Споделена история от Секс и интимност

Ерекция на публично място
Как ще реагирате ако видите мъж на който панталона на костюма му е издут отпред? Питам, защото когато нося костюм не знам защо но често получавам ерекция. Особено когато използвам градски транспорт заради тресенето, което ме възбужда. Тикам го надолу, обаче въпреки това си личи. Как да не си личи?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Мъж в костюм, в градския транспорт не е честа гледка.
Всички обезателно те гледат и веднага забелязват как се издуваш и го тикаш надолу.
Така че ето извода - който го възбужда да си го показва публично - направо да си облича костюма и бегом на спирката! Чака ни незабравимо изживяване.

2.   Хах, аз съм виждала такова момче и никак не реагирах, човешко е :), но ако не искаш да се вижда носи по-широки панталони.

3.   Една от причините да не нося костюми =D

4.   "Мъж в костюм, в градския транспорт не е честа гледка. "

МОЛЯ? !

5.   Не разбрах защо костюма и причина за ерекция?

6.   До 5 - защото в транспорта много тресе, а аз се възбуждам от тресене. Освен това костюмите са от по-лек плат от дънките и и се чувствам все едно съм гол, а това също спомага да се възбудя.

7.   Пфу. И на мен ми се случва често, ама ми е кеф, че ми става. Като остарея и вземе да не ми става, тогава ще ми е тъпо. Сега си ходя с надути панталони с гордост, а на когото му пречи ще кажа да не гледа в чатала ми.

8.   Номер 2 - какво си виждала?

9.   Знаеш ли, това може да е от бельото. Аз имам едни такива боксерки, с които не знам защо, но много често ми става и то точно, когато не трябва.

10.   До 1 - ако те кефят издути панталони на костюми, такива има в рекламата на ПроКредит Банк, където едни жени и мъже вървят към камерата.

11.   Ще го попипам по издутината да му стане гот. А после ще му духам

12.   Мъж в костюм не е честа гледка?? Ти сериозно ли? ! Не е истина... Това беше най тъпото нещо което съм чувала.. И аз съм виждала такъв мъж и на мен не ми направи много впечатление..

13.   Еми пич, какво да се прави.. такъв е животът.. такива сме създадени мъжете. И аз лично като облека по-официално облекло, винаги ми става, дори и без друсане. Не знам някак си може би от самия плат се получава ерекцията и като видиш, че ти се е надул, ти става още по-по-най и си представяш неща с някаква мадама, така че си е съвсем нормално.. и аз така веднъж на една среща да видиш седя, седя и изведнъж ставам от масата и бум-бам, беше станал и мъжа само ме зяпна, аз се усмихнах и излезнах. Иначе за коментара там - зависи от боксерките, някой път и те са виновни.. абе много сме си деликатни от кръста надолу :D

15.   Само да си сложа костюма и ми става - още в къщи. Ако сложа и вратовръзка - направо...