога да го гледам в очите. Да подчертая, че той спеше и нищо не разбра. Не искам да загубвам приятеля си. Кажете какво да правя, да му кажа ли за случката, или да си намеря други приятели???

Коментари

1.   Бах мааму - не е усетил, че си го клатил? Приятеля ти да не е от левия бряг? Тогава само би се изкефил мисля =)))

bile

2.   Много ми е любопитно как може да правиш секс с някого докато спи? !

5.   ЪЪЪ... изнасилил си приятел, докато е бил мъртвопиян? Днешната младеж имате странни разбирания за приятелство :)
До първите две мнения - не знам дали сте виждали сериозно пиян човек как може да спи, и с шамари не съм успявал да събудя прекалили хора. Честно казано искрено ми се ще историята да е фейк, ама знае ли човек на днешно време :)))
Ако евентуално историята има нещо общо с истината - един Господ знае какво да правиш, но едно е сигурно - в никакъв случай не му казвай, защото я те е оставил инвалид, я ще те лежи 15-20 години.

6.   Убеден ли си, че той не е усетил? Колко точно сте били пияни? Ако му е било за пръв път отзад 100% е усетил и дажа го е боляло на другата сутрин. Бъзикаш ли се със сайта какво правиш бе човек?

7.   От Автора: №1 има връзка с момиче с което ходят от 1 година и 9 месеца, мислиш ли, че е на другия бряг :D

8.   Абе трай си бе. Ти ако не се издадеш никой друг не може да го направи. Нали на никой не си казвал? :D Може па пак да ти излезе късмета и да остане във вас. :D

9.   Че то това си е чисто изнасилване! ...

10.   Изнасилил си приятеля си. Не си нормален...

13.   Глупости, това не е вярно. Щеше да го боли задник* на другия ден, айде стига писахте простотии вече.

14.   Може и да е вярно, човек понякога прави неща, за които после сам не си вярва, че е способен да направи. :))