Споделена история от Секс и интимност

Той гледа само своето удоволствие
От месец съм с едно момче и съм много влюбена. Проблемът е, че е мил с мен винаги освен по време на секс.

Всеки път едно и също - съблича ме адски бързо, остава по чорапи, слага презерватив и директно влиза в мен, няма предигра, най-много шляпане по задника или някоя целувка, от тези при които си движи езика навътре-навън (което обикновено значи да започна да му правя френска любов на момента).

Преди съм била само с едно момче и той всеки път ме подготвяше - използваше пръсти, за да ме възбуди, отъркваше ги бавно в клитора ми, заиграваше се докато се подмокря и съм готова за истински секс. Облизваше ме, целуваше бедрата ми и цялото тяло, засмукваше ухото и докосваше навсякъде.

А с новия ми приятел всичко е толкова грубо... Аз правя всичко, за да го задоволя - орална любов, всичко каквото поиска, и то с удоволствие, защото виждам че му харесва. Но когато му казах, че трябва да се потруди и той, пъхна набързо 5-6 пъти показалеца си в мен и реши, че това е достатъчно!

Вече не знам какво да правя. Първите 2-3 пъти беше възбуждащо да ме дърпа за косата, и да ми бута главата, докато го задоволявам с уста. Но сега вече се поизтърка да се чувствам като секс-кукла, притисната в стената, а той отзад и усещам само навън-навътре, навън-навътре. Нямам проблем със сухота, защото винаги съм влажна - така че съм готова да го поема технически, но просто не се чувствам възбудена.

Моля за съвет - имате ли такива партньори и поддават ли се те на промяна. Наистина държа много на него и не искам да го оставям заради това...

Коментари

1.   :)))
Не споделяй само с нас... говори с него...
ж50

2.   Никой не се променя чак толкова, колкото ни се иска! В твоя случай е безнадеждно! Просто му бий шута. И да говориш с него, полза никаква.

3.   Всеки истински мъж иска на момичето му да и е хубаво(ако е важна за него). Тоя е няк'ъв абсолютен дървар. Ако не се оправи го зарязвай. Това му поведение говори, че хич не му пука за теб!

4.   Е, очакваш ли, че този човек те обича, аз мисля че те използва сексуално само. Чак пък толкова да е задръстен ли, че да не знае как да подготви любимата жена....!!! Поговорете и ако не се получи, оставяй го.

7.   Ето това е абсолютен егоист!!! Такива ги има мнооогооо, но без да те критикувам, защото искаш съвет ще е добре да поговориш с него! Той, обаче едва ли ще се промени просто е с такъв характер и според мен се пада и мачо! Мисля, че дори и най-хубавите неща за жената (да те накара да се почувстваш истинска такава) не прави! По-хубаво от това да те целува на всякъде и накрая френска да полудееш ти липсва. Нормално е ти си жена и искаш емоции, тръпка, любов и секс Той не е за теб, не е любовник а селски тъпкач (с извинение)!!!
Желая ти успех и дано намериш истинското което търсиш!!!

8.   Аз бих те посъветвала другият път да поемеш всичко в твои ръце! Дръж се като истинска мръсница, забавлявай се, експериментирай с всичко, което ти допада, и най-вече покажи му, че ти харесва това което правиш и че се чувстваш уверена.... според мен това е достатъчно за да разнообразите сексуалният ви живот и да го накараш да те иска още повече без да прави неща "по задължение". Ако и това не помогне.... говори с него и му кажи, че повече няма да му правиш френска и няма да го задоволяваш щом той не ти връща. Даже си купи някоя секс играчка -например вибратор!! След като накърниш мъжкото му достойнство, едва ли след това ще му се иска да бъде такъв егоист :P

9.   Жената преди мен го е казала. Говори с него, и то сериозно, ако не вдява има достатъчно други ;)

10.   И да говори с него-някои мъже го имат за нормално и не се променят. Проблемът е, че те се чувстват самовлюбени в себе си и като им кажеш, че има и друг вид секс по-добър за жената се обиждат. Моята история е такава-обвинава ме, че само за секс съм мислила. Това не е така-мисля за всичко, за работа, дете-голямо вече, гледам телевизия. Просто обиди за да не се признае за виновен и да иска да се промени. Мисля че човек трябва да се променя и да се развива-така както се промених и аз. От жена, която никога или почти никога не съм мислила за секс-аз вече имам своите нужди и искам те да бъдат задоволени точно от този мъж, защото ми е съпруг и го обичам.

11.   И моят приятел, с който сме от доста години заедно беше така в началото. Бърз секс го кефеше повече, отколкото продължителен. След много много разговори и убеждения, че това не може така да продължава, в един момент му просветна, че го мисля сериозно. Сега всичко е наред! И двамата сме доволни от секса. Това е обаче дълъг процес, който не може да се промени от днес за утре. Изисква се много търпение от твоя страна и много желание от отсрещната, желание за промяна. Моят съвет е просто поговори с него и се опитай да разбереш причината за това да предпочита бързия секс.

Успех!

Бо

12.   При мен горе-долу ситуацията е същата, с тази разлика, че при нас има малка заигравка в рамките на 2-3 минути, която ми е крайно недостатъчна, за да се възбудя. Не ми прави френска любов, казва, че е правил, но не му е особено приятно. Опитах се да му намекна, че имам нужда от по-дълга любовна игра, за да е пълноценен сексът ни, но той явно не го разбра. Как да постъпя?

13.   Благодаря на всички за съветите, вече поставих въпроса и се надявам да потръгнат нещата при нас :) Що се отнася до продложението да го оставя - не искам, наистина имам чувства и само заради единия секс на този етап не бих... Ще видим за напред

14.   Успех на авторката! Дано ви потръгнат нещата!

Бо

15.   Понякога изневерите стават само заради единия секс миличка, не получиш ли това което даваш, търсиш на друго място. Прецени сама.

16.   Всички сме различни , няма еднакви хора. явно не го обичаш достатъчно иначе ще ти е кеф да му доставяш удоволствие

17.   Не се обиждай, но неговото удоволствие, трябва да е и твое.

18.   Има хора, които просто не си пасват в леглото. Явно при вас е така. Знам ли, какво да ти кажа. Поговори с него, макар че не мисля, че това ще даде резултат. Просто при някои е така-хормоните не пасват. Едно време имах гадже, което ме побъркваше само като ми говори(сега съпруг). В момента, в който се озовахме в едно легло сякаш всеки знаеше от какво има нужда другия. Та мисълта ми е, че не винаги хората си пасват в секса. Опитай да му кажеш какво искаш и дано да се получи. Успех.
Маги

19.   Авторката: Че как да обичам човек, който с пръст не ме докосва - буквално, а само с пениса си. Той се търка в мен и ме ползва за секс кукла... Оказа се, че наистина ме използва само за секс и цялото мило поведение е било един цирк. Явно е спал с още едно момиче, едва ли с нея е било по-различно, но качеството за сметка на количеството :((

20.   Съжалявам за случилото се, но беше предвидимо.. човек с такова поведение в секса означава, че в живота не е по-различен, а пък актьори - колкото искаш. Сега излизам от връзка 2 месеца, която ми се стори 10 години с момче, което и една дума не казва, защото я мисли- или му е казана да ми я предаде с цел да ме използва (и сексуално, но най-вече, защото му трябвам в кариерата), или умишлено отново с цел да получи нещо. Шокиращо е, защото винаги отношението беше: аз- модел, недостъпна, с 200 ухажори, а той- винаги тичаше след мен и беше горд да ме има и ме ухажваше 10 часа на ден и ми сваляше звезди и ме третираше като кралица.. а в секса беше същата история като твоята. Сега като разбрах какви неща са се случвали зад гърба ми разбирам, че мисленето му и всичко, което е било в главата му е свързано и с поведението му в секса. Да не говорим, че тези хора с една не могат.. и с мен беше така. Шока е голям, защото е ужасно мил попринцип, дори ако го видят хората не биха ми повярвали, но секса разказва много! Може би тези хора ще се променят след време и целият им секс ще се промени като се влюбят наистина и ценят човека до себе си не само на думи, но явно ние двете не сме правилните.. хаха Ще намериш по-добър! Такъв не ти трябва! Успех!

21.   16 и 17, момичето е написало, че прави всичко което той поиска с удоволствие, за да го задоволи. Като обичаш някого се раздаваш, той не го прави, значи не я обича. При наличие на всякаква информация в интернет, да не си направи труда да се образова поне малко, говори зле за него като "човек". Значи е с разбирания на неандерталец, че само жената трябва да му доставя удоволствие. Има и такива за които, да правят френска любов с жена, е унижение.
ЕдинМъж

22.   Това което смятам от моя гледна точка(от мъжки пол съм):Би било окей ако присъства малко по-дълга предигра. Т. нар. "форплей" преди същественото. Така бих постъпил, за да може нещата да протекат по-приятно и след това и двете страни да са удовлетворени от случилото се. Аз съм "за" форплея.

23.   Виж, миличка - обясни му, че връзката се гради от двама, а не от един и секса и нещата свързани са взаимно удовоствие и най-вече са израз на чувства. Поговори с него и му намекни деликатно, че имаш нужда да ти обръща повече внимание, докато го правите. Аз искам да те попитам - казва ли ти, че те обича по време на секс и след като свърши прегръщате ли се, целувате ли се и говорите ли си?