Споделена история от Секс и интимност

Отгоре?
Здравейте,

Аз нямам чак история, която да разкажа... Просто искам да попитам женската част от аудиторията (пък защо не и мъжката) за това какво ви харесва да правите (ако сте жена) или да ви правят (ако сте мъж), когато жената е отгоре...

Питам това, защото аз лично не съм от тия, които харесват да бъдат отгоре и досега съм го правила рядко (и "по задължение"). Но напоследък ме е обзело любопитството и съм решила да се усъвършенствам. Та... ще се радвам на всякакви съвети :-)

Коментари

1.   Ами докато си отгоре можеш да галиш с една ръка тестисите му и/или с другата ръка да докосваш клитора си. Може леко да масажираш тестисите му. Той може да те гали/или докосва и хваща или целува по гърдите. Можеш ти да определяш ритъма и дълбочината на проникване.
Той може да те хване за дупето и да ти показва какъв ритам желае. Може да те гали по корема, гърдите, ханша. Развинти си малко въображението и действие му е майката.

2.   Аз пък обожавам да съм отгоре, така мога да контролирам темпото дълбочина и ъгъл на проникване някой път докосвам и масажира топките друг път прилепям гърди към неговите и той ме държи за дупето или може да си играе и целува гърдите ми, да си играе с клитора ми
мога да съм с гръб към него наведена напред и той да докосва / прониква в ануса ми изобщо възможности много стига да проявиш фанразия
три и 1/2

3.   На мен лично повече ми харесва да съм отгоре, но с гръб към него, така го усещам супер хубаво. Ами какво да правиш.. движиш се на горе на долу, като се умориш- на пред на зад, може да си развинтиш въображението и да редуваш различни движения. Докосвай се, предполагам, че ще му хареса да те гледа. Сменяй ъгъла на проникване като се изправяш или съответно навеждаш към него. И така, няма някаква философия. Само не трябва да се притесняваш и да мислиш как ли изглеждам, дали се движа добре, защото тогава цялата възбуда и страст отива по дяволите

4.   И аз бях така преди, изобщо не исках да съм отгоре, докато не почнах да се отпускам, както трябва :) Сега ми е супер. Друго си е ти да контролираш ситуацията :)

5.   Подкрепям напълно номер 4. Аз също много се притеснявах от първия път върху приятеля ми от това как ще изглеждам, дали се движа добре, дали на него ще му хареса. Оказа се обаче, че той остана много доволен, въпреки, че аз не бях сигурна как се справям. С течение на времето аз самата инициирах това да съм отгоре и все повече започна да ми харесва, а и така ти контролираш всичко и нещо много важно - виждаш изражението му и пламъка в очите. Така че се отпусни, наслаждавай се и всичко ще си дойде на мястото. И много важно - без излишно притеснение!

6.   Харесва ми жената да е отгоре аз да и смуча зърната на гърдите и да я галя по клитора също така много често вкарвам по 1-2 пръста в ануса и