Споделена история от Секс и интимност

Проблем със свършването
Здравейте! реших и аз да споделя нещо с вас, пък дано някой да помогне с някое съветче.
Преди да тръгна с първото гадже карах често, , на ръчна", но по много време, ( защото се притеснявах, че ще свършвам бързо с момиче) около час-два се въздържах и тогава свършвах. Неусетно може би организмът ми така свикна и като тръгнах с първото гадже колкото и пъти да правим секс все свършвах след поне час и половина, но на нея и харесваше и не е имало проблем. след това се разделихме и започна един период, в който карах само на случаен секс Правих го с няколко момичета, но не успявах да свърша, защото обикновено се случваха нещата малко неочаквано и съм разполагал да кажем с 30-40мин, в които да се случи всичко. след това всичко свършва и момичето си тръгва.

Наскоро тръгнах с друго момиче, но и с него е така карам по 1-2ч, но на нея това не и харесва протърква се и се отпуска като парцал на леглото, а аз още не съм стигнал до края.
Знам че повечето мъже имат точно обратния проблем и ще ми се изсмеят, но повярвайте ми и тая крайност не е добра. жените си свършват а аз оставам недовършен и се налага да се довършвам, , на ръка".
Искам да се променя и да свършвам за около 30-40мин, но незнам как. дали ако започна пак с ръчната [когато не се виждам с приятелката (виждаме се веднъж в седмицата или по-рядко защото учи в др град)],
но да го правя за не повече от 45мин ще свикне така организма ми и всичко ще си дойде на място.

Забравих да спомена, че тази издръжливост е само при секс с презерватив. Ако го правя без презерватив след около 10мин го вадя и изригвам.
Кажете и вие вашето мнение по темата, ако е от опит още по-добре.
Поздрави на всички!

Коментари

1.   Да правиш секс с презерватив е като да ближеш захар през стъкло.

2.   Е трябваше да започнеш с последното изречение! За с презерватив е нормално, и аз свършвам бавно с гума - не съм засичал, но гаранция над 1 час. То дето свършваш бавно е по-малкия проблем (досега не съм имал оплаквания от това... ), ама просто е гадно, както каза номер 1, все едно да ближеш през стъкло (без значение захар или нещо друго... ).

Та решението е просто: прави го без презерватив - след като разбира се си намериш момиче, с което може да си го позволиш! Хем и на теб ще ти е по-яко, хем и тя няма да се протрива...

Кубрат

3.   О, колко съм съгласна с първия коментар :)

4.   Ами, жена съм и приятелят ми свършва след близо две часа, което много ми харесва, защото за това време аз свършвам поне два, три пъти. Въпрос на организъм и на вкус. За мен това не е проблем, а напротив. 30-40 минути просто не ми стигат, защото не сме в първа младост и той не повтаря, така, че час и половина ме устройват напълно.

5.   Е да беше споменал гумата в началото :)) От нея е проблема ти, намаля усещането просто. С приятелят ми в началото беше така и дори след час и нещо му падаше и се налагаше абсолютно винаги да го довършвам както аз си знам :)) Та в последствие когато се убедихме, че всичко ни е наред и махнахме гумата... нещата се промениха коренно. И секса е по-качествен и без проблем правим по 2-3 тека. Така че спокойно, намери си момиче с което да си имате доверие и давайте. Но само ако се контролираш абсолютно, защото с моя човек никога не са ставали гафове :) Пък не знам къде ги намирате такива момичета, дето после няма се опитат да те свършат сами :) Все пак и малко състрадание требва хахаха :))
Момиче 23