Споделена история от Секс и интимност

Действат или Не ?!
Здравейте! Седя си аз пред телевизора и превъртам каналите да намеря нещо скучно, за да ми се доспи - все пак е 12 вечерта ("хаха можеше да гледаш порно" - биха казали някои). И изведнъж попадам на реклама - Купете си Male Edge за по-голям и по-дебел пенис!!! След това реклама на хапчета и кремове - Penis XL, PeniMax, Libido и т. н.

Какви имена само, а? !? И после преминем през различните упражнения, които се правят у дома, в банята (като Челик или нещо подобно се наричаше). Та искам да ви попитам - според вас действат ли някои от тези неща? Тук пишат и четат доста и различни хора. Ще ми е интересно да видя мъжки мнения - дали някой е пробвал. Докато гледах рекламата и се замислих - ми да се съберем 10 човека - да си купим от тия хапчета и да ги опровергаем (или потвърдим, защо не). Дават ли напразно надежда на хората, които имат комплекс от своя пенис или това е истинското им спасение. Ще се радвам на споделения опит от Вас, защото ако нещо действа... е.... "Колкото повече, толкова повече" (е казал Мечо Пух). Благодаря Ви!

P. S. Не знам дали е важно, но да кажа все пак какъв съм: М. на 23 (почти 24)

Коментари

2.   Ами колко сантиметра ти е..? Ако ти е малък е разбираемо да пробваш такива продукти, но аз лично не вярвам(жена съм.

3.   Не вършат работа. Недей да се комплексираш от глупости. Намери си приятелка и ще видиш как ще спреш да мислиш за това и ще разбереш, че в секса има много по-важни неща.

4.   Щеше да е добре да си кажеш колко ти е дълъг. :) Аз правя някакво упражнение за удължаване, но доста по опростено от тоя тоя челик. Прескачам кърпата с топла вода, въртолетчета и тем подобни, ако не се лъжа правя само разтягащото упражнение, но без да го държа в основата, не ме кефи така. Около 1 сантиметър има напредък, но повече като че ли няма да стане. От 6-7 мeсца го правя, но не съм много редовен. Беше ми около 16, 5 сега е към 17, 5-18 почти.

5.   4 ти сериозно ли?? Момиче съм на 24 и не вярвах, че е възможно да се удължи пениса с дърпане или с каквото и да е, освен оперативно.. хаха малко ми е шантаво... но ще споделя с приятеля ми :D Ако той не иска, аз ще му го дърпам! :D Не че се оплаквам, но нали "колкото повече, толкова повече"! :))))
Ив!

6.   Възможно да си удължиш пениса с дърпане, също има и техники за дебелина, но трябва да се правят всеки ден редовно и до няколко месеца има ефект. В нета си има цели форуми които се занимават с тази тема и там могат да се видят резултати, който го интерисува.

7.   До 5 от 4. Съвсем сериозно. Но нали ти казвам - като че ли вече няма напредък, но може да е от тренировките ми и от непостоянството ми. Като гледам снимки на хора с големи, предимно са някакви слаби, не им трябва кръв ни за мускули, ни за сланини и увеличени органи. Така си го обяснявам, но не претендирам, че това е причината. Ако го правиш на приятеля ти, преди това си загрявай ръцете, най-добре като сте легнали и докато гледате тв или филм, аз само тогава го правя. Хващаш го под главата с три пръста, така че да стане здрав и удобен хват, да не му е дискомфортно. Внимавай с маникюра да не стане някой сакатлък. В сайта за тоя илик пише, че не трябва да е напълно твърд, ако му стане спираш докато поумекне и продължаваш с разтягането. И опъваш не много силно, да не вземеш да му го отмъкнеш. :D И в различни посоки, казват, че най-голям ефект имало надолу, но не мога да го потвърдя, нямам толкова опит.

8.   Забравих да кажа, че по лични наблюдения като напълнявам ми и размера ми се намаля. Като чета то много неща влияят на размера. И стреса оказва влияние и когато човек бил във финансова криза се скъсявал, а при благоденствие се уголемявал. :) Освен това и хемороидите влияят на ерекцията, едно от дискомфорта от тях в тази област и друго от честата загубата на кръв.

9.   Челика върши работа наистина, но зависи до колко редовно и правилно се прави. Помага доста за издържливост и увеличава желанието за секс. Ако си на сухо дълго време и редките упражнения са много полезни. До 5 - не знам как ще ги правите заедно тези упражнения защото препоръчват да се почива 10-на часа след упражненията :)

10.   Скептично съм настроен към всякакви хапове, кремчета и специални упражнения, чрез които да се увеличава размера. Не знаеш със сигурност какво съдържат, или дали чрез тези "упражнения" няма да засегнеш някой нерв или кръвоносен съд.

Но на теория, пенисът си е орган като всеки друг и е възможно, поне според мен, да бъде въведен "във форма" по същия начин, по който си поддържаш тялото - с редовен тренинг. ;)

11.   Отново 5 до 4 - ами това със ставането не знам как ще го избегнем, понеже моя човек като го пипна и веднага му става, дори и преди това да е свършил 2, 3 пъти :D хахах то и аз това си го помислих, че може и да не се получи при нас това упражнение
До 9 - варианта е вечер, сутрин така или иначе всеки бърза за работа и не правим нищо.. :)

12.   ОТ АВТОРА: Имаше въпрос за размера - 14. 8 - 15 санта.. зависи как съм го надървил. Имам си приятелка от 3 години и малко. Понякога усещам че не й стига... Друг път се получава на 15 мин. - зависи от позата и желанието. Просто усещам че ако е мааалко по - голям ще се получава още по-добре :)

13.   Аз правя джелк от месеци в комбинация с пенис помпа и ако не ги правя редовно няколко пъти седмично работата ми намалява като размери. Иначе стои по-дебел и по-дълъг, но не е перманентно, трябва да се поддържа във форма. А, да и НЕ трябва да се мастурбира, защото това влияе негативно върху допълнителния размер. Моя съвет е да пробваш джелк (jelq), има доста информация и видео-уроци как се прави точно. Ако няма ефект до месец-два значи си губиш времето.

14.   А? !? ! А аз си мислех че мастурбацията помага :D за увеличаване на размера а то било обратното? !? ! Странно :)

16.   Авторе, единствения реален метод, чрез който можеш да си уголемиш пениса е по хирургичен път. Всукакви други методики са пълни глупости и измишльотини. Между другото пениса ти е съвсем в нормата. Недей се комплексира от онези пичове в порно филмите, а също тaка точно заради такива комплекси, някои хора печелят пари от разните му хапчета, уреди, тренировки и всички такива методи за уголемяване на пениса.

17.   Джелика помага наистина, не само за размера но и за ерекцията. Има и други упражнения освен джелика които също подпомагат уголемяването и по специално удебеляването и ерекцията. Аз ги правя ежедневно и ефектът е страхотен. А за мастурбирането и секса непосредствено преди или след джелик - аз лично мисля че дори помага. Много е тъпо да ти се прави секс и да броиш само дали станаха вече пет часа. Аз си правя кефа и ефекта е страхотен.

18.   До 14. Мастурбацията според мен няма отношение... всички мастурбират. Аз мисля че дори помага (при мен със сигурност), но може да е индивидуално

19.   До N 17: а кои са тези други упражнения.. имат ли си име :) Аз в замунда съм виждал такива клипчета - Enlarge penis guide мисля че беше... но показват само едно упражнение. Ще се радвам да споделиш :)

20.   преди да започнете с разтягания, нека ви кажа че е възможно единственото постоянно нещо, което можете да спечелите, да се окажат неприятни козметични дефекти, подобни на стрии, синини, дори вътрешни разкъсвания.

Спрете ли разтягането за 2-3 месеца, пишоците се свиват в нормалния им размер. Ако на 15 см на приятелката ти са и малко, значи тя е широка и дълбока, не ти с малък.

И все пак (знам че си мерил както трябва, но) разтоянието което се измерва не е от топките а от горната страна.

22.   Тук може да видите представяне на Male Edge, видео презентация и коментари. http://penisugolemqvane.info/?p=120

23.   Щом може с флешка(това е един вид обеца за ушите) да си разширите дупките на ушите. Упражненията действат!

25.   Аз правя упражненията вече 6 г. Навик ми е станало вече. Работят бавно,но безотказно.

28.   Аз ги правя вече 8 г, и на мен ми е станало като навик, зарибих се от един челик форум. Поради фимоза като малък, явно съм си забавил растежа с късното отстраняване на залепването, после се обрязвах и когато започнах упражненията ми беше 14 сега е 18. Винаги загрявам с топло преди да почна и няма проблеми, помага както за дължината и дебелината, така и за издържливостта. И аз като Н17 си водя полов живот и се кефя. Наистина действа, но става бавно и безотказно. Ако се спре се губи 1 см, трябва постоянство и да се правят правилно. Ако няма напредък значи не се правят както трябва упражненията.

30.   Доста дискутирана тема. Открих форум с много мнения и коментари по въпроса.
http://blogzdrave.com/forums/